Jump to content
IGNORED

Yahoo Football 2013


teacher

Recommended Posts

kakvo razvaljivanje Rosa, au!iako nisam pogledao petla™ pred tekmu, pa sam ostavio Mike Williamsa u postavi(koji je bio game tie decision, out), za sada vodim 150-104, i imam jos Royala nocas. kaa-boom!Dalton 20, V-Jax 32, Davis 39, Kansas D 26... dzabe Rosu bio i mrtvi Cam kojeg je sralo, moze sada slobodno da se uhvati u kolo sa mandingom, titjerom i Sonicsom. sve sam poslao kucama spostenih pantalona. hihihihi

Link to comment
  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    42

  • Jean-Luc Picard

    28

  • San Epifanio

    26

  • zoki

    24

pocinjes da bivas veci smrad od mandinga. :D50 poena vise imas nego prosle nedelje, a 100 vise nego pretprosle.ocekujem da mandingo ima 200 poena vise sledece nedelje.
ja sam na pocetku sezone najavio da se forma tempira za najvaznije meceve, mandingo, titjer, sonics i tikarao sam svu cetvoricu, sada ne moram do kraja lige vise nijednu da dobijem(sem eventualnih revansa sa vama :D)
Link to comment

Jel bi mogao komesar druge lige da ukine ovu besmislenu "can't cut listu". To ima smisla na veliki broj ekipa ali na nas šest gde svako ima ALL STAR ekipu stvarno je iritantno kad mi, nakon silnih povreda u napadu Atlante, potpuno beskorisni Mat Rajan zauzima jedno mesto u rosteru.

Link to comment
  • 2 weeks later...

drugi put za redom sam razvalio Ivana... 6-2 sam ukupno, ali 5-0 sam ove godine protiv zlocinaca. sto bi se reklo dominiram kada je najvaznije.sledece kolo protiv Rosa koji ima trenutno 128 poena i jos 2 igraca u MNF... i vrlo verovatno je vec izgbio :lol: njegov protivnik ima Breesa i Calvina. 166 poena i jos dva iggraca u MNF. sweet :lol:

Link to comment
drugi put za redom sam razvalio Ivana... 6-2 sam ukupno, ali 5-0 sam ove godine protiv zlocinaca. sto bi se reklo dominiram kada je najvaznije.sledece kolo protiv Rosa koji ima trenutno 128 poena i jos 2 igraca u MNF... i vrlo verovatno je vec izgbio :lol: njegov protivnik ima Breesa i Calvina. 166 poena i jos dva iggraca u MNF. sweet :lol:
igram tri lige.u jos jednoj imam breesa protiv sebe.sta reci?!
Link to comment

hihihihihibog fantasyja prvi, onda dva nevazna, i dno tabele koje otvara Bartuc, pa Ros i dva ubedljivo najgora u ligi, titjer i mandingo. divno, divno, divno, divno, PREDIVNO!312g1sw.jpgps. pise da sam drugi jer je onaj prevarant od hattorija prvi u NFC i kao overall prvi... a covek ima 4 igraca Minnesote u timu... naravno da je neralno prvi, jeliali koga briga uostalom za NFC, ova tabela jednostavno prelepo izgleda :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...