Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Yahoo Football 2013

Featured Replies

Gotova moja serija pobeda... :cry: I to sam brutalno poražen, kod JLP-a u timu su svi bili neverovatno dobri a posebno me naguzio Jeffery, 37 poena... :isuse:edit: već se javio JLP :Dedit #2:

Cirkus bi bio da sam Jeffery-ja ubacio umesto Bryanta a ne umesto Dekera. Kontam da bi to bio najveći skor u istoriji fantasy fudbala sa ovim sistemom bodovanja. :D
Sad tek vidim tvoju klupu, 4 TD imao čovek...:Hail:

Edited by zoki82

  • Replies 230
  • Views 18.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

najpostenije i jeste da ne prodjes u play-off sa tim krsom od timom :Da jos je sladje sto bi ja i makedonsko devojce tome doprineli
ja sam svakako ispunio sve predvidjeno za ovu sezonu! bolji sam od makednoske devojcice, Bartuca, titjera i tebe. pati ! :P
Sad tek vidim tvoju klupu, 4 TD imao čovek... :Hail:
kod nas isti lik ima Gaytona i Deckera... Gayton 40, Decker 50 poena. ja naravno imam KC Defense :(
ja sam svakako ispunio sve predvidjeno za ovu sezonu! bolji sam od makednoske devojcice, Bartuca, titjera i tebe. pati ! :P
ako ne udjes u plejof, onda jos nije gotovo ;)
kod nas isti lik ima Gaytona i Deckera... Gayton 40, Decker 50 poena. ja naravno imam KC Defense :(
Taj sam. :D

pretpostavio sam, cim je Steel Penguins, znao sam da je neki Shitsburgh fan :P

Retired PIrates 7-6-0 1370 poena i 6. mesto, WhiskeyTangoFoxtrot 7-6-0, 1363 poena i 7. mesto :Dsva cetvorica pilicara su usput popusili playoff... life is good :Psada treba odvaliti Ikara... on ima neki all gay tim, samo da Carolina utepa Grahama i pecen je!

Znao sam da cu zbog X ispusiti za PO.

JecAEsX.png:0.6:a plejof je lutrija...

'ladno imam 4 broj poena, ali ubedljivo najveci broj poena protiv sebe :frust:ikar ima 320 poena manje protiv sebe nego ja.:(

ikar ce zbog toga biti surovo kaznjen! samo ne znam kako ces moci da navijas protiv njega u prvom kolu playoffa :lol:hattori je devojcica i postoje osnovane sumnje da mu MauDau i Mike Tice vode ekipu!

ikar ce zbog toga biti surovo kaznjen! samo ne znam kako ces moci da navijas protiv njega u prvom kolu playoffa :lol:hattori je devojcica i postoje osnovane sumnje da mu MauDau i Mike Tice vode ekipu!
JecAEsX.png :0.6:**i to sa ekipom koja ima 3, a ponekad i 4 igraca vikingsa. :lolol:

pa? ja sam usao u playoff, a do sada sam igrao sa VJaxom, Williamsom, Wrightom, Freemanom, Glennonom i sada Tampa D... to je 6 homerizama. beat that :lol:

pa? ja sam usao u playoff, a do sada sam igrao sa VJaxom, Williamsom, Wrightom, Freemanom, Glennonom i sada Tampa D... to je 6 homerizama. beat that :lol:
pa ne znam, stekao sam utisak da to ne valja...
ps. pise da sam drugi jer je onaj prevarant od hattorija prvi u NFC i kao overall prvi... a covek ima 4 igraca Minnesote u timu... naravno da je neralno prvi, jeli

e koga ti slusas... ko da taj zna sta pise :D

vodim 156-66... e ako mu Graham i Jeffrey natovare 91 poen, onda vala i ne treba da dobijem :D@Ros, vratilo se Ikaru sto je primio najmanje poena tokom sezone, cisto da se ti ne nerviras :P doduse, ja sam mu vratio, sto znaci da ces se ipak iznervirati :D

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.