Jump to content
IGNORED

Yahoo Football 2013


teacher

Recommended Posts

Gotova moja serija pobeda... :cry: I to sam brutalno poražen, kod JLP-a u timu su svi bili neverovatno dobri a posebno me naguzio Jeffery, 37 poena... :isuse:edit: već se javio JLP :Dedit #2:

Cirkus bi bio da sam Jeffery-ja ubacio umesto Bryanta a ne umesto Dekera. Kontam da bi to bio najveći skor u istoriji fantasy fudbala sa ovim sistemom bodovanja. :D
Sad tek vidim tvoju klupu, 4 TD imao čovek...:Hail: Edited by zoki82
Link to comment
  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    42

  • Jean-Luc Picard

    28

  • San Epifanio

    26

  • zoki

    24

najpostenije i jeste da ne prodjes u play-off sa tim krsom od timom :Da jos je sladje sto bi ja i makedonsko devojce tome doprineli
ja sam svakako ispunio sve predvidjeno za ovu sezonu! bolji sam od makednoske devojcice, Bartuca, titjera i tebe. pati ! :P
Sad tek vidim tvoju klupu, 4 TD imao čovek... :Hail:
kod nas isti lik ima Gaytona i Deckera... Gayton 40, Decker 50 poena. ja naravno imam KC Defense :(
Link to comment

Retired PIrates 7-6-0 1370 poena i 6. mesto, WhiskeyTangoFoxtrot 7-6-0, 1363 poena i 7. mesto :Dsva cetvorica pilicara su usput popusili playoff... life is good :Psada treba odvaliti Ikara... on ima neki all gay tim, samo da Carolina utepa Grahama i pecen je!

Link to comment

ikar ce zbog toga biti surovo kaznjen! samo ne znam kako ces moci da navijas protiv njega u prvom kolu playoffa :lol:hattori je devojcica i postoje osnovane sumnje da mu MauDau i Mike Tice vode ekipu!

Link to comment
ikar ce zbog toga biti surovo kaznjen! samo ne znam kako ces moci da navijas protiv njega u prvom kolu playoffa :lol:hattori je devojcica i postoje osnovane sumnje da mu MauDau i Mike Tice vode ekipu!
JecAEsX.png :0.6:**i to sa ekipom koja ima 3, a ponekad i 4 igraca vikingsa. :lolol:
Link to comment
pa? ja sam usao u playoff, a do sada sam igrao sa VJaxom, Williamsom, Wrightom, Freemanom, Glennonom i sada Tampa D... to je 6 homerizama. beat that :lol:
pa ne znam, stekao sam utisak da to ne valja...
ps. pise da sam drugi jer je onaj prevarant od hattorija prvi u NFC i kao overall prvi... a covek ima 4 igraca Minnesote u timu... naravno da je neralno prvi, jeli
Link to comment

vodim 156-66... e ako mu Graham i Jeffrey natovare 91 poen, onda vala i ne treba da dobijem :D@Ros, vratilo se Ikaru sto je primio najmanje poena tokom sezone, cisto da se ti ne nerviras :P doduse, ja sam mu vratio, sto znaci da ces se ipak iznervirati :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...