Jump to content
IGNORED

Yahoo Football 2013


teacher

Recommended Posts

Sad sam poslusao ove NFL fantazi eksperte i nikad vise. Stavite Boua ove nedelje...Bou ce eksplodirati protiv File...Ocajan Filin sekundari je garancija za vas srecnike koji imate Boua u ekipi...Bla-bla-bla... A Bou, volina, 4 uhvacene jarde (mada moraju se odati i ovom nasem zasluge za ovaj impresivan ucinak njegove prve hvatacke opcije). Nije morao ni da se muci, da prevaljuje toliki put za dzabe.

Edited by San Epifanio
Link to comment
  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    42

  • Jean-Luc Picard

    28

  • San Epifanio

    26

  • zoki

    24

Šejdi standardan :D.Btw...igra li još neko ovu drugu ligu osim Epija i mene, ili su svi zabatalili. Kod mog protivnika i dalje stoji S. Jax u ekipi iako se još u ponedeljak znalo da je out za ovu nedelju.

Link to comment

karao sam titjera ! i to brutalno ! nakon karanja mandinga, jos jedan evil head je posecen! u petom kolu cu da karama Ivana, u sestom Rosa, i 4 jahaca PPP apokalipse ce svi biti pobijeni, i sezona ce biti zvanicno proglasena za uspesnu! na kraju cu uzeti i titulu, naravno, ali to je manje bitno od razvaljivanja ovih pacera

Link to comment

San Epifanio zasluženo dobio derbi II Lige.. I obavezno da urami sliku Pejtona Meninga i okači je iznad kreveta :DПослато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment
San Epifanio zasluženo dobio derbi II Lige.. I obavezno da urami sliku Pejtona Meninga i okači je iznad kreveta :DПослато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Ne smem od zene, pa je drzim krisom u novcaniku. Kakva II liga? Kakve sastave imamo, ne bi nam prvoligasi videli plej-of :D . Od sledeceg kola krecu revansi. Mogao bi JLP da prekine svoj pobednicki niz.
Link to comment

Gde god igram, mene Pejton kara najstrašnije, tako da sam ja već ubeležio poraz. Nego čuvaj se ti kad mi budemo igrali PO i Pejton bude odmarao jer će Denver obezbediti home field advantage tamo već u nekom 12 ili 13 kolu :D

Link to comment
Gde god igram, mene Pejton kara najstrašnije, tako da sam ja već ubeležio poraz. Nego čuvaj se ti kad mi budemo igrali PO i Pejton bude odmarao jer će Denver obezbediti home field advantage tamo već u nekom 12 ili 13 kolu :D
Zaboravio si da juri da postigne 140 TD u sezoni. On ce igrati i u 17 kolu, kad ostali budu izvodili omladince :D
Link to comment

karao sam i Ivana... prvo je pao mandingo, zatim titjer, sada Sonics... u sledecem kolu pada cetvrti jahac apokalipse i fantasy svet ce odluciti da mi napravi statuu najznacajnijeg i najboljeg fantasy igraca ikada !kako dominiram, woot woot !

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...