Jump to content
IGNORED

Yahoo Football 2013


teacher

Recommended Posts

dva puta u tri godine gubim u finalu... strasno :(mada nije jos sve izgubljeno, imam jos Vernona Davisa koji ako uhvati nekih 5TD, imam sanse :Dali nije u redu jbt, covek je nabio 161 poen. ne znam kojem je bogu sta doneo kao zrtvu, ali da ga je ukakilo, ukakilo ga je. pa Bell od svih ljudi mu je nabo 31 poen. neregularno! sto je najgore, da nije uradio promenu u poslednji cas, i da je ostavio NE D umesto sto je ubacio Miami D, imao bi 188 :isuse:no, cestitke Miljenko, pa se vidimo sledece sezone! makar sam se izivljavao nad titjerom, Rosom, Ivanom i mandingom, tako da i nije bila losa sezona :)

Link to comment
  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    42

  • Jean-Luc Picard

    28

  • San Epifanio

    26

  • zoki

    24

Titula, titula, slavice se titula...Pejton je imao najveceg udela i u drugoligaskom finalu, mada su i Dzamal Carls, Dzimi Grejem, Frenk Dzekson, Pjer Garson i odbrana Sietla bili na visini zadatka.Cestitke Miljenku na borbi u finalu

Link to comment

Hvala. Nisam ocekivao da New England odigra onako dobro(bar ne odbrambeni deo). :lolol: Peyton i Decker su nosili tim tokom cele sezone, pa je tako i u finalu bilo.U B grupi sam srecno i dosao do finala. Cestitke. Zasluzena pobeda. :thumbsup:

Link to comment
dva puta u tri godine gubim u finalu... strasno :(mada nije jos sve izgubljeno, imam jos Vernona Davisa koji ako uhvati nekih 5TD, imam sanse :Dali nije u redu jbt, covek je nabio 161 poen. ne znam kojem je bogu sta doneo kao zrtvu, ali da ga je ukakilo, ukakilo ga je. pa Bell od svih ljudi mu je nabo 31 poen. neregularno! sto je najgore, da nije uradio promenu u poslednji cas, i da je ostavio NE D umesto sto je ubacio Miami D, imao bi 188 :isuse:no, cestitke Miljenko, pa se vidimo sledece sezone! makar sam se izivljavao nad titjerom, Rosom, Ivanom i mandingom, tako da i nije bila losa sezona :)
nDA3XkZ.pngbravo miljenko!:Hail:
Link to comment
  • 5 months later...

idemo iz pocetka, ali da bude keeper sledece sezone.

mada bih ja imao sta da ostavim :)

 

foles, josh gordon, lacy, lynch

 

moze odmah keeper :)

Link to comment

iz pocetka, ali da se dogovrimo da cemo praviti keeper od sledece godine, i da se istakne pred draft!!!

O daaa frice nemoj da te prejebu ;)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...