Jump to content
IGNORED

Yahoo Football 2013


teacher

Recommended Posts

  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    42

  • Jean-Luc Picard

    28

  • San Epifanio

    26

  • zoki

    24

Da li su to u drugoj ligi Midsomer Ravens vezali i treći poraz? :D
Nista mi nije jasno... Nesto se cudno desava... Mora da ste mi ti i Zoki nesto nabajali :o
Link to comment
Uspeo sam da odigram *ebani X. Sad skoro otpisan iz trke za PO.
To što sam pretposlednji ne znači da ću da puštam nekoga! :fantom:Inače trebalo je da dobijem, puna kapa ti je i x... :lala: Edited by Apollo Creed
Link to comment

DeMarco Murray do juce ukupno 4TD... juce 3TD :isuse: ovom govnjavom mandingu 3 igraca nakupili 71 poen!!!! serator najobicniji...jebote, Murray, Torey f-ing Smith i Big turnover machine Ben... turnover machine do juce. juce naravno nije imao nijedan turnover i nijednom nije sackovan. pa jebote, ne-ve-ru-jem!u upravi Penzionera sve snage su mobilisane. odluceno je da Bucsi karaju Carolinu i da Wright i VJax objasne neke stvari

Link to comment
DeMarco Murray do juce ukupno 4TD... juce 3TD :isuse: ovom govnjavom mandingu 3 igraca nakupili 71 poen!!!! serator najobicniji...jebote, Murray, Torey f-ing Smith i Big turnover machine Ben... turnover machine do juce. juce naravno nije imao nijedan turnover i nijednom nije sackovan. pa jebote, ne-ve-ru-jem!u upravi Penzionera sve snage su mobilisane. odluceno je da Bucsi karaju Carolinu i da Wright i VJax objasne neke stvari
pa nisi ti ja, pa da ga odvalis 90 razlike
Link to comment

ma prvo kolo sam ga razvalio ko beba zvecku, ko sto sam i tebe rasturao... samo sto je on bas u ovom kolu nasao da se prosere... peder najobicniji !ali do sada ipak ima 0 pobeda u fantasyju protiv mene, potrudicemo se da tako i ostane, ma koliko da ga kenja :D

Link to comment

Borim se za playoff u 3 lige. Ove nedelje za 1 dan, u jednom protivnickom timu Megatron (6 rec, 101yd, 1 TD), u drugom Murray(63yd, 3TD) i Dez Bryant(61yd, 1TD), a u trecem Rashad Jennings(35yd, 2TD). :isuse: Fuck my life!

Link to comment

i pobedi me bednik... pu bre! jebeni kicker mu je nabo 20 poena sto je najgore... bruka i sramota, nece me nista oprati posle ovoga :(sto je najgore, jos ce iz playoffa da me izbaci !cekamo Sprolesa i Hartleya... ako kombinovano budu imali 2 ili manje poena, u playoff ode Krangovo Telo... ako kombinovano budu imali izmedju 3 i 18 u playoff ide bog fantasy fudbala... ako kombinovano budu imali 19 ili vise poena, u playoff ide WTF... yahoo prediction je 19 poena :lol:

Link to comment
i pobedi me bednik... pu bre! jebeni kicker mu je nabo 20 poena sto je najgore... bruka i sramota, nece me nista oprati posle ovoga :(sto je najgore, jos ce iz playoffa da me izbaci !cekamo Sprolesa i Hartleya... ako kombinovano budu imali 2 ili manje poena, u playoff ode Krangovo Telo... ako kombinovano budu imali izmedju 3 i 18 u playoff ide bog fantasy fudbala... ako kombinovano budu imali 19 ili vise poena, u playoff ide WTF... yahoo prediction je 19 poena :lol:
najpostenije i jeste da ne prodjes u play-off sa tim krsom od timom :Da jos je sladje sto bi ja i makedonsko devojce tome doprineli
Link to comment

Khm khm... u drugoj PPP ligi smeši se poraz Čuvara Tradicije nakon sedam vezanih pobeda.Cirkus bi bio da sam Jeffery-ja ubacio umesto Bryanta a ne umesto Dekera. Kontam da bi to bio najveći skor u istoriji fantasy fudbala sa ovim sistemom bodovanja. :D

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...