Jump to content
IGNORED

Yahoo Football 2013


teacher

Recommended Posts

karo sam mandinga, karo sam mandinga, karo sam mandinga!a karacu ga opet!nesrecno makedonska, naguzio sam te i prosle sezone dva puta, pa sada ovo oma, jaki mlaz pravo u usta... lepo da pocnes da nosis sig "ja sam freakova kuckica"

Link to comment
  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    42

  • Jean-Luc Picard

    28

  • San Epifanio

    26

  • zoki

    24

Ja sam nakon onog Pejtonovog svršavanja po Baltimoru i mom fantasy timu digo' ruke od ovog kola. Ostao sam i bez igrača. Teško će se Vilson naigrati nakon dva fumble-a juče.

Link to comment

sta je tuzno kada njih dvojica gube? :Di svi pobednici su imali preko 100 bodova... to sto ti i biljana platno belese nemate pojma o fantasyju ne znaci da nam je liga puna duduka koji ne mogu ni stotku da overe...

Link to comment

Danas sam ocekivao neki naslov u Zurnalu tipa "Obrane Smokvice" i sl., ali izgleda da ne prate ovu nasu ligu. Sve u svemu cestitke JLP-u na fer i korektnoj borbi i puno srece u narednih cetri kola, a onda opet ubaci u Wilson-Bryant mod :wicked: .

Edited by San Epifanio
Link to comment
Danas sam ocekivao neki naslov u Zurnalu tipa "Obrane Smokvice" i sl., ali izgleda da ne prate ovu nasu ligu. Sve u svemu cestitke JLP-u na fer i korektnoj borbi i puno srece u narednih cetri kola, a onda opet ubaci u Wilson-Bryant mod :wicked: .
a dobro, bicete na SOSu verovatno
Link to comment
Jel moze neko pojasnjenje oko bodovanja; na koju foru mi je Edelman doneo 20 pts, kad je imao 4 rushing yds i 78 passing yds!? :huh:
klikni na njegove bodove pa ces dobiti listu sta je sve bodovano. U nekim ligama se boduje i broj kompletiranih pasova ili osvojene jarde nakon panta...
Link to comment

Aha, hvala; sad sam video-boduje se poen po kompetiranom pasu. Nisam obratio paznju na bodovanje u ligi,al mi ovo deluje prilicno suludo. Evo, recimo, ovaj baja je sinoc imao 13 rec. za 78 yds, bez TD; da je neko drugi imao 1 rec. za 78 yds i 1 td imao bi 5-6 bodova manje!?

Edited by Apollo Creed
Link to comment

Nekako preziveh ovo divljanje od strane Arona Rodzersa i DeSon Dzeksona. Od mojih odvalili Pjer Garson, Dzimi Grejem i odbrana Sietla. Sve u svemu jos jedna pobeda protiv neugodnog rivala :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...