Jump to content
IGNORED

Yahoo Football 2013


teacher

Recommended Posts

karo sam mandinga, karo sam mandinga, karo sam mandinga!a karacu ga opet!nesrecno makedonska, naguzio sam te i prosle sezone dva puta, pa sada ovo oma, jaki mlaz pravo u usta... lepo da pocnes da nosis sig "ja sam freakova kuckica"

Link to comment
  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    42

  • Jean-Luc Picard

    28

  • San Epifanio

    26

  • zoki

    24

Ja sam nakon onog Pejtonovog svršavanja po Baltimoru i mom fantasy timu digo' ruke od ovog kola. Ostao sam i bez igrača. Teško će se Vilson naigrati nakon dva fumble-a juče.

Link to comment

sta je tuzno kada njih dvojica gube? :Di svi pobednici su imali preko 100 bodova... to sto ti i biljana platno belese nemate pojma o fantasyju ne znaci da nam je liga puna duduka koji ne mogu ni stotku da overe...

Link to comment

Danas sam ocekivao neki naslov u Zurnalu tipa "Obrane Smokvice" i sl., ali izgleda da ne prate ovu nasu ligu. Sve u svemu cestitke JLP-u na fer i korektnoj borbi i puno srece u narednih cetri kola, a onda opet ubaci u Wilson-Bryant mod :wicked: .

Edited by San Epifanio
Link to comment
Danas sam ocekivao neki naslov u Zurnalu tipa "Obrane Smokvice" i sl., ali izgleda da ne prate ovu nasu ligu. Sve u svemu cestitke JLP-u na fer i korektnoj borbi i puno srece u narednih cetri kola, a onda opet ubaci u Wilson-Bryant mod :wicked: .
a dobro, bicete na SOSu verovatno
Link to comment
Jel moze neko pojasnjenje oko bodovanja; na koju foru mi je Edelman doneo 20 pts, kad je imao 4 rushing yds i 78 passing yds!? :huh:
klikni na njegove bodove pa ces dobiti listu sta je sve bodovano. U nekim ligama se boduje i broj kompletiranih pasova ili osvojene jarde nakon panta...
Link to comment

Aha, hvala; sad sam video-boduje se poen po kompetiranom pasu. Nisam obratio paznju na bodovanje u ligi,al mi ovo deluje prilicno suludo. Evo, recimo, ovaj baja je sinoc imao 13 rec. za 78 yds, bez TD; da je neko drugi imao 1 rec. za 78 yds i 1 td imao bi 5-6 bodova manje!?

Edited by Apollo Creed
Link to comment

Nekako preziveh ovo divljanje od strane Arona Rodzersa i DeSon Dzeksona. Od mojih odvalili Pjer Garson, Dzimi Grejem i odbrana Sietla. Sve u svemu jos jedna pobeda protiv neugodnog rivala :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...