Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Yahoo Football 2013

Featured Replies

karo sam mandinga, karo sam mandinga, karo sam mandinga!a karacu ga opet!nesrecno makedonska, naguzio sam te i prosle sezone dva puta, pa sada ovo oma, jaki mlaz pravo u usta... lepo da pocnes da nosis sig "ja sam freakova kuckica"

  • Replies 230
  • Views 18.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:lolol:

Ja sam nakon onog Pejtonovog svršavanja po Baltimoru i mom fantasy timu digo' ruke od ovog kola. Ostao sam i bez igrača. Teško će se Vilson naigrati nakon dva fumble-a juče.

ja izgubih od zlatnih pirata zbog retardiranog MJD. Sad mi je jedina nada da Alfred Morris ima manje od 5 poena

Kakav ocaj...

najtuznije od svega je da ce ili teacher ili ivan da izgube sa zaradjenih preko 120 poena, a neki bogalji ce pobediti sa manje od 90 :isuse:

sta je tuzno kada njih dvojica gube? :Di svi pobednici su imali preko 100 bodova... to sto ti i biljana platno belese nemate pojma o fantasyju ne znaci da nam je liga puna duduka koji ne mogu ni stotku da overe...

Evo ja izgubio sa 140.

Danas sam ocekivao neki naslov u Zurnalu tipa "Obrane Smokvice" i sl., ali izgleda da ne prate ovu nasu ligu. Sve u svemu cestitke JLP-u na fer i korektnoj borbi i puno srece u narednih cetri kola, a onda opet ubaci u Wilson-Bryant mod :wicked: .

Edited by San Epifanio

Danas sam ocekivao neki naslov u Zurnalu tipa "Obrane Smokvice" i sl., ali izgleda da ne prate ovu nasu ligu. Sve u svemu cestitke JLP-u na fer i korektnoj borbi i puno srece u narednih cetri kola, a onda opet ubaci u Wilson-Bryant mod :wicked: .
a dobro, bicete na SOSu verovatno
a dobro, bicete na SOSu verovatno
A to je verovatno kod Loknera. Kad?

Jel moze neko pojasnjenje oko bodovanja; na koju foru mi je Edelman doneo 20 pts, kad je imao 4 rushing yds i 78 passing yds!? :huh:

Jel moze neko pojasnjenje oko bodovanja; na koju foru mi je Edelman doneo 20 pts, kad je imao 4 rushing yds i 78 passing yds!? :huh:
klikni na njegove bodove pa ces dobiti listu sta je sve bodovano. U nekim ligama se boduje i broj kompletiranih pasova ili osvojene jarde nakon panta...

Aha, hvala; sad sam video-boduje se poen po kompetiranom pasu. Nisam obratio paznju na bodovanje u ligi,al mi ovo deluje prilicno suludo. Evo, recimo, ovaj baja je sinoc imao 13 rec. za 78 yds, bez TD; da je neko drugi imao 1 rec. za 78 yds i 1 td imao bi 5-6 bodova manje!?

Edited by Apollo Creed

Nekako preziveh ovo divljanje od strane Arona Rodzersa i DeSon Dzeksona. Od mojih odvalili Pjer Garson, Dzimi Grejem i odbrana Sietla. Sve u svemu jos jedna pobeda protiv neugodnog rivala :fantom:

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.