Jump to content
IGNORED

Yahoo Football 2013


teacher

Recommended Posts

:DHoce me nesto ove godine. MLB fantasy, prvi ulazak u playoff i odmah osvojih. NFL fantasy mi je bio solidan i ranijih sezona(mada je to bilo na safsu, odnosno kako se vec zove onaj drugi forum).Kod mene ce sve biti na Peytonu, posto su mi RB uvek propast. :lolol: Ili jos bolje, Peyton-Decker kombinacija.

Link to comment
  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    42

  • Jean-Luc Picard

    28

  • San Epifanio

    26

  • zoki

    24

Na kako se vec zove onom drugom forumu si treceligas, a ovde igras finale :lolol:
na kako se vec zove onaj drugi forum, ja sam uzeo ligu prve godine kada sam igrao, a ovu jos nisam... uzeo bih i dinasty da ti nisi menjao pravila u toku sezone ne bi li ih prilagodio svom timu. i uz sve to, trebalo ti je 10 godina varanja, kradje i sumnjivih trejdova da pobedis.i prekini da seres o necemu sto ne igras niti ces igrati. makar neces igrati u ligi u kojoj sam ja.i da, skini mi se s kurca, dosadan si.
Link to comment

Ceo topic je prajsles ali ovo je najluđe:

bio sam banovan :(ne znam zasto...
Možda zato što si potpuno nekulturna ličnost. Nemaš posta bez psovke, pravo je čudo kako si preživeo do danas.
Link to comment
Miljenko, spremi se za finale! Ali se spremi da izgubis da bi mogli da zajebavamo Rosa, titjera, Sonicsa i mandinga :D
ovo sto mi se desilo u endzone ligi u polufinalu je tacno ono sto mi je obelezilo ovogodisnju nfl sezonu. sranje do sranja.znaci, meni ne igra peterson, a i gebhart povredjen i onda protivnik uzme asiatu sa fa liste. 24 poena.u jos jednoj ligi koju sam igrao ispadam iz plejofa jer gubim dva meca. u jednom tip uzima underwooda 3 minuta pre pocetka meca (108 jardi i 2TD), posle toga i pre toga nigde. sledece kolo tip ima ben tatea koji je imao 3td i preko 100 jardi. posle toga i pre toga krs.rodi me boze srecnog, pa makar postao freak
Link to comment
ovo sto mi se desilo u endzone ligi u polufinalu je tacno ono sto mi je obelezilo ovogodisnju nfl sezonu. sranje do sranja.znaci, meni ne igra peterson, a i gebhart povredjen i onda protivnik uzme asiatu sa fa liste. 24 poena.u jos jednoj ligi koju sam igrao ispadam iz plejofa jer gubim dva meca. u jednom tip uzima underwooda 3 minuta pre pocetka meca (108 jardi i 2TD), posle toga i pre toga nigde. sledece kolo tip ima ben tatea koji je imao 3td i preko 100 jardi. posle toga i pre toga krs.rodi me boze srecnog, pa makar postao freak
priznaj da ces potajno navijati za mene u finalu! :D
Link to comment

jebo ja mater i Deckeru i Manningu, ruke im se osusile da bog da! pedercina nosata je bacio 50 puta, nisu uopste trcali, samo forsira da obori rekord... jao kako cu slatko da uzivam kada opet popusi u play offu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...