Jump to content
IGNORED

Yahoo Football 2013


teacher

Recommended Posts

Gotova moja serija pobeda... :cry: I to sam brutalno poražen, kod JLP-a u timu su svi bili neverovatno dobri a posebno me naguzio Jeffery, 37 poena... :isuse:edit: već se javio JLP :Dedit #2:

Cirkus bi bio da sam Jeffery-ja ubacio umesto Bryanta a ne umesto Dekera. Kontam da bi to bio najveći skor u istoriji fantasy fudbala sa ovim sistemom bodovanja. :D
Sad tek vidim tvoju klupu, 4 TD imao čovek...:Hail: Edited by zoki82
Link to comment
  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    42

  • Jean-Luc Picard

    28

  • San Epifanio

    26

  • zoki

    24

najpostenije i jeste da ne prodjes u play-off sa tim krsom od timom :Da jos je sladje sto bi ja i makedonsko devojce tome doprineli
ja sam svakako ispunio sve predvidjeno za ovu sezonu! bolji sam od makednoske devojcice, Bartuca, titjera i tebe. pati ! :P
Sad tek vidim tvoju klupu, 4 TD imao čovek... :Hail:
kod nas isti lik ima Gaytona i Deckera... Gayton 40, Decker 50 poena. ja naravno imam KC Defense :(
Link to comment
ja sam svakako ispunio sve predvidjeno za ovu sezonu! bolji sam od makednoske devojcice, Bartuca, titjera i tebe. pati ! :P
ako ne udjes u plejof, onda jos nije gotovo ;)
Link to comment

Retired PIrates 7-6-0 1370 poena i 6. mesto, WhiskeyTangoFoxtrot 7-6-0, 1363 poena i 7. mesto :Dsva cetvorica pilicara su usput popusili playoff... life is good :Psada treba odvaliti Ikara... on ima neki all gay tim, samo da Carolina utepa Grahama i pecen je!

Link to comment

ikar ce zbog toga biti surovo kaznjen! samo ne znam kako ces moci da navijas protiv njega u prvom kolu playoffa :lol:hattori je devojcica i postoje osnovane sumnje da mu MauDau i Mike Tice vode ekipu!

Link to comment
ikar ce zbog toga biti surovo kaznjen! samo ne znam kako ces moci da navijas protiv njega u prvom kolu playoffa :lol:hattori je devojcica i postoje osnovane sumnje da mu MauDau i Mike Tice vode ekipu!
JecAEsX.png :0.6:**i to sa ekipom koja ima 3, a ponekad i 4 igraca vikingsa. :lolol:
Link to comment
pa? ja sam usao u playoff, a do sada sam igrao sa VJaxom, Williamsom, Wrightom, Freemanom, Glennonom i sada Tampa D... to je 6 homerizama. beat that :lol:
pa ne znam, stekao sam utisak da to ne valja...
ps. pise da sam drugi jer je onaj prevarant od hattorija prvi u NFC i kao overall prvi... a covek ima 4 igraca Minnesote u timu... naravno da je neralno prvi, jeli
Link to comment

vodim 156-66... e ako mu Graham i Jeffrey natovare 91 poen, onda vala i ne treba da dobijem :D@Ros, vratilo se Ikaru sto je primio najmanje poena tokom sezone, cisto da se ti ne nerviras :P doduse, ja sam mu vratio, sto znaci da ces se ipak iznervirati :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...