Jump to content
IGNORED

tvrdnja dana


betty

Recommended Posts

  • Replies 372
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • betty

    79

  • Indy

    65

  • Turnbull

    25

  • gagorder

    20

Top Posters In This Topic

Je li? Ja to ne citam.Za ovo prvo, mislim da su omnivori inteligentniji od vegetarijanaca :DZa drugo, znam kad su (tek) zenske pocele da se interesuju za mene. evilsmile.gif (Doduse, u malom broju).
Eh, sta propustas.Ako zanemarimo njihovo pisanije, mislim da kad vec ima izbor IQ bi trebalo da prevagne u korist vegetarijanstva.Muskarci u vezi nisu moja soljica caja. Edited by halloween
Link to comment

Nisam isla tako daleko, moja pretpostavka se odnosi na odraslog homo sapiensa.Ne bi me zacudilo ni da odgovor na drugo pitanje bude true, zarad evolucije.

Link to comment
Single women tend to be more attracted to men who are already in a relationship than to men who are unattached.True or False?
phhh... svi kažu true, al što bi bilo tako.attracted si kad si attracted, dodatna saznanja o toj osobi (tipa da li je u vezi, i da li je povratno zainteresovan za tebe) koriguju tvoje akcije i potencijalno smanjuju zainteresovanost.meni je ovo ni true ni false, nego pogrešno pitanje.
Link to comment

^^ pa da, ovo je u stvari projektivna tehnika, gleda se koje sadrzaje pitanje izvlaci iz posmatraca. :D

Edited by betty
Link to comment

Biće na kraju true true, kao fol ljudi koji su vegetarijanci to sami biraju pa pokazuju visoko razvijenu svest i sve tako nešto, a ovo drugo, zar nije nedavno na jednom našem topiku nešto na tu temu, ono, burma privlači i te sve stvari? Ima tu više tumačenja, koleginica jako ne voli kada je startuje tip sa burmom, a opet, kada se neko pojavljuje sa lepom devojkom često vidim da postoji određeni dodatni element privlačnosti, izazov recimo. Hm.Na kraju ću ići naIQ is related to the choice of a vegetarian vs. omnivorous diet. - TrueSingle women tend to be more attracted to men who are already in a relationship than to men who are unattached. - False

Link to comment
IQ is related to the choice of a vegetarian vs. omnivorous diet.True or False?Single women tend to be more attracted to men who are already in a relationship than to men who are unattached.True or False?
falsekod nasih praprapra...prapredaka bi mozda igralo ulogu, ali sada mislim da ne.truetaj koji je u vezi vec se pokazao kao pozeljnim materijalom, docim onaj koji je single... well, sigurno postoji razlog za to sto ga jos nijedna zena nije zauzela :Ded. bas mi se svidja ovaj topik ^_^ Edited by palchica
Link to comment
Biće na kraju true true, kao fol ljudi koji su vegetarijanci to sami biraju pa pokazuju visoko razvijenu svest i sve tako nešto, a ovo drugo, zar nije nedavno na jednom našem topiku nešto na tu temu, ono, burma privlači i te sve stvari? Ima tu više tumačenja, koleginica jako ne voli kada je startuje tip sa burmom, a opet, kada se neko pojavljuje sa lepom devojkom često vidim da postoji određeni dodatni element privlačnosti, izazov recimo. Hm.Na kraju ću ići naIQ is related to the choice of a vegetarian vs. omnivorous diet. - TrueSingle women tend to be more attracted to men who are already in a relationship than to men who are unattached. - False
Pa ni ja ne volim da me startuje neko sa burmom, to mi je katastrofa bedno, ali ako npr upoznam neki par, prosečno privlačan momak sa devojkom će mi verovatno delovati zanimljivije nego ako je sam. A i ja mislim da kod muškaraca tu postoji momenat kompeticije, kod devojaka je ovo palčicino više razlog. Oceniš devojku pa ako ona deluje ok pametno i slatko, onda i njen izbor automatski ima bodove (sem kao što rekoh u nekim ekstremnim slučajevima).
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...