Jump to content
IGNORED

Rijalitiji - uništavaju li naše društvo ?


Lezilebovich

Recommended Posts

ako posle 2 minuta ne shvatis o cemu se tu zapravo govori, ne znam da li ima smisla objasnjavati...
Pa hajde pokusaj. Artikulisi, sto bi rekao Kauboj.
Link to comment
  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    62

  • Indy

    57

  • Leia

    34

  • bergasa19

    33

Top Posters In This Topic

Pa cuj, u nedostatku bilo kakvog drugog argumenta s tvoje strane, ostadose samo sise i dupeta."To se mora doziveti", pa jesi li ti licno ludeo na taj "argument" kad je u pitanju savremena umetnost?Zasto je sad tvoj licni dozivljaj validan kao argument, a neciji nije?
Pa jbte pitas me da ti navedem sta je lepo.Ajde ti meni prepricaj sta je lepo kod Matisovih portreta, imam utisak da mi tvoja prica nece docarati nista dok portrete ne budem video.Sto se tice opaske o savremenoj umetnosti, u nju imam insajt, tako da ti opaska ne stoji.
VB je bas ovaj rezon, ali potpuno banalizovan i srozan na najnizi nivo, jer ne govorimo o licnim dozivljajima nekog ko je iole obrazovan i artikulisan nego nekih poluidiota koji se krljaju uzivo za neke sitne pare.
Dobro™ Edited by CowBoy
Link to comment
Pa hajde pokusaj. Artikulisi, sto bi rekao Kauboj.
Mogu ja?Imas jedan dobar, iskren, koristan viseminutni obrazovni TV program koji deceniju i jace nisi mogla da cujes od srpskih akademika, analiticara i teoreticara drustva.Sto je najdirljivije, umesto Rase Popova zivotu nas uce zadrigli Maca i sa druge strane Milos Bojanic. Edited by CowBoy
Link to comment
Pa jbte pitas me da ti navedem sta je lepo.Ajde ti meni prepricaj sta je lepo kod Matisovih portreta, imam utisak da mi tvoja prica nece docarati nista dok portrete ne budem video.
Aman pa zavrsili smo istu skolu, polagao si ispit iz ove materije na 4. godini ako se ne varam. Ako se zaboravilo pa obnovi necu sigurno ja da ti prepricavam Jansona.
Dobro™
Dobro™ & sarkasticno dupe i sise. Ima li jos nesto?
Link to comment
Pa hajde pokusaj. Artikulisi, sto bi rekao Kauboj.
nazivanje srbovanja, kvazipravoslavlja i svog zla koje je to ludjenje donelo, pravim imenom, jedino mogucim recnikom?
Link to comment
Mogu ja?Imas jedan dobar, iskren, koristan viseminutni obrazovni TV program koji deceniju i jace nisi mogla da cujes od srpskih akademika, analiticara i teoreticara drustva.Sto je najdirljivije, umesto Rase Popova zivotu nas uce zadrigli Maca i sa druge strane Milos Bojanic.
Ne smeta ti da ti neki zadrigli primitivac objasnjava situaciju u drustvu, ali ti smeta da Sergej Trifunovic pokrene humanitarnu akciju. Zanimljiv koncept.
Link to comment
nazivanje srbovanja, kvazipravoslavlja i svog zla koje je to ludjenje donelo, pravim imenom, jedino mogucim recnikom?
Ako ti je to jedini moguci recnik, blago tebi. Po cemu si onda bolji od onog koga kritikujes?
Link to comment
Ne smeta ti da ti neki zadrigli primitivac objasnjava situaciju u drustvu, ali ti smeta da Sergej Trifunovic pokrene humanitarnu akciju. Zanimljiv koncept.
Kakav kurtzlushs! Kako si ovo uspela da iskonstruises?
Link to comment
Imas jedan dobar, iskren, koristan viseminutni obrazovni TV program koji deceniju i jace nisi mogla da cujes od srpskih akademika, analiticara i teoreticara drustva.Sto je najdirljivije, umesto Rase Popova zivotu nas uce zadrigli Maca i sa druge strane Milos Bojanic.
ja bih o zivotu ucila zaobilaznim putem, gledajuci milosa bojanica, recimo da sam na robiji. onda bih morala sebi da objasnim da gledanje programa koji mi hipoteticka uprava zatvora namece ima neko vise znacenje, pa bih u taj program ucitavala dubinu i nad njom se nesto filozofski pitala i preispitivala, sve da se od pogleda na sopstveni zatvorski zivot ne ispovracam samoj sebi niz grlo. isto tako posmatrala bih pacove i primenjivala na njih fromovu teoriju agresivnosti, sve srecna sto imam prilike da Ucim umesto da trunem. gledala bih bubice i kako voda kaplje i ono, Ucila i intelektualno rasla.a ovako na slobodi, stvarno nema potrebe milos bojanic bilo sta da me uci. sve sto bih u taj brlog eventualno mogla da ucitam, vec je mnogo bolje, lepse, zanimljivije, jache, strasnije, ljudskije itd, itd, ponudjeno onome koga ne mrzi da trazi.ja kapiram one sto vole da gledaju ljudski talog i kal, mislim jasno mi je to, ne opravdavam, ne upraznjavam, ali kapiram tehnologiju. ne kapiram one sto iz toga shatro uce.edit > pa jos serijski uce. iz sezone u sezonu -_- Edited by gagorder
Link to comment
Ako ti je to jedini moguci recnik, blago tebi. Po cemu si onda bolji od onog koga kritikujes?
za fasiste jeste. a po cemu si ti bolja od predmeta kritike, koji uzgred nisi gledala?
Link to comment
Kakav kurtzlushs! Kako si ovo uspela da iskonstruises?
Kazi sta ti nije jasno?Kod Sergeja je problem sto je gradski folirant i egzibicionista, ali zato nije problem kad je VB majmun primitivan i ogavan u svakom smislu.U oba slucaja ne kritikujemo poruku nego medijum, njegov stil i pojavni oblik.
Link to comment
za fasiste jeste.a po cemu si ti bolja od predmeta kritike, koji uzgred nisi gledala?
Argument "ti ce mi kazes"? :lolol:Kako se to borimo protiv fasista, ako lansiramo naseg Hitlera? Valjda je poenta promeniti pristup, a ne podilaziti idiotimaInace gledala sam naravno, zanimalo me da vidim o cemu se radi. Emoushn mi i dan danas duguje dragocene minute zivota. Edited by Leia
Link to comment
Ne smeta ti da ti neki zadrigli primitivac objasnjava situaciju u drustvu, ali ti smeta da Sergej Trifunovic pokrene humanitarnu akciju. Zanimljiv koncept.
Kakav kurtzlushs! Kako si ovo uspela da iskonstruises?
mozda ovako:
Koliko ima dece u Tirsovoj, godinama unazad? Svaki dan?Mene jedan Sergej™ treba da uci humanosti i da mi govori u emisiji da treba da budem human a u reklamnom bloku da treba da se trujem masnim krompirom sa vestackom aromom?
Link to comment

Arame strasno banalizujes, kao i obicno. Taj topik je malo duzi od ovog posta, kao i moje palamudjenje na temu. Inace, ovo u kvotu jeste poenta - Maca govori o svom bekstvu(!) iz Sarajeva i optuzuje majndset koji ga je odatle proterao a Trifunovic kenja po glavama gledaocima VB optuzujuci ih za licne prioritete koji sprecavaju lecenje dece u inostranstvu (???).Pa u svetlu prioriteta pominjem jebeni cips kao jos jedan proizvod kojeg je moguce odreci se zarad visih ciljeva.@Gagoder: imas jasan post na pocetku koja je priroda ovog topika. Ne da dokaze kako je rijaliti nastavak ucenja Mahatme Gandija vec se topikstarter pita odakle pomama da se za sve lose u drustvu okrivi VB. U tom duhu ovde pisem, ne kao promoter nego kao samozapitani gledalac.

Edited by CowBoy
Link to comment
Trifunovic kenja po glavama gledaocima VB optuzujuci ih za licne prioritete koji sprecavaju lecenje dece u inostranstvu
I ti meni kazes da banalizujem? :lolol:inace, rekoh vec da je naslov topika preterano bombastican. prosto su i VB i svi slicni programi djubre, a danas je problem to reci a ne biti odmah optuzen za moralisanje, elitizam, ... sto je posledica dobro odradjenog posla producenata ovih programa, tj. njihovih PR i marketinskih strucnjaka.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...