Jump to content
IGNORED

Novine "Danas"


ajgor

Recommended Posts

5 minutes ago, Frank Pembleton said:

O ovome se davno pričalo.
Nekim zaposlenim na N1 se najavljivala "prekomanda" u Danas. Onda je zastalo, pa eto.

.... Shiit has hit the fan!
 


Primecuje se razlika u odnosu na pre. Razocarana sam komentarima koji im prolaze, ne znam da li je Vuciceva desnica ili dverjanska.  

Edited by Moonwalker
Link to comment

Lično mislim da ne valja to, prosto takvo koncentrisanje medija nije dobro.
A obaška što će to menađeri da gledaju kroz uštedu.
A da ne pričam šta oni tripuju da im je uzor i sa kim se takmiče.

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 2
Link to comment
Šta? [emoji4]
Pa tripuju da imaju TV, portale, onlajn shop i print sve pod jednom kapom.
AMG ima to.
Oni tripuju sa njima da se takmiče.

.... Shiit has hit the fan!


Link to comment

Bilo bi bolje da su ipak preuzeli neki radio s nacionalnim pokrivanjem (naravno, kad bi tako nešto bilo moguće) umesto što su kupili novine koje, realno, imaju mali tiraž, dopiru do malog broja ljudi (eto, hteo sam da uzimam Danas redovno dok ide onaj feljton Brane Milunov o starom Studiju B, ali džaba kad u moju prigradsku selendru stigne ukupno 10 primeraka, pa sam se na kraju pretplatio na online). Jedino što će redakcija Danasa imati možda sigurniju finansijsku stabilnost pod UM. 

Link to comment
14 hours ago, AcaRadio said:

Jedino što će redakcija Danasa imati možda sigurniju finansijsku stabilnost pod UM. 

Malo li je? :happy: I Draža reče da dolaze bolji dani i plate. 

Štampani Danas redovno kupujem, primeraka malo i u sred Beograda, ima se šta pročitati, mada ima i svakakvog šodera u Dijalog delu. Klanšček producent i sl. Kapiram da oni tako podržavaju neku javnu debatu i sl. ali često liči da puštaju te likove samo da dokažu svoju neutralnost. 

Pitam se šta UG namerava, već imaju dva portala, da li će da probaju da dižu tiraž ili je ovo samo udaranje kontre režimu...

Link to comment

Nameravaju ono što sam gore napisao copy/paste.
Verovatno sad mozgaju da im fali operater mobilne telefonije.
E kad smo na ovom topiku, jesmo otkrili ko je onaj vrli kolumnista što se potpisivao kao tajkun?

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment

Meni je to loša vest. Kapiram da će zaposlenima u Danas-u biti bolje, ali se bojim da će profil novine da ode u lošem pravcu.

 

Sad ispada da je Basara bio u pravu još onomad..?

 

 

@mjone neopisivo i agresivno smaraš diljem foruma. i ono suvislog i pametnog što napišeš preliješ vrećom neinteligentnih, ostrašćenih govana kao sa ovim nazivanjem UM ustašama.

jedno sedam puta sam se u poslednje vreme ugrizla za tastaturu da ti ne odgovorim. saberi se, čoveče.

 

Edited by pt 2.0
  • +1 1
Link to comment

Moguće da preterujem. Ono što mene užasava nije to da je neka novina provladina proopoziciona ili pro-štagod. Mene užasava opšta tabloidizadija - dakle primitivizacija, vulgarizacija i antifaktografska senzacija.

Smučilo mi se “šokantno” zauvek.

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...