Jump to content
IGNORED

Novine "Danas"


ajgor

Recommended Posts

On 14.6.2021. at 10:43, msv said:

Je l' Zlaja njima plaća da mu objavljuju te jezičke vratolomije? Kad god naletim na njegovu kritiku, glava me zaboli od gomilanja tuđica i kvazierudicije :D

Genije blista i po tviteru za sve novce, svestrano neupućen.

Link to comment
Je l' Zlaja njima plaća da mu objavljuju te jezičke vratolomije? Kad god naletim na njegovu kritiku, glava me zaboli od gomilanja tuđica i kvazierudicije [emoji3]
Tačno tako, lopatom nabacuje neke termine, floskule...
Neviđeni napor čitati.
Dešava se to Danasu, na žalost sve češće, da kao da neko kidnapuje novinu.
I to je počelo davno pre "promene vlasništva"...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
  • 4 months later...
Quote

Od sutra pa svakog narednog petka u listu Danas novi specijalni dodatak o hrani, piću, hedonizmu, putovanjima i uživanju pod nazivom „Prijatno“, koji će izlaziti u okviru novina na osam strana.

"Petkom kada se svi spremamo za uživanje vikendom, poklanjamo našim čitaocima dodatak „Prijatno Danas“,  u kome ćemo pokušati da vas podsetimo na stare dobre recepte legendarnog Mike Damjaka, kao i na neke sasvim nove recepture. Pravićemo domaće svetske gastro i vinske ture, obilaziti male i velike restorane i kafane, pisati o ukusnim fenomenima. Šaljite nam i vaše predloge, recepte, savete, rado ćemo ih objaviti“, navodi se u uvodniku prvog broja dodatka koji je uredio glavni i odgovorni urednik Danasa Dragoljub Petrović.

U prvom broju čitajte:

– Kiseli kupus: Lek u tanjiru za sve bolesti

– HEDONIZAM Zorana Kesića: Lazanje kod tašte i škembići kod kuma

– Gastro vodič: Sa viljuškom kroz London

– VOJVOĐANSKE ČARDE detaljan vodič kroz oaze fiš paprikaša i tamburaša

– PREDSTAVLJAMO FOOD BLOGERE: Ana Đorđević

https://www.danas.rs/vesti/drustvo/novi-dodatak-lista-danas-prijatno-od-sutra-svakog-petka-uz-novine/

  • +1 1
Link to comment

prvi broj hedonizma i odma' detaljan vodič kroz oaze fiš paprikaša? odmah uglavu, pa kud puklo, ili pokojnik ili pukovnik.

ima li to negde da se pročita?

Link to comment

Menađeri[emoji769] lagano preuzimaju kormilo.
"Ajde društvo što ste se igrali, igrali ste se, došli se do dna, sad preuzima ekipa sa power poiint prezentacijama i KPI* vi lagano penzija ili negde drugo, biće i neka otpremnina za ćutanje..."

*naučio sam šta je to [emoji6]







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment

nabasala sam na recimo neka dva naslova za 10 dana koji su u principu neki avaks mamiklik(tm,), oni da misle da je za njih, ja da se pitam otkud to.

n1 i nova rade tu odvratnu perverziju nauchnih informacija za skoro sve korona vesti koje imaju veze sa istrazivanjima i statistikom.

sent from novi mnogo jak bubamoto.



  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
Vidojković od ponedeljka piše dnevnu kolumnu umesto Basare, zvaće se Ubitačno.
To je ono:
Koga imamo kod nas na plati?
Daj ovog Vidojkovića.







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...