Jump to content
IGNORED

Novine "Danas"


ajgor

Recommended Posts

kada smo već kod danas i vremena (basara počinje tekst pozivajući se na teofila), zora drćelić se opoganila po zoranu panoviću zbog njegove opaske (a i šire od toga) da je vučić zapravo hardver šešelja sa softverom đinđića

 

---

inače kakav tekst basare... sledeći korak je da joj piša u ulazu

Edited by Ravanelli
Link to comment
  • 3 weeks later...

kada smo već kod danas i vremena (basara počinje tekst pozivajući se na teofila), zora drćelić se opoganila po zoranu panoviću zbog njegove opaske (a i šire od toga) da je vučić zapravo hardver šešelja sa softverom đinđića

 

---

inače kakav tekst basare... sledeći korak je da joj piša u ulazu

 

pisanje u ulazu je u poredjenju sa ovim tekstom skoro pa kulturni dogadjaj, performans.

sta uopste ocekivati od ubeucene kenjare izgmizale iz nekog jarka.

od velikog reformatora srpskog jezika do nadzornog organa podavanja mindzi.

Link to comment

 

 

 

 

 

 

 

 

Sve ovo je pronađeno samo uz pomoć gugla. Možda po arhivama ima još, i možda Dražine kolege odluče da kopaju dalje. Ili možda neće.

 

Čitam danas od kad umem da čitam i gledam N1 od kad postoji. Bitno mi je kakvi su ljudi koji koji rade u tim kućama i govore "u moje ime".

 

@StoriLajn PS: botovski šljam SNS-a da odjebe.

Link to comment

О чем се ради ово са Дражом?

Наватали су га да рециклира своје текстове по разним медијима?

Link to comment

pa mora kad je iz nekog nepoznatog razloga postao popularan i ne mozes da otvoris nijedan kao opozicioni medij da on tu ne sere nesto isprazno, neduhovito i nadasve dosadno. sto recimo pasuje danasu, ali ne vidim ni jedan jedini razlog zasto ga trpaju na n1.

Link to comment

nije ni meni baš najjasnije što ga hejluju - nekako mi se previše upinje da bude duhovit u tim kolumnama na n1, ne sećam se da sam ijedan tekst do kraja pročitala.

ok, psiha treba kecati sistemski i sve to stoji, al draža mi je baš nekako smoran za čitanje, možemo se slagati koliko hoćeš al džaba...mah.

Link to comment

Dražini tekstovi po stilu vuku malo na stare tekstove pere lukovića, samo bez psovki. Tačnije, radi se o pokušaju, jer su perini tekstovi realno bili duhovitiji i intrigantniji ...

Link to comment

problemi ovog tipa se otklanjaju tako sto apriori smanjite ocekivanja od novina koje (jos uvek) redovno objavljuju transkripte emisija radio stanice koju je osnovala CIA. kao i od urednika takvih novina.

 

kao sto verovatno vec imate smanjena ocekivanja od novina koje redovno objavljuju transkripte sa sputnjik radija. ...hipotetickih novina, posto mislim da takve ne postoje (sto ne menja cinjenicu da zivimo u guberniji, da se razumemo)

Edited by hausmaistor
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...