Jump to content
IGNORED

Nedeljnik Vreme


kud u maglu Simoviću

  

86 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

U Maxi sam prestao da idem otkako lokalni ne radi 24/7, bio mi je šnjur samo da svratim posle 22:00, kada se nema gde drugde... a ionako su klošari preskupi, loše snabdeveni, uvek je gužva na kasama i sve 365 stvari su 10-20% jeftinije u obližnjem Tempo Expressu, a kamoli u Tempu. Univer + Martinović, za nešto veće Roda. Veliki Tempo je isto postao megagej otkako većina stvari ima onaj "nije na popustu" tag, ne isplati se cimanja na Kosu i gužve vikendom. Hoće Lidl otvarati radnje po ovim placevima koje nakupovaše ili su batalili?

Link to comment

Ma koji Lidl, šta ti je, to je sranje od megamarketa. Tu će ti slanina sapunjara biti 15% jeftinija nego drugde, ali 7 tona sapunjare, Milka čokolade će biti jeftinije 10% nego drugde ali će biti samo 2 vrste da se uzmu i tako u krug.

Link to comment

mogo bi da padne neki prehrambeni split.

 

inače ja u maxiju zabo kvarno mesa, 4 dana pre isteka roka. lik mi rekao da je to zbog vakuum tehnike pakovanja i da je meso korektno, ja neverovao i zamolio ga da pomiriše i vratili mi pare uredno.

 

al dobri su za brendiranu tunu. to mi je uz kiseonik neophodno za život.

Edited by Ravanelli
Link to comment

U Maxi sam prestao da idem otkako lokalni ne radi 24/7, bio mi je šnjur samo da svratim posle 22:00, kada se nema gde drugde... a ionako su klošari preskupi, loše snabdeveni, uvek je gužva na kasama i sve 365 stvari su 10-20% jeftinije u obližnjem Tempo Expressu, a kamoli u Tempu. Univer + Martinović, za nešto veće Roda. Veliki Tempo je isto postao megagej otkako većina stvari ima onaj "nije na popustu" tag, ne isplati se cimanja na Kosu i gužve vikendom. Hoće Lidl otvarati radnje po ovim placevima koje nakupovaše ili su batalili?

Sve isto, potpis, je li ova akcija ukidanja ovih što rade 24/7 bila na globalnom nivou? Popizdio sam, ionako sam išao u nabavke u 23h ili ranom zorom da izbjegnem penzose
Link to comment

Split bi uporpastio hemiju™, mmw, baš nam je lepo ovde... @Penko: Joj, znam kako rade, nevažno je to sad, pitam za Lidl više jer nemam pojma šta se s tim izdešavalo u poslednje vreme nego zato što mislim da bi značajnije uticalo na ponudu i cene u drugim radnjama. @Lalanelli: Maxiji i meso su baš veliki no-no since fazon 2004, hrkljuš & totalna aljkavost. Univer ima kul policu sa konzervama ribe. @James: Video sam onda na sajtu da su ostavili desetak komada da rade non-stop, rade i dalje npr. kod hotela Putnik i kod Desete, verovatno su uništili samo tamo gde im se nisu uklapali u standarde isplativosti... Sad im ni danju ne ulazim, neka se nose.

 

-_-

Link to comment

Univer objašnjava i za ribu i za meso, tu nema nikakvog zajebavanja. Meso je već klasirano i spakovano u vakuum, kvalitet je onako bačvanski solidan i to će mi od sada biti jedini izbor za svinju, ostale živuljke kupujem sa halal sertifikatom. To što imaju divlju rečnu ribu je jedan dodatan bonus koji nigde druge ne može da se dobije.

Link to comment

Univer objašnjava i za ribu i za meso, tu nema nikakvog zajebavanja. Meso je već klasirano i spakovano u vakuum, kvalitet je onako bačvanski solidan i to će mi od sada biti jedini izbor za svinju, ostale živuljke kupujem sa halal sertifikatom. To što imaju divlju rečnu ribu je jedan dodatan bonus koji nigde druge ne može da se dobije.

 

 

univer je trenutno najbolja radnja. sa mesom su standardni, ad backa je njihova fabrika. 

Link to comment

Maxi je, bar u KG-u (a to verovatno znaci i svuda, jelte), solidno snabdeven, u smislu raznovrsnosti ponude. Od kad je Delez preuzeo imaju Oreo kolacice, sto mi se dopalo. Ovde imaju problem sto im maltene svi radnici rade sve, ljudi ginu od posla, a ne mogu da postignu sve, pa onda nastaje problem u radu sa strankama (na kasama). 

 

Za vece kupovine Roda (tj. Merkator market), mada, bar ovde kod nas, ume da se desi da im nestane neke robe, pa je onda nema po nekoliko dana (cak i duze), dok ne stigne nova tura. 

Link to comment

pa i nije isto sranje. imaju asortiman vrlo kvalitetnih 365 proizvoda i bolje su im linije nabavke u vecini segmenata (problem sa vocem i povrcem i dalje nisu resili, doduse)

 

pa rekoh, skoro isto, mozda je i stvar neke navike ponesto, ili prethodnih antipatija. meni samo malo bolje izgleda. No - ja sam samo veoma poovremeni kupac i u Maxiju i u Idei, tako da... Znam da mi se ne svidja, ali mozda ima dosta i do subjektivnog. Ovo se recimo slazem sa Toolololooom

 

a ionako su klošari preskupi, loše snabdeveni, uvek je gužva na kasama

 

+ Premia proizvodi su mi uzasan krsh, veci nego sto bi cak i robna marka smela da bude (uz jedan jedini izuzetak na koji sam nabasao do sada - govedja salama)

 

mozda je samo licni utisak, al jbg...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...