Jump to content
IGNORED

Silver Linings Playbook (2012)


3opge

Recommended Posts

Kao i obično, ja sam taj koji mora da kenja o filmovima...

...ali ovaj mi se baš sviđa. Bolji mi je za nekoliko kopalja i od Arga i drugih dobitnika i pretendenata na Oskara.

Link to comment
  • Replies 416
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3opge

    62

  • Turnbull

    41

  • Lancia

    20

  • Molder

    19

Top Posters In This Topic

evo dala sam mu drugu sansu i moram da kazem mnjah,onako..prvih pola sata je nategnuto,do scene u dajneru..kasnije sam ceo film imala osecaj da nesto treba da se desi a nikako pri tom mislim na njih dvoje i glumu i hemiju...i nekako je u sred filma dobio skroz drugi tok,kao da je imao potencijal za malo ozbiljniji i mracniji film a odjednom postao porodicni rom-kom sa sve krajem kakvog je imao..mnjah..

Link to comment

Isto sam celu drugu polovinu filma imao utisak da nešto treba da se desi a na kraju.... ništa.....Ja se slažem sa tobom i tvoje mišljenje mi je sasvim ok ali 3opge ne misli tako pa možda rizikuješ da ti obriše post....

Link to comment
Isto sam celu drugu polovinu filma imao utisak da nešto treba da se desi a na kraju.... ništa.....Ja se slažem sa tobom i tvoje mišljenje mi je sasvim ok ali 3opge ne misli tako pa možda rizikuješ da ti obriše post....
kako to mislis da mi obrise post zato sto mi se ne svidja film? rizikujem?!?ppffffjos jednom se moje pravilo da ne gledam filmove koji ovde imaju zasebnu temu ispostavilo kao ispravno.. Edited by ivy
Link to comment
kako to mislis da mi obrise post zato sto mi se ne svidja film? rizikujem?!?ppffff
Молдер напросто лаже. никоме до сада, па ни њему, нисам обрисао пост зато што му се филм није свидео.постови су му обрисани када је почео да намерно убацује споилере без икакве везе са дискусијом.
Link to comment

ja samo neke sicko bolestine volim da gledam, ovo me onako okrzloustvari me ta secerlema onako ucinila ravnodusnim, sto bi rekla jedna osoba nije daleko od ovih dijagnoza iz filma - "jeeee a cokoladni medvedici padaju sa neba"....

Link to comment
ja samo neke sicko bolestine volim da gledam, ovo me onako okrzloustvari me ta secerlema onako ucinila ravnodusnim, sto bi rekla jedna osoba nije daleko od ovih dijagnoza iz filma - "jeeee a cokoladni medvedici padaju sa neba"....
ниси ваљда очекивао Џулијен Донки Боја, није ово филм о психозама, само мало неурозе и заљубљивања.
Link to comment
ma nema veze, zapravo nemam nikakve zamerke filmu, samo nije za mene.
Kad bih cesce vidjao ovakve komentare, mozda bih i pomislio da za podforum Film ima neke nade.
Link to comment
ja samo neke sicko bolestine volim da gledam, ovo me onako okrzloustvari me ta secerlema onako ucinila ravnodusnim, sto bi rekla jedna osoba nije daleko od ovih dijagnoza iz filma - "jeeee a cokoladni medvedici padaju sa neba"....
yeyy, nisam jedina... daklem +1.... dobar je film, al mene nesto i nije bas dotako........ bas kako rece, presladak za moj ukus nekako
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...