Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Cverglani kod babe na Pejićevim salašima pevaju Boškićevom bratu "Dođi janje kad se žito žanje"

Featured Replies

jbt jedino ja nisam sreo torbicu u rl :huh:

  • Replies 1.5k
  • Views 243k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

Torbica meni liči na mnogo ljudi, ja ga ponekad vidim u ogledalu

da si ti nama živ i zdrav..Torbica je slika i prilika tih dodjoša..ja sam radila sa jednom 7godina,slika i prilika,glasna i brbljiva bosanka koja je znala gde djavo spava i ko ga budi..inače jesu skinuli sve tipove u originalu
wtf?

gledam ovu današnju epizodu "Lekovi" i jedna stvar mi pade na um. Koliko je sve genijalno, tekst i "gluma" toliko je sve ostalo na nivou ispod bilo kakvog nivoa. Na SOS kanalu bi to izgledalo bolje. Jedino fali onaj ton budjave džigerice u slici koji je RTNS uspešno gajila decenijama.bakmazština™Torbica rula, Boškiću bi Boškić stariji mogao u nekoj od sledećih sezona da nađe bolji posao. Ionako Čvarkov i Torbica drže celu stvar, mislim da bi epizoda bez bilo koga od njih dvojice bila skoro pa negledljiva, dok se Boškićevo izostajanje, mislim, ne bi naročito primetilo.

Ma daj, nije tačno. Dobar je Boško, ali nema tako prominentnu ulogu kao ova dvojica.

dobar je Boškara™mesto tog stola može i fikus da bude, ne bi se primetilo. Dobar je kao lik jer njih dvojica mogu i na njemu(njegovom karakteru) da igraju, tj. izgrađuju svoje uloge. Ovako bi brzo dosadili.

Meni su sjajni takvi kakvi jesu, i sa tekstovima i sa glumom. Jeste, Čvarkov preteruje, Boškić je neubedljiv, ali mi to ne smeta ni najmanje, ne bi' ja tu ništa dir'o! A Torbica zakiva, on jeste tu najbolje urađen lik, to stoji :)

da si ti nama živ i zdrav..Torbica je slika i prilika tih dodjoša..ja sam radila sa jednom 7godina,slika i prilika,glasna i brbljiva bosanka koja je znala gde djavo spava i ko ga budi..inače jesu skinuli sve tipove u originalu
Daj još malo detalja o tome kakvi su ti dođoši.

Ok, nije dođoš, on je Bosanac. Hepi?

jbt jedino ja nisam sreo torbicu u rl :huh:
Aha
Ok, nije dođoš, on je Bosanac. Hepi?
Ne.

Torbica je bosanski Krajišnik, a Vojvođani su se navikli na one kninske valjda, otud zbunj. -_- Super mi je njegova politička strana. Sitan opurtunista, nije napadan i skriva stavove pošto je svestan da je nadglasan u kancelariji ali ume da pukne kad ovi preteraju sa gađenjem Bekute ili novih kadrova po preduzeću ^_^

wtf?
Daj još malo detalja o tome kakvi su ti dođoši.
pa radi se o stereotipima a njih su jako dobro skinuli..tipski..stereotipe..sta vam nije jasno?

Ma sve je jasno samo neko mora na lomaču

ja jos ne odoh na to snimanje a neki su se *kahm kahm* ovdi nudili da me umuvaju preko veze <_<

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.