Jump to content
IGNORED

Cverglani kod babe na Pejićevim salašima pevaju Boškićevom bratu "Dođi janje kad se žito žanje"


InvisibleLight

Recommended Posts

da si ti nama živ i zdrav..Torbica je slika i prilika tih dodjoša..ja sam radila sa jednom 7godina,slika i prilika,glasna i brbljiva bosanka koja je znala gde djavo spava i ko ga budi..inače jesu skinuli sve tipove u originalu
wtf?
Link to comment

gledam ovu današnju epizodu "Lekovi" i jedna stvar mi pade na um. Koliko je sve genijalno, tekst i "gluma" toliko je sve ostalo na nivou ispod bilo kakvog nivoa. Na SOS kanalu bi to izgledalo bolje. Jedino fali onaj ton budjave džigerice u slici koji je RTNS uspešno gajila decenijama.bakmazština™Torbica rula, Boškiću bi Boškić stariji mogao u nekoj od sledećih sezona da nađe bolji posao. Ionako Čvarkov i Torbica drže celu stvar, mislim da bi epizoda bez bilo koga od njih dvojice bila skoro pa negledljiva, dok se Boškićevo izostajanje, mislim, ne bi naročito primetilo.

Link to comment

dobar je Boškara™mesto tog stola može i fikus da bude, ne bi se primetilo. Dobar je kao lik jer njih dvojica mogu i na njemu(njegovom karakteru) da igraju, tj. izgrađuju svoje uloge. Ovako bi brzo dosadili.

Link to comment

Meni su sjajni takvi kakvi jesu, i sa tekstovima i sa glumom. Jeste, Čvarkov preteruje, Boškić je neubedljiv, ali mi to ne smeta ni najmanje, ne bi' ja tu ništa dir'o! A Torbica zakiva, on jeste tu najbolje urađen lik, to stoji :)

Link to comment
da si ti nama živ i zdrav..Torbica je slika i prilika tih dodjoša..ja sam radila sa jednom 7godina,slika i prilika,glasna i brbljiva bosanka koja je znala gde djavo spava i ko ga budi..inače jesu skinuli sve tipove u originalu
Daj još malo detalja o tome kakvi su ti dođoši.
Link to comment

Torbica je bosanski Krajišnik, a Vojvođani su se navikli na one kninske valjda, otud zbunj. -_- Super mi je njegova politička strana. Sitan opurtunista, nije napadan i skriva stavove pošto je svestan da je nadglasan u kancelariji ali ume da pukne kad ovi preteraju sa gađenjem Bekute ili novih kadrova po preduzeću ^_^

Link to comment
wtf?
Daj još malo detalja o tome kakvi su ti dođoši.
pa radi se o stereotipima a njih su jako dobro skinuli..tipski..stereotipe..sta vam nije jasno?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...