Jump to content
IGNORED

Cverglani kod babe na Pejićevim salašima pevaju Boškićevom bratu "Dođi janje kad se žito žanje"


InvisibleLight

Recommended Posts

hehe, nema šanse možda 400. 40,000 ima recimo samo još SAT u srbiji, koliko znaminače epizoda kada torbica sretne medveda je meni savršena

Link to comment

Super samo mene brine ovo...

U planu je humoristička mini-serija koja će se emitovati u okviru moje emisije. Pregovori sa momcima izuzetnog talenta, koje već dobro znate su u toku - najavio je Ivanović za novu sezonu,
Link to comment
Danasnja epizoda je bila odlicna, ako ne i najbolja do sada!
Koji br?Inače:"Polomiću čaše od kristala, počupaću kose ovim lalama". :DTo sam danas odgledao.
Link to comment
Što, neka ljudi unovče više nego očigledan talenat. Na rtv kontam da im kapka mizerija, no istinski se nadam da grešim.
E to.Danas u kolima čujem neku reklamu glavnog arhivatora.Sranje od reklame, ali kontam neka, nek' zarade ljudi kintu, zaslužili su.
Link to comment

Ma naravno da treba da uzmu, samo voleo bih da se to vizuelno maaalo zategne ali da se ne dira u sustinu.Samo onda dodje cika i kaze ajde sad malo skec o crkvi, pa o gejevima, ajde malo o karleusi...

Link to comment
Ma naravno da treba da uzmu, samo voleo bih da se to vizuelno maaalo zategne ali da se ne dira u sustinu.Samo onda dodje cika i kaze ajde sad malo skec o crkvi, pa o gejevima, ajde malo o karleusi...
Ako ima pameti valjda će suština ostati ista. Razumem.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...