Jump to content
IGNORED

Cverglani kod babe na Pejićevim salašima pevaju Boškićevom bratu "Dođi janje kad se žito žanje"


InvisibleLight

Recommended Posts

meni je ubedljivo najbolja "sifra crveno", od pocetka do kraja: raketa, atomski s'leva, bombardiranje srbije i cacka, zombiji i pobesneli maksi. :lol:

Link to comment
:lolol: 9. mart!Još da nađem dan zaljubljenih.
9 mart je fenomenalan.i ona epizoda kad pale boshkica kako su bili sirotinja, otac konje hranio puter kiflama :lolol:
Link to comment
9 mart je fenomenalan.i ona epizoda kad pale boshkica kako su bili sirotinja, otac konje hranio puter kiflama :lolol:
To je legendarna Žvaka. :)
Link to comment

Sad sam odgledao Jezdu. Kakva promena fokusa u momentu, odjednom neka deseta priča o Marjanoviću (mi smo se kuplungovali), uz poprckivanje Boškića zbog Magde. Odlično!

Edited by pacey defender
Link to comment
9 mart je fenomenalan.i ona epizoda kad pale boshkica kako su bili sirotinja, otac konje hranio puter kiflama :lolol:
A brezova kora i stomačić koji se vako stisne i jahanje puževa :lolol:Žvaka i 9. mart su moji favoriti (do sada).
Link to comment

Otkako se podgojio i nabrundao frizurom, Torbica je savrsen u svojoj ulozi. Dok je bio onako mladji lepi i pocesljani momak, nije bio takav pun pogodak.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...