Jump to content
IGNORED

Cverglani kod babe na Pejićevim salašima pevaju Boškićevom bratu "Dođi janje kad se žito žanje"


InvisibleLight

Recommended Posts

:wub:nego, kad se ono sibaju mejlovi za pristup snimanju u novome sadu?
Negde sam čitao da se popune kapaciteti za tipa minut od puštanja maila u promet, tako da se izrazim pa se bolje osloni na neke ljudske konekcije, ako je ikako moguće..
Link to comment
Inace ide prijavljivanje za publiku za snimanje. Prijavljuje se imejlom u 11h i ako se posalje u 11:01 vec je kasno, jer su svih 40tak mesta popunjena. Problem je samo sto snimanje traje ~7 sati pa se publika smori
Link to comment

Dakle znao sam da je pola fora iz Drzavnog Posla pokupljeno iz stvarnog zivota pa i same RTV.Ali evo malo obrta.Nocas gledam emisiju i sad vec bivsi direktor RTV koji je juce smenjen "na svoj zahtev" biva predstavljen kao "savetnik direktora RTV".Dakle on se kao i Cvarkov "kuplungovao" sa novim direktorom...

Link to comment

Ove sedmice su imali odlične dvije epizode posvećene aktuelnim praznicima - Uskrsu i Đurđevdanu.Naročito urnebesan momenat je na samom kraju ove druge, kad Čvarkov pjeva Očenaš. :rolf:

Link to comment
Oh, pa naravno!Nego, odakle Dimitriju St Pauli majica koju je nosio kod Ivanovića? Je l ona od tebe? :D
Sa ponosom: DA! Mojo i Buck Naked zimus Dimetu kupili St. Pauli majicu (tražio nam samolepljive sličice fudbalera :isuse: ) i poklonili mu i majstor je obukao kod Ivana Ivanovića. CAR!
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...