Jump to content
IGNORED

Cverglani kod babe na Pejićevim salašima pevaju Boškićevom bratu "Dođi janje kad se žito žanje"


InvisibleLight

Recommended Posts

Jedno jutro dok sam radio jutarnju gimnastiku slušao na jutarnjem priču o dve budale koje su na sve načine pokusavali da upadnu na snimanje.( drug i drugarica, kolege sa fakulteta) Kako nisu uspeli regularnim putem, dogovorili se da se pretvaraju da su u vezi i da im je baš na dan snimanja godišnjica iste, slali su mejlove na svaku moguću adresu rtva dok se neko naravno nije smilovao. Posle snimanja, su priznali šta su uradili. Nije mi jasno kako ih neko nije našamaro.

Link to comment
Šta su ove kabine na Štrandu?
Kabina na Štrandu je nedostižni san svakog ko želi da bude staaari novosađanin, je rasmo staaari novosađani imaju istu.Fora je što ih ima jako malo, a pravo prečeg zakupa imaju oni koji su je zakupili predhodne godine. Tako da neki imaju jedno 50 godina te kabine, a to znači da su oni pravi staaari novosađani.Pa onda ovi novi što bi hteli da budu staaari, stalno žele da dođu do neke od njih. A godišnje ima slobodnih između jedne i dve, kako kad.E sad ne znam u kom kontekstu si pitala, ali, nema veze :D
Link to comment

Hahhahahah, pa o tome je današnja epizoda. Jojj, moram je imati jednog dana. A kolike su te kabine? Je l ima i da se posedi ili samo da ostaviš stvari?

Link to comment
Pa onda ovi novi što bi hteli da budu staaari, stalno žele da dođu do neke od njih. A godišnje ima slobodnih između jedne i dve, kako kad.
Pa se moraju zadovoljiti vikend stolicama na zelenim površinama na kojima će seći paradajza i lubenica. Svaki put kad sam prošao pored takvih sam se grdno zajebao, uvek se bosonog umrljam u neku breskvu ili salatu.
Link to comment
Hahhahahah, pa o tome je današnja epizoda. Jojj, moram je imati jednog dana.A kolike su te kabine? Je l ima i da se posedi ili samo da ostaviš stvari?
Pa možeš da ostaviš u njih stvari, stolice i sto na rasklapanje, a imaš i prostor ispred da to rasklopiš, pa da sediš u hladu.Jbt, ja sam sad skontao koliko mrzim štrand :isuse:
Link to comment

Da se zapljunem i ja ovde. Gledam redovno, sad poceo i sa rekapitulacijom. Ne znam da l su pomenute ovde, meni odlicne epizode i Rtanj (kad Boskic spomene Marjanovica u negativnom kontekstu cime izazove salvu vredjanja od strane Cvarkova, pa onda twist kad Cvarkov shvati da ovaj ima skloniste i krene da se ulizuje) i Durex (iskidao sam se kad Cvarkov objasnjava kako je njegov deda smislio kondom i ima fantasticnu reakciju kad Torbica spomene da je Boskic zauzima radno mesto njegovom sinu). Svadba mi isto odlicna epizoda (ova druga, 120-a, sa :baba, on je Bosanac!: ). Ma do djavola, svaka je odlicna, a svaka druga fantasticna.Btw, skoro uvek uspem da ispravno pretpostavim kada je Mladja napisao epizodu -_-http://youtu.be/CfsYjbGo45sCvarkovljeva mini minijatura na 1:38, a onda objasnjavanje bez i jedne reci na 2:29 :ziga:

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Mlađa napisao poslednje dve, odlične su. Prepoznajem fore iz Uzbudilnika malo, pa je lako skontati kad je on :)Jučerašnja carska, tradicionalna srpska svađa, zicerčina :ss1:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...