Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Cverglani kod babe na Pejićevim salašima pevaju Boškićevom bratu "Dođi janje kad se žito žanje"

Featured Replies

- STA SI DOBIO!!!!???- sta se deres?- OTKAD SMO MI NA TI!!!???

  • Replies 1.5k
  • Views 243k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

Ovo je iz Velike Srbije, ali, moram da okačim, Dime je vrhunski odglumio dizelaša (za one koji nisu gledali ranije).http://www.youtube.com/watch?v=UE8i_DpYpxw

Svaki dan gledam to i urlam.Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Vrhunski je, jedno nedelju dana se i ja drogiram ovim :D

Nisam gledao sve, ali ona patkometrija ko je teže živeo i trenutni obrt ko je imao više je :lol:

Ovo je iz Velike Srbije, ali, moram da okačim, Dime je vrhunski odglumio dizelaša (za one koji nisu gledali ranije).http://www.youtube.com/watch?v=UE8i_DpYpxw
Jao majko, pogledala sam i budjavca Ivanovića zbog njih i kad je ovaj krenuo u ovom klipu "jer šef je tu" iz pozadine pala sam na pod od smeha.
:lol: dobro đuska čvarkov
Vrhunski je, jedno nedelju dana se i ja drogiram ovim :D
Ćuti, isto... I ne prestajem sa "Jer šef je tu, jer šef je tuuuu!".

Pri tome mislim da u originalu ide "jer šef je ljut, jer šef ljut...". Ludilo.

Meni je klip dapače vrhunski, ali i Torbica je bog, baš ima neki očaj u očima, cool mi je što je par puta pomenuo tipa "pa koji ti je kurac čoveče, PA ŠTA PRIČAŠ TI??" :D

Samo da vas obavestim da je emisija "1na1" na mini godišnjem odmoru do utorka 07.05 a tom vemenu će se emitovati specijali Državnog Posla!Spremite mašine za snimanje!Send from WC šolja by BVK

Pri tome mislim da u originalu ide "jer šef je ljut, jer šef ljut...". Ludilo.
Eto ti ga sad! Pojma ti ja nemam... :stid:

moj sig :D

Nešto najsmešnije na našem jeziku, posle buksovaca i Radovana III. :)

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.