Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

8 hours ago, pbg12345 said:

ja bas nesto mislim da ce teo imati dobro prvenstvo

zdrav, odmoran, uzeleo se kosarke, reprezentacija mu odgovara tu mu je "lako igrati"

iskusan je on, nije balavac pa da se nesto dokazuje, uostalom nema ni potrebe, dokazao se odavno

ok, eventualno protiv amera :D

 

uostalom, u ovoj ekipi pre svih jokic, pa bogdan treba da budu ti koji najvise isporucuju,  teo je tu da iskustvom vodi ekipu, primiri/pokrene kad treba

nije njegovo (vise) da daje 20+ poena i da bude prva opcija u napadu

 

samo da svi budu zdravi i da doteraju odbranu na neki pristojan timski nivo, za ostalo nema brige :fantom:

mislim da ce hteti da se dokaze i da ce da uzima previse suteva. nadam se da gresim i da ce celavi da ih sve uklopi.

 

Link to comment

Tvoj trener nije imao pojma sta govori , prenesi  tu filozofsku misao   americkim  dream timovima ,Golden Stejtu  itd.

Edited by Micko8
Link to comment
8 hours ago, Micko8 said:

 

Ovaj lik sto ubode tricu preko njega ce imati sta da prica unucima. 😀 A jbg, ovo je deo onoga sto Jokic jeste I onoga zbog cega smo toliko dobri: basket ispred zgrade. Nebedka udica je sa svom svojom patetikom ubola sustinu.

Link to comment
7 hours ago, fancy claps said:

meni je moj prvi trener reko nesto sto nikad nisam zaboravio, ovako ide: tim nije skup najboljih pojedinaca vec skup pojedinaca koji najbolje funkcionisu kao tim.

mislite o tome.

 

btw, danas setam kuce i cujem klinca koji drugu preteci porucuje: zavrsices ko vasa micic!:ph34r:

 

 

Zato i jeste pitane da li će selektor uspeti da sve složi, da li će još neko poput Micova da "napusti" pripreme?

Uzgred, način igre naše reprezentacije nije takav da je lopta u rukama centra već pleja, samim tim mislim da se Jokić i neće nešto proslaviti na OI.

Što se tiče "kulta" reprezentacije, sve je objasnio Vanja Grbić (što se mene tiče ovaj sa zavidnim procentom masti i nije morao da se odazove).

Link to comment

to pitanje uopste ne postoji jer je na svim takmicenjima uspeo da poslozi kako treba. ovo je nekakvo isprazno trucanje. 

kakvi su to mom i vidi se i na ovom klipu kad jokic pegla basket sa midzetima iz kraja a pre par dana proglasen clanom prve petorke nba lige. 

pa sumnja u teodosica. bar je taj covek dokazao da bi sve uradio za tim. ostali takodje. 

nema tu price samo truc truc.

vazno je da momci budu zdravi i da se takvi vrate u klubove.

Link to comment
5 minutes ago, bradilko said:

to pitanje uopste ne postoji jer je na svim takmicenjima uspeo da poslozi kako treba. ovo je nekakvo isprazno trucanje. 

kakvi su to mom i vidi se i na ovom klipu kad jokic pegla basket sa midzetima iz kraja a pre par dana proglasen clanom prve petorke nba lige. 

pa sumnja u teodosica. bar je taj covek dokazao da bi sve uradio za tim. ostali takodje. 

nema tu price samo truc truc.

vazno je da momci budu zdravi i da se takvi vrate u klubove.

 

Mislim da je ovime zakljucena rasprava

Link to comment

Ijaoo, Sarenac sa izjavom: "Nije najbolji centar na svetu nego najbolji centar u NBA ligi, tek cemo u septembru videti da li je u prvoj petorci prvenstva". :isuse: 

 

Link to comment
50 minutes ago, Mos said:

Ijaoo, Sarenac sa izjavom: "Nije najbolji centar na svetu nego najbolji centar u NBA ligi, tek cemo u septembru videti da li je u prvoj petorci prvenstva". :isuse: 

 

A Miško je imao nastup otprilike kao da se zove Tony i da ima bruklinški italijanski akcenat.

Link to comment
3 hours ago, Mos said:

Ijaoo, Sarenac sa izjavom: "Nije najbolji centar na svetu nego najbolji centar u NBA ligi, tek cemo u septembru videti da li je u prvoj petorci prvenstva". :isuse: 

 

dobro, sareni je kvalitetan komad neceg glupog, uvek bio. ne kapiram kako su mu uopste dali da se "bavi" kosarkom.

Link to comment
7 hours ago, Fins fleet said:

Ovaj lik sto ubode tricu preko njega ce imati sta da prica unucima. 😀 A jbg, ovo je deo onoga sto Jokic jeste I onoga zbog cega smo toliko dobri: basket ispred zgrade. Nebedka udica je sa svom svojom patetikom ubola sustinu.

A jel istina ova najava da gostuje kod Tegeltije u Ponedeljak ???

Link to comment
7 hours ago, Mos said:

Ijaoo, Sarenac sa izjavom: "Nije najbolji centar na svetu nego najbolji centar u NBA ligi, tek cemo u septembru videti da li je u prvoj petorci prvenstva". :isuse: 

 

Kao da smo se vremenskom mašinom vratili u doba bezgraničnog divljenja NBA ligi, pa je Šareni, ni kriv ni dužan, dao jednu veoma inteligentnu izjavu ...

 

Ako svi već govore o finalu SAD - Srbija, ako stvarno dođe do te utakmice, Srbija je onda bliža zlatu. To će onda biti mnogo lakša utakmica od nekih susreta sa evropskim sekekcijama, tu može biti potencijalnih razočarenja ...

Edited by stoka
Link to comment
11 hours ago, bradilko said:

to pitanje uopste ne postoji jer je na svim takmicenjima uspeo da poslozi kako treba. ovo je nekakvo isprazno trucanje. 

kakvi su to mom i vidi se i na ovom klipu kad jokic pegla basket sa midzetima iz kraja a pre par dana proglasen clanom prve petorke nba lige. 

pa sumnja u teodosica. bar je taj covek dokazao da bi sve uradio za tim. ostali takodje. 

nema tu price samo truc truc.

vazno je da momci budu zdravi i da se takvi vrate u klubove.

A Žoc je za Saleta izmislio  vođenje tima pa je opet imao fijasko sa skupom zvezdica...ali ok, ako tako misliš nije da nema šanse.

Sale je do sada slagao oko Tea ceo tim.

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...