Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

15 minutes ago, pbg12345 said:

dodje mi da citiram 1 forumasa koji je nedavno pisao to isto

ali nisam takav co'ek :fantom:

 

jako je blamatno šta se tada pisalo, pogotovo što je dao izjavu bukvalno par minuta posle ispadanja iz plej-ofa, ono u fazonu, nije mu do života u tom momentu i postavljaju mu najgluplje moguće pitanje... 

Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

32 minutes ago, pbg12345 said:

inace, kaze misko prosto neverovtno kakav smo narod, jokica razapeli zbog jednog propustenog ep i 2 kvalifikacione utakmice za sp koje je porpustilo gro nba igraca kao da godinama odbija da igra za srbiju

 

dodje mi da citiram 1 forumasa koji je nedavno pisao to isto

ali nisam takav co'ek :fantom:

Pa niko ne  predlaze da on bude startna cetvorka, nego da se na nekim mecevima moze isprobati i  Jokic-Milutinov kombinacija  i u Riju je igrao sa Raduljicom povremeno ali sa Milutinovim bi to mnogo bolje izgledalo. I ne znam po cemu je zlocin kada bi mogli lepo da se dopune:) Pogotovo sto su dobri  asistenti na poziciji na kojoj igraju , Jokic moze da se izvuce i svana on ionako igra vise licem ka kosu  , ima Milutinov i dobar sut sa poludistance ali jebi ga kada mu je to zabranjeno u Olimpijakosu.

Edited by Micko8
Link to comment
1 hour ago, 1n54jd3r said:

Aman ljudi, to igra iz nuzde a ne zato sto je to neka ingeniozna ideja...njemu odgovaraju konstantne gretnje, cut-ovi, utrcavanja saigraca, space creation, saigraci koji mogu da ubodu trojku nakon pasa...a ne neko ko nema sut, ne ucestvuje u kretnjama i jedino je efektivan na 2m od kosa...Pored zdravog Bjelice i Kaline, Jokic u paru sa Milutinovim je zlocin protiv covecnosti

 

Pa neće Bjelica i Kalinić igrati po 40 minuta. Realno mi imamo top 3 igrača na centru i top 1 igrača na četvorci. To je samo Bjelica. Znači treba iskoristiti ta 3 centra a ne da onaj Birčević igra 5 minuta kad je neka nokaut utakmica.

Link to comment

Imena nisu dovoljna. Imamo iskustva iz Francuske 1999. i Beograda 2005.

 

Trebaće Saletu čelična muda da se izbori sa onolikim milionerima. Koje realno boli patka za fibino svetsko prvenstvo, vesićevu terasu i igra rnr cela Jugoslavija. Motiv nula bodova.

Link to comment

ovo prvenstvo ce pokazati da li je selektor djordjevic bas toliki smeker ko sto se prica. za ovaj tim trener mora da bude veliki, preveliki smeker. navijam da jeste ali nisam siguran, videcemo, veliki test za njega.

Link to comment

Miško je danas rekao da NBA igrači mogu da se priključe pripremama reprezentacije najranije 28 dana pre početka takmičenja, ali mislim da će i to biti dovoljno da se uigraju sve taktičke šeme sa Jokićem, Bobijem, Bogdanom i Bjelicom.

Link to comment
1 hour ago, April said:

Imena nisu dovoljna. Imamo iskustva iz Francuske 1999. i Beograda 2005.

 

Francuska 99? Verovatno si hteo napisati Sydney 2000. Francusku bi rutinski uzeli da nam se nisu pre 1/4 finale povredili Obradović i Lukovski. 

Link to comment
10 hours ago, Joe D said:

On je Hrvat ko sto je Dario Saric Srbin, ako ne i manje.

a najbolje da mario nakic nie hrvat.. npr brez obzira sto je mario rodjen u bg-u, a doncic u ljubljani doncic mi deluje™ 100 puta srbskije..

no, deckicu sve najbolje, al ja bi na njegovom mestu pre izabrao spaniju:fantom:

 

10 hours ago, theanswer said:

 

Ja vec imam legendu srpske kosarke

 

Cekam shaqa da nam objasni sto ne igra Jokic. Il je sad i on trol :(

polako sine, ovo je samo nacelno, ima jos vremena do sp-a da nesto iskrsne :fantom:

Link to comment
5 hours ago, stoka said:

Ma, nema brige, srpska košarka nije neka adhoc košarka, to je sistem koji na pravi način artikuliše beskrajni talenat novih klinaca, odsustvo jednog, dvojice, pa čak i desetak igrača (kao na prošlom EP) odmah se nadomesti sjajnim zamenama ... Drugim rečima, sve osim zlata na svetskom treba smatrati neuspehom. Dosta je srebra!

 

Sad će neko reći, Ameri uvek mogu da naprave ekipu koja će svakog preslišati sa 20-30 razlike. Prvo, to nije tačno. Drugo, Jokić sada, a Divac nekada pokazuju da su talenat, štos, geg i improvizacija u igri uvek jači od muskulature ... Verujte, i meni je Jokić delovao smešno, onako trom i dežmekast, kao da je promašio košarkašku epohu. Ali čovek onda shvati koliko on ima smisla za igru, koliko je oseća, kao da sedi u fotelji i igra basket na plejstejšnu ...

 

Teško da bi se srebro moglo smatrati neuspehom.

Link to comment
3 hours ago, pbg12345 said:

@theanswerdaj ne zajebavaj, pa vidi i ovde komentare dobrog dela forumasa do pre neki dan, a ovde ipak zalaze ljudi daleko razumniji od prosecnog srbende

@Cashvidi u sta se pretvorio got kako je navela nek forumase da menjaju avatare

ima da ispadnemo u grupi ako je poslusate :fantom:

 

Pa cekaj, ti komentari nisu odgovor na ono sto su ti pisao o tome da je propustio jedno takmicenje i dve kvalifikacione utakmice nego su na njegovu izjavu.

 

Drugo, nije izjava posle utakmice bila, nego je bila na exit intervjuu dan kasnije

Link to comment
1 hour ago, Anonymous said:

 

Teško da bi se srebro moglo smatrati neuspehom.

Stoka je zahtevan covek. Za njega je i neresen rezultat u Lisabonu protiv aktuelnog prvaka Evrope bio neuspeh. 

Link to comment
1 hour ago, Shaq said:

a najbolje da mario nakic nie hrvat.. npr brez obzira sto je mario rodjen u bg-u, a doncic u ljubljani doncic mi deluje™ 100 puta srbskije..

no, deckicu sve najbolje, al ja bi na njegovom mestu pre izabrao spaniju:fantom:

 

polako sine, ovo je samo nacelno, ima jos vremena do sp-a da nesto iskrsne :fantom:

Doncic deluje kao tipican  slovenac a tako mi i fizcki izgleda tj.  facijalno , kakvo crno srbovanje kod njega . To sto kao navija za CZ pa si napaljen je tvoj problem.

Edited by Micko8
Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...