Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

13 hours ago, Cash said:

Uvek menjamo avatar za vreme nekog velikog takmicenja.  Tu praksu je uvela  may day jos od eurobasketa 2011. Ti imas Kostu pa nema potrebe da bilo sta menjas :D

Ja sam Kostu stavio jos 2017 i nikada vratio na stari :D

Link to comment
4 hours ago, April said:

@Cash: Baš misim na Francusku 99, dosta liči; konačno smo uspeli da uteramo Divca i Grke(Peđa,Tarlać,Gurović) u repku, vratio se Danilović i sve se to kalemilo na ekipu koja je već bila svetski prvak(doduše, bez Rebrače). 

 

Međutim, Divac je stigao na pripreme deset dana pred početak, Danilović izlazio iz povrede, Tarlać i Tomašević stigli povređeni, ostali se povređivali usput, pripreme bile kraće nego prethodnih odina i onda Gregor Fućka i Boša Tanjević.

 

Biće teško Saletu da ih uigra, biće teško i da se odabere roster, plus su sve to mamojebi koji sad treba da dele minute; bolje bi bilo da svi malo smanjimo doživljaj, a najbolje da ih neko vreme ima manje u medijima.

To prvenstvo smo zavrsili sa Bodirogom kao jedinim igracem sposobnim da prevede loptu, nije bas da je uklapanje bilo glavni problem. Neuspeh je bio zato sto je bio najslabiji rezultat u ko zna koliko godina, ne zato sto je ekipa realno podbacila.

 

I ne bih se slozio da imamo gomilu mamojeba. Imamo gomilu odlicnih igraca, van Jokica( i eventualno Micica) niko tu nije zavrsio sezonu kao glavni igrac svoje ekipe. Hijerarhija ne bi trebalo da bude problem. 

Link to comment

ja se tog prvenstva 99 slabo secam, ali ostao mi je utisak da ni sami graci nisu bili nezadovoljni trecim mestom, da je u datim okolnostima (bombardovanje) i ta medalja smatrana uspehom iako dolazi posle  3 zlata i finala 96

Link to comment

ja bas nesto mislim da ce teo imati dobro prvenstvo

zdrav, odmoran, uzeleo se kosarke, reprezentacija mu odgovara tu mu je "lako igrati"

iskusan je on, nije balavac pa da se nesto dokazuje, uostalom nema ni potrebe, dokazao se odavno

ok, eventualno protiv amera :D

 

uostalom, u ovoj ekipi pre svih jokic, pa bogdan treba da budu ti koji najvise isporucuju,  teo je tu da iskustvom vodi ekipu, primiri/pokrene kad treba

nije njegovo (vise) da daje 20+ poena i da bude prva opcija u napadu

 

samo da svi budu zdravi i da doteraju odbranu na neki pristojan timski nivo, za ostalo nema brige :fantom:

Link to comment

Najvazniji posao koji ćelava pička mora da savlada pred svetsko jeste uklapanje karaktera i sujeta u tim, a manje taktika i specijali u napadu.

Link to comment

pa to onako generalno vazi sa svaku ekipu, odnosno grupu ljudi

ne vidim da je kosarkaska reprezentacija u tom smislu nesto specificna

sa druge strane, svi ovi igraci su vec igrali u reprezentaciji, nije bas da se prvi put srecu

sumnjam da ce tu biti narocitih problema

 

niti vidim pojedinca koji bi potencijalno mogao praviti problem

Link to comment

Teodosicu je dovoljno  10,15 minuta . Imamo  dosta kreatora koji nisu nominalno plejevi, vazno je da i Jovic bude zdrav, jeste Vasa imao dobru sezonu ali  je on meni jos  uvek sumnjiv, veliki je to brljator.

Edited by Micko8
Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

pa to onako generalno vazi sa svaku ekipu, odnosno grupu ljudi

ne vidim da je kosarkaska reprezentacija u tom smislu nesto specificna

sa druge strane, svi ovi igraci su vec igrali u reprezentaciji, nije bas da se prvi put srecu

sumnjam da ce tu biti narocitih problema

 

niti vidim pojedinca koji bi potencijalno mogao praviti problem

 

Da, ne vidim ni ja nekoga ko je nešto specijalno sujetan, da je tu sad potrebno neko posebno hendlovanje. 

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...