Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

17 minutes ago, simple red white said:

A Žoc je za Saleta izmislio  vođenje tima pa je opet imao fijasko sa skupom zvezdica...ali ok, ako tako misliš nije da nema šanse.

Sale je do sada slagao oko Tea ceo tim.

dobro, svašta može da se desi. ne bi bilo prvi put. imali smo mi i pre promašaje i pored zvučnih imena i ne bih jedinog krivca tražio u treneru iako je najlakše. 

sećam se limoža 83. ili nemačke 85. bilo je toga.

do sad đorđević savršeno vodi reprezentaciju. uvek finale i ti momci su svi bili podređeni ekipi. npr meni je najveći uspeh stvaranje kohezije između bogdana i tea. i oni nekako, čini mi se, rade na tome i kod saigrača. stvarno su postali vođe reprezentacije i nema sujete među njima. 

svi su oni ok likovi, nesebični i posvećeni timskom uspehu. kod žoca je bilo, koliko se sećam, par seronja koji su uslovljavali minutažom i ko zna čime i on je tu popustio i sjebao ekipu. 

lično mi je važnije da đorđević izabere mudro tzv vodonoše tj one igrače iz pozadine koji zapravo daju ton ekipi svojim manje vidljivim kvalitetima ili manje atraktivnim. 

npr jebeni zdovc. oo kako sam stalno šta će bre ovaj ovde međ ove genijalce,obradović ili čutura kad ima mlađih boljih ali tu je bio ključ.

nadam se da će imati kratke i jebitačne pripreme i siguran sam da su teodosić i bogdan ravnopravni članovi đorđevićevog stručnog štaba. 

svi su ti momci podređeni ekipi bez greške. 

mene jedino strah od ludačkih reprezentacija tipa vrancuzi kojima se ne zna nikad kako će da odigraju, kanade ili australije. te su mi najteže ekipe

Edited by bradilko
Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

17 minutes ago, goofs said:

Pa je onda uspeo da ga slozi oko Bogdana kada Teo nije bio tu. Ne zezajte jbt, to je bukvalno poslednja stvar oko koje sada treba da brinemo.

a koja je prva?

Link to comment
10 hours ago, Mos said:

Ijaoo, Sarenac sa izjavom: "Nije najbolji centar na svetu nego najbolji centar u NBA ligi, tek cemo u septembru videti da li je u prvoj petorci prvenstva". :isuse: 

 

Pa dobro  treba izdominirati jednog Oguza Savasa, Semih Erdena ili  Antansa Kavaliuskasa :)  lako mu je u NBA ligi gde se igra neobavezna kosarka bez jakih centara.

Edited by Micko8
Link to comment
2 minutes ago, Joe D said:

a koja je prva?

prva je da momcima skratimo ( kratko ali jebitačno) pripreme i vratimo ih zdrave u klubove jerbo ako budu imali loša iskustva neče se vraćati. tj entuzijazam godinama isčili kroz prste

meni su oni kad ih gledam po klubovima kao reprezentacija. gledam zenit pa navijam iz sve snage za simonovića ili jovića. 

npr jokić pa ja navijam za taj denver ko za srbiju.. ovo me oduševilo čisto malo da dominiramo a vrv bi i bez njega stigli do finala. 

 

Link to comment
2 hours ago, bradilko said:

dobro, svašta može da se desi. ne bi bilo prvi put. imali smo mi i pre promašaje i pored zvučnih imena i ne bih jedinog krivca tražio u treneru iako je najlakše. 

sećam se limoža 83. ili nemačke 85. bilo je toga.

do sad đorđević savršeno vodi reprezentaciju. uvek finale i ti momci su svi bili podređeni ekipi. npr meni je najveći uspeh stvaranje kohezije između bogdana i tea. i oni nekako, čini mi se, rade na tome i kod saigrača. stvarno su postali vođe reprezentacije i nema sujete među njima. 

svi su oni ok likovi, nesebični i posvećeni timskom uspehu. kod žoca je bilo, koliko se sećam, par seronja koji su uslovljavali minutažom i ko zna čime i on je tu popustio i sjebao ekipu. 

lično mi je važnije da đorđević izabere mudro tzv vodonoše tj one igrače iz pozadine koji zapravo daju ton ekipi svojim manje vidljivim kvalitetima ili manje atraktivnim. 

npr jebeni zdovc. oo kako sam stalno šta će bre ovaj ovde međ ove genijalce,obradović ili čutura kad ima mlađih boljih ali tu je bio ključ.

nadam se da će imati kratke i jebitačne pripreme i siguran sam da su teodosić i bogdan ravnopravni članovi đorđevićevog stručnog štaba. 

svi su ti momci podređeni ekipi bez greške. 

mene jedino strah od ludačkih reprezentacija tipa vrancuzi kojima se ne zna nikad kako će da odigraju, kanade ili australije. te su mi najteže ekipe

 

Bogdan je, kada je prvi put zaigrao za repku, rekao da mu je cast sto igra sa Teom

Odjavljujem se sa ove teme na neko vreme, kolicina gluposti je prevelika. Zapravo, trebalo je posle tvog posta koji sam citirao, al ajd.

Igracemo finale, a onda ce svi da sunu kofu znasecega po glavi

naravno, Teo i Bogdan ce imati index -500

Link to comment
2 hours ago, Joe D said:

a koja je prva?

 

Recimo da dodju svi pozvani, da nas zaobidju povrede, da vidimo na sta ce da lici Teo posle pet meseci raspusta, da li je Raduljica ikako vise upotrebljiv. Biraj.

Link to comment
4 hours ago, Micko8 said:

E jebi ga sad ako se sumnja u Teodosica da ne moze da popuni 10,15 minuta . Kao da nije  bio deset godina aktivan a ne pola cele  sezone.

 

Ispravio da bude tačnije

Link to comment
10 hours ago, goofs said:

 

Recimo da dodju svi pozvani, da nas zaobidju povrede, da vidimo na sta ce da lici Teo posle pet meseci raspusta, da li je Raduljica ikako vise upotrebljiv. Biraj.

Zar nije cela rasprava pocela od toga? Kad oduzmes povrede i otkaze, o cemu ne moze ni da se raspravlja avansno, uklapanje i uigravanje jeste jedino sto moze da bude problem za slektora, ako imas dovoljno talenta.

 

Raduljica ako bude bitan za bilo sta osim za mahanje peskirima pored ovakvih centara kakve imamo, onda jesmo u problemu.

Link to comment

pa naravno, ali je malo bzvz krenuti u raspravu sa navodjenjem 2005 kao primerom (gde uostalom uopste i nismo bili kompletni, za pocetak falio je najbolji igrac), jer ova generacija je sve drugacioje, ama bas nikakav povod nema da se neko od ovih momaka uporedjuje sa ne znam radmanovicem, jaricem, rakocevicem i(li) njihovim medjusobnim odnosima

tad se prvenstvo igralo u "zemlji kosarke", pozvani su i neki igraci koji su na zalasku karijere i nisu nastupali prethodnih godina, bilo je prilicno jasno da su tu imena ispred tima, nije se znala hijerarhija jer su predjasnji nosioci bili ili na zalasku (bodiroga, rebraca) ili jednostavno i nisu bili tu (stojakovic), a oni u najboljim godinama tad se zapravo nikad nisu ni dokazali kao nosioci u reprezentaciji (rakocevic, radmanovic) osim donekle jarica, pa kad na to dodas jos milicica, gurovica...

plus to prvenstvo dolazi posle dva neuspeha na prethodnim takmicenjima

 

za raduljicu +1

zapravo, ne bi trebao sluziti ni za mahanje peskirom, pored jokica, marjanovica i milutinova za njega ne bi trebalo biti mesta u 12

Link to comment

Pa slazem se, ali on je po meni prvi pik da upadne u sastav u slucaju da jedan od te trojice izostane zbog neke povrede. U tom slucaju je bitna razlika izmedju toga da je puki mahac peskirom i da ipak moze da pruzi neke sitne minute i odigra nesto.

Link to comment

А јесте ко скуп неких баба, има неку несрећу да нам навучете на врат

Edited by Cane Vukic Prebranac
Link to comment
4 hours ago, Cane Vukic Prebranac said:

А јесте ко скуп неких баба, има неку несрећу да нам навучете на врат

kakva je ovo recenica

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...