Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Pa dobro Simanica  ne brojim kao igraca. Zao mi je Todorovica, da nije bilo one strasne povrede na pocetku sezone, verujem da bi  bio ozbiljan kandidat za odlazak na SP. 

Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

8 minutes ago, Micko8 said:

Pa dobro Simanica  ne brojim kao igraca. Zao mi je Todorovica, da nije bilo one strasne povrede na pocetku sezone, verujem da bi  bio ozbiljan kandidat za odlazak na SP. 

 

a brojiš mlade Avramovića i Pota od 25 god. dobro :d 

 

jel se ovo Goranz zajebava? nema drugog objašnjenja

 

 

Edited by levi
Link to comment
1 hour ago, steins said:

koliko  otpada odavde?

 

Ako nisu menjali pravila 12 igraca ide u Kinu.Lincenciras igrace i to je to.Nema ni zamene u slucaju povrede.Pu pu daleko bilo.

Link to comment

ama kakvi djokovic i pot, pretpostavljam da se covek zajebava

to su manje vise formirani igraci u ozbiljnim godinama, sa jasnim limitima, gde je plafon karijere u najboljem slucaju neka osrednja evrokup ekipa

nisu u pitanju kakvi klinci od kojih se moze ocekivati da ce jednog dana postati ozbiljni igraci

tu su kao sto neko rece, kao nagrada za ranija odazivanja u neke selekcije kad bukvalno niko nije hteo

 

avramovic je na visem nivou od ove dvojice, ali i on je kvalitetom daleko od nasih najboljih bekova, plus je nesto izmedju 1 i 2, odnosno vise bek, ali sa telom pleja

 

 

nego u pripremama za predstojece svetsko, odgledao jutros opet ono finale 96te :D

jebemti kakvu kosarku smo igrali dok je prva petorka imala snage i nije napunjena faulovima

oducili smo amere od kosarke tih prvih 16,17 minuta

fenomenalna odbrana, gradjenje skoka :Hail: konstantno smo vodili

bodiroga i paspalj bogovski u napadu :hail:

 

ubedjen sam da bi tih godina igrali ravnopravnu kosarku sa amerima da je ostala sfrj

najveci problem hrvatske, litvanije i kasnije srj je bio nedostatak dubine

mi bi sa hrvatima i zdovcom (i zdravim savicem) imali taman 9-10 vrhunskih kosarkasa sposobnih da drze taj nas nivo igre iz prvog poluvremena atlante

Link to comment

Mi bi u tom finalu, vec sa Savicem verovatno ušli u poslednjih 5 minuta u egal... A tad i njima bi dupe gaće žvakalo...

 

Ali, jbg...

 

Majstorski smo koristili mismecheve na Palji i Bodirogi koji su nastajali jer nismo imali pravu četvorku, vec su ova dvojica to glumili, pa je Bodiroga vozao 1-1 Melonea i društvo...

 

Dok Divac nije dobio petu, i reket nije popustio... Jbg...

 

 

 

 

Link to comment

Bolje rečeno, Rebrača gledao Admirala šta radi, nije mogao ni da ga faulira kako treba...

 

Bilo bi drugačije da je imao par godina vise i 20 kila više kao u kasnijem periodu karijere, ali, jbg... Ili da je bar Tomašević imao koju godinu više iskustva...

 

Ali, tako se poklopilo tad... 

Link to comment

tomas ulazi dva puta na par sekundi rvom poluvremenu i oba puta izgubimo loptu, odnosno on, primimo lake poene

onda je probao sa rebracom umesto paspalja kad je ovaj dobio trecu krajem prvog, slicno, sa tim sto rebraci nisu priznali jednu silaznu

 

mnogo su se tad plasili evropski igraci (osim donekle ovih par vrhunskih sa nba iskustvom i(li) ona generacija sto je dobila mlade amere neku godinu pre) ovih nba zvezda

naravno postojala je ogromna razlika u klasi ne znam olajdzuvona i robinsona u odnosu na tomasa, ali to je bilo jos izrazenije zbog tog strahopostovanja

pricao je loncar jedne prilike o tome, kad je igrao protiv dzordana neki onaj mekdonalds turnir

ili hrvati npr u barseloni, prosto vidis da tu sem ova 2,3 ostali ne smeju sutnuti na kos, mase otvorene suteve koje bi vezanih ociju davali

a onda je usao franjo arapovic i nije jebao zivu silu :D

nasi su te 96 ocajno bacanja gadjali, jutros sam gledao statistiku valjda 24/41, to je jos jedan pokazatelj toga i umora jbg, jer je ovih 5 izlazilo samo kad su morali

 

gresis toni jbg, kakvih 20 razlike, pogledaj tekmu, opet nekad kad budes imao vremena

doktorski smo igrali, da je bio savic jos tu imali bi egal tokom cele utakmice

 

 

Link to comment

Olimpijada 96-e , bio je jeben mec sa Litvancima u polufinalu. Celo vreme izjednaceno, igraju se jake odbrane. Litvanci u zadnja 3 minuta nisu dali nijedan poen.Sabonis nas je lepo pocastio u finisu sa svojim greskama. Kao Divac Italijane 99-e. 

Link to comment
23 hours ago, pbg12345 said:

tomas ulazi dva puta na par sekundi rvom poluvremenu i oba puta izgubimo loptu, odnosno on, primimo lake poene

onda je probao sa rebracom umesto paspalja kad je ovaj dobio trecu krajem prvog, slicno, sa tim sto rebraci nisu priznali jednu silaznu

 

mnogo su se tad plasili evropski igraci (osim donekle ovih par vrhunskih sa nba iskustvom i(li) ona generacija sto je dobila mlade amere neku godinu pre) ovih nba zvezda

naravno postojala je ogromna razlika u klasi ne znam olajdzuvona i robinsona u odnosu na tomasa, ali to je bilo jos izrazenije zbog tog strahopostovanja

pricao je loncar jedne prilike o tome, kad je igrao protiv dzordana neki onaj mekdonalds turnir

ili hrvati npr u barseloni, prosto vidis da tu sem ova 2,3 ostali ne smeju sutnuti na kos, mase otvorene suteve koje bi vezanih ociju davali

a onda je usao franjo arapovic i nije jebao zivu silu :D

nasi su te 96 ocajno bacanja gadjali, jutros sam gledao statistiku valjda 24/41, to je jos jedan pokazatelj toga i umora jbg, jer je ovih 5 izlazilo samo kad su morali

 

gresis toni jbg, kakvih 20 razlike, pogledaj tekmu, opet nekad kad budes imao vremena

doktorski smo igrali, da je bio savic jos tu imali bi egal tokom cele utakmice

 

 

Pa gledam relativno često te tekme i uopšte ne govorim o tome šta bi bilo da je igrao Savić. Pričam o Tomaševiću sa par godina iskustva više. Savić je drugo, jedini centar koji je mogao da čuva Sabonisa. 

Link to comment

Gledao sam i ja skoro to finale iz atlante, i nekako mi je veci utisak od nase dobre igre, njihova losa partija u prvom poluvremenu. Odigrali su ispod renomea. Delom smo mi krivi za to, ali delom su i oni sami. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...