Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

50 minutes ago, precog said:

kako facijalno izgledaju slovenci?

Pa onako kao  sto je Doncic ,nista nije povukao na oca nego sve  na majku:)

Edited by Micko8
Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

2 hours ago, theanswer said:

 

Pa cekaj, ti komentari nisu odgovor na ono sto su ti pisao o tome da je propustio jedno takmicenje i dve kvalifikacione utakmice nego su na njegovu izjavu.

 

Drugo, nije izjava posle utakmice bila, nego je bila na exit intervjuu dan kasnije

o jbt, gde vidis da ja komentarisem izjavu?

to je cop povezao, ja sam se o izjavi tada izjasnio vrlo slicno kao i ti (da je "jeziva" u smislu da odgovara kao da ga je neko osamario, a ne da mu je postavljeno pitanje)

dakle, ne znam kako si povezao moj zajebantski danasnji  post sa jokicevom izjavom

 

deo koji sam ja komentarisao danas je prosta cinjenica da je jokic propustio svega jedno veliko takmicenje, a da javnost (i dobar deo forumasa) govori/pise kao da ovaj odbija igrati unazad 10 godina

i o tome sam pisao i ranije, cak sam naveo i milutinova kao primer nekoga prema kome "javnost" ima potpuno drugaciji tretman

 

sve u svemu potpuno nebitno

 

doduse kakve su ostale linije rasprave "dali jokic treba na 4" :D :isuse:, da li je doncic/nakic "facijalni" srbin 100% :hail: , ovo o cemu mi "diskutujemo" jos i ima nekog smisla

Link to comment
2 hours ago, theanswer said:

Ko kaze da ti koment izjavu. Ja ti kazen da ti koment forumase.

Tako je, kao tetke na pijaci ili penzioneri u kakvom domu zdravlja raspravljaju o tome kako dete liči na oca, majku....dedu, babu...

Link to comment

@Cash: Baš misim na Francusku 99, dosta liči; konačno smo uspeli da uteramo Divca i Grke(Peđa,Tarlać,Gurović) u repku, vratio se Danilović i sve se to kalemilo na ekipu koja je već bila svetski prvak(doduše, bez Rebrače). 

 

Međutim, Divac je stigao na pripreme deset dana pred početak, Danilović izlazio iz povrede, Tarlać i Tomašević stigli povređeni, ostali se povređivali usput, pripreme bile kraće nego prethodnih odina i onda Gregor Fućka i Boša Tanjević.

 

Biće teško Saletu da ih uigra, biće teško i da se odabere roster, plus su sve to mamojebi koji sad treba da dele minute; bolje bi bilo da svi malo smanjimo doživljaj, a najbolje da ih neko vreme ima manje u medijima.

Edited by April
Link to comment
8 hours ago, napadaj said:

Miško je danas rekao da NBA igrači mogu da se priključe pripremama reprezentacije najranije 28 dana pre početka takmičenja, ali mislim da će i to biti dovoljno da se uigraju sve taktičke šeme sa Jokićem, Bobijem, Bogdanom i Bjelicom.

Veverac Miško ! :dry:

da je do njega i kolega mu američkih, skratio bi on taj period na zadnju kontrolnu utakmicu pred takmičenje

 

 

bljuc objavio interjvu gde Miško objašnjava

 

Quote

"SVE SMO REŠILI TELEFONSKIM PUTEM" Miško Ražnatović otkrio kako je došlo do Jokićevog "DA" Srbiji

 

Odluka Nikole Jokića da nastupa za Srbiju na Svetskom prvenstvu, koje će se od 31. avgusta do 15. septembra održati u Kini, obradovala je celu državu. Sada će "orlovi" imati najboljeg igrača na raspolaganju i krenuće u juriš ka odličju na planetarnom šampionatu.

Miodrag Ražnatović, menadžer našeg asa, otkrio je kako je došlo do odluke da se Jokić odazove pozivu selektora Aleksandra Đorđevića.

- Od kada je došao u Beograd, uvek sam pričao sa njegovim bratom Strahinjom1. Razmenili smo mišljenja pre početka sezone i pričali da bi bilo lepo da zaigra na Svetskom prvenstvu. Nismo hteli da razgovaramo o tome do kraja sezone i znali smo da će biti tabu tema. Sve je potrajalo malo duže... Održali smo telefonski sastanak, pričali smo sa Nikolom, sa ljudima iz Denvera2 i došlo se do zaključka da nema smetnji da Nikola zaigra na Svetskom prvenstvu - rekao je Ražnatović prilikom gostovanja u "Oko magazinu" na RTS-u.

Jokić nije branio boje naše reprezentacije na Evrobasketu 2017. godine, zbog čega su pojedinci osuli drvlje i kamenje po njemu.

- Nije igrao 2017. godine na Evropskom prvenstvu, 2018. nije bilo takmičenja, samo dve kvalifikacione utakmice je propustio koje niko nije igrao od većih igrača u NBA. Jedan dečko je propustio jedno prvensto pred zadnju godinu ugovora. Takav animozitet i takvi komentari, to je zaista - čudno3 - poručio je naš najuspešniji menadžer.

Osvrnuo se Ražnatović i na veliku Jokićevu popularnost u Sjedinjenim Američkim Državama.

- Mnogo se promenilo u poslednja tri meseca. Ovo što je odigrao u plej-ofu je dupliralo popularnost u odnosu na sve prethodno i na ol-star, na kom nije imao najveću ulogu. Pretekao je Embida. Mnogi su otkrili Jokića i njegova popularnost je u ovom trenutku velika.

O šansama Srbije na Svetskom prvenstvu u Kini...

- Ako bude bio treći, svi će biti poluljuti. Srbija ovo nije imala. Imamo petorucu igrača iz NBA koji igraju i bar petoricu iz Evrolige. Podseća sve na devedesete godine. Objektivno se nadam da će i ta utakmica sa Amerikancima izgledati drugačije nego u Riju - zaključio je Miško Ražnatović.

 

1 tačno zna ko ima uticaj

2 tačno zna ko formira iznos

3 pa to je, tokom čitave sezone u domaćim medijima svaki drugi dan šalješ tekstove redakcijama o jednom igraču s one strane atlantika, pališ raju da imamo božanstvo od košarkaša, a onda prc, preventivno ne želiš ni promil rizika da ugrozi novi ugovor - pa naravno da će naložena raja imati razlog da pizdi kad team Jokić ispali

Link to comment
49 minutes ago, J-♣ said:

3 pa to je, tokom čitave sezone u domaćim medijima svaki drugi dan šalješ tekstove redakcijama o jednom igraču s one strane atlantika, pališ raju da imamo božanstvo od košarkaša, a onda prc, preventivno ne želiš ni promil rizika da ugrozi novi ugovor - pa naravno da će naložena raja imati razlog da pizdi kad team Jokić ispali

 

Umm, ja bih rekao da su ipak Jokićevi nastupi palili raju, a ne naručeni tekstovi.

 

Link to comment
2 minutes ago, copkillah said:

 

Umm, ja bih rekao da su ipak Jokićevi nastupi palili raju, a ne naručeni tekstovi.

 

Jesu,

a u tekstovima kad je Denver izgubio ili Nikola imao slab dan, "pisac" uvek imao opravdanja i isticao samo povoljnu statistiku

pri tome mislim na tekstove na b92 još od 2015

Link to comment
1 minute ago, ToniAdams said:

Pa tako uvek o nasima

 

Upravo, mahom nije potrebna dodatna "podrška" da se piše (ili izvlači) pozitivno o našim igračima, novinari to rade po defaultu.

 

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...