Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

:fantom: *

 

 

*ovaj post nije u vezi sa poslednjim postovima na temi, vec se odnosi na temu generalno, sa dodatnim osvrtom na sudbonosno "da" debeljuskastog podizaca guma iz sombora

Link to comment

micic, bogdan, kalinic, simanic, jokic

teo, jovic, lucic, bjelica, milutinov

snajper gudura kad igramo sa niskom petorkom i dzoker marjanovic

(hokejaske izmene se podrazumevaju!)

 

(grobarska) celava picka ako ne uzme makar zlato sa ovako poslozenom ekipom neka se mane basketa i predje na hrkljjus :fantom:

Link to comment
2 hours ago, Venom said:

Jeb'o vas Jokara vise u fijakeru. Ako ce da igra, nek igra, ako nece, ne mora. Izgubili smo zlato prosle godine bez njega, bez Teodosica u poslednja dva minuta finala.

Izgubili smo zlato zbog povrede Jovica u polufinalu , a da ne spominjemo povrede nekih igraca pre EP koji nisu mogli da igraju na tom turniru.

Link to comment
12 hours ago, MiddleClass said:

Najveći talenat Evrope igraće za Srbiju? – Đorđević: Sine, čekamo te FOTO

Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Aleksandar Đorđević sugerisao je da se jedan od najboljih mladih košarkaša Evrope odlučio za igranje za "orlove".

 

 

Sale pozove i Hrvat zaboravi na pretke...

 

 

 

Ај што их деремо у кошарци већ 25 година него им сад и кошаркаше узимамо :fantom:

Link to comment

Prvenstvo pocinje 31.avgusta,taman kad se svi vratimo sa letnjeg  raspusta. Razmislite koga cete imati na avataru,za Caneta verujem da nece menjati 1 Slavnica :D

Link to comment
12 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

 

Ај што их деремо у кошарци већ 25 година него им сад и кошаркаше узимамо :fantom:

On je Hrvat ko sto je Dario Saric Srbin, ako ne i manje.

Link to comment
10 minutes ago, Cash said:

Prvenstvo pocinje 31.avgusta,taman kad se svi vratimo sa letnjeg  raspusta. Razmislite koga cete imati na avataru,za Caneta verujem da nece menjati 1 Slavnica :D

 

Ja vec imam legendu srpske kosarke

 

Cekam shaqa da nam objasni sto ne igra Jokic. Il je sad i on trol :(

Link to comment
26 minutes ago, Cash said:

Prvenstvo pocinje 31.avgusta,taman kad se svi vratimo sa letnjeg  raspusta. Razmislite koga cete imati na avataru,za Caneta verujem da nece menjati 1 Slavnica :D

 

Mosquitos Forever!

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

micic, bogdan, kalinic, simanic, jokic

teo, jovic, lucic, bjelica, milutinov

snajper gudura kad igramo sa niskom petorkom i dzoker marjanovic

 (hokejaske izmene se podrazumevaju!)

  

(grobarska) celava picka ako ne uzme makar zlato sa ovako poslozenom ekipom neka se mane basketa i predje na hrkljjus :fantom:

 

- da li Nedović umesto Jovića? možda Jović ima smisla kao defanzivni specijalista. ja sam za. ali i Nedović je tu negde kao opcija.

- da li je moguće da baš nemamo nikog drugog na četvorci do Simanića? ja nešto i ne delim oduševljenje momkom. s druge strane ne bih baš ni Mačvana vodio. a ni Birčevića tek.

Link to comment

A na Raduljicu zaboravljate? Nekako ne vidim da neće povesti njega.

 

Kakav Boriša, pa on mu nije igrao ni u kvalifikacijama.

Edited by garmonbozia
Link to comment

ne verujem da ce borisa igrati, ali treba da ramislja u tom pravcu. ne samo da imamo najmanju dubinu na toj poziciji, vec smo tu i najstariji. Moze da se baci to jedno mesto u rosteru da se da boost mladom igracu da napreduje. Ne mora da bude Borisa, moze i Nikola Miskovic, ili cak Alen Smailagic, ako Sale misli da su talentovaniji. Svakako nikakve koristi nema od vucaranja Bircevica i Jelovca po takmicenjima, ako je bas neophodno imati rezervnu nominalnu cetvorku (sto ja ne smatram da je bitno, ali do sada se tako islo).

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...