Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Ne bi Alimpije dopustio da mu igraci rade ono sto su radili Robiji. A on je cutao i vodio ekipu, nije im zucnuo umjesto da ih je gepekovao ili poslao kuci. I tek kad je ispao onda je "otvorio dusu" i isporucio kofu govana po njima. Njegova greska 1 kroz 1.

 

Meni ova epizoda ne umanjuje njegovu trenersku velicinu, ali sad se praviti kako on nije kriv za raspad sistema na tom prvenstvu, kako se ne bi ni Fil Dzekson bolje snasao i sl. je sprdnja. Jebale vas svete krave...

Edited by MiddleClass
Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

1 minute ago, Joe D said:

ti pa uglavnom patkometrises i takav ti je i ovaj post. nikakve klupske obojenosti nema u onome sto sam ja napisao osim one koje hoces da mi ucitas. mani me se tim glupostima.

OK, izvini sto sam ti postavio jedno sasvim uljudno pitanje. Necu vise, obecavam. A sto se tice moje patkometrije, promeni snabdevaca halucinogenim drogama, nemam sta drugo da ti kazem. 

Link to comment
14 minutes ago, MiddleClass said:

Ne bi Alimpije dopustio da mu igraci rade ono sto su radili Robiji. A on je cutao i vodio ekipu, nije im zucnuo umjesto da ih je gepekovao ili poslao kuci. I tek kad je ispao onda je "otvorio dusu" i isporucio kofu govana po njima. Njegova greska 1 kroz 1.

 

Meni ova epizoda ne umanjuje njegovu trenersku velicinu, ali sad se praviti kako on nije kriv za raspad sistema na tom prvenstvu, kako se ne bi ni Fil Dzekson bolje snasao i sl. je sprdnja. Jebale vas svete krave...

Apsolutno je kriv za loš rezultat i nehendlovanje problematičnih individua, i za sipanje govana na konferenciji. Nema dileme. I zato je i popio otkaz, ili dao ostavku, štagod.

 

Ali mislim da ga to sve ne čini katastrofalnim selektorom, a pogotovo ne mislim da je on zakopao našu košarku na 5 godina.

Link to comment
1 minute ago, Milogled Bluff said:

Kao sto vidis... A ako se usudis da ustvrdis da je sad subota ujutru, bices osvedoceni patkometar

cinjenica je da sam se polucirke vratio iz grada...ali subota je otpocela svakako...nisam lud

Link to comment

Ih jebote, ja kad odem u grad (sto je u zadnje vreme retko, jer mi je grad daleko™ ), ne vracam se polu cirke nego dvaput cirke...

 

:Jova:

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
1 hour ago, Milogled Bluff said:

Ih jebote, ja kad odem u grad (sto je u zadnje vreme retko, jer mi je grad daleko™ ), ne vracam se polu cirke nego dvaput cirke...

 

:Jova:

ispalo se iz forme...papucarstvo, ovo ono

Link to comment
8 hours ago, Milogled Bluff said:

O jbt. Znam da znas puno o basketu i da uglavnom ne patkometrises, pa cemu onda ovakav post? 

 

Covek ima isukanu patku godinama, a vi se sad tome cudite.

 

Doduše, cesto se trudi da je uvije u kao neki objektivan celofan, al patka i metar su uvek tu i spremni.

Link to comment

Ko je rekao da Zeljko nije kriv za 2005tu? Pa on je sam na toj kzm ponovio da je kriv sto je procenio da ce se sve ispeglati, umesto da sece sta mora.

Link to comment
1 hour ago, Timmy said:

Ko je rekao da Zeljko nije kriv za 2005tu? Pa on je sam na toj kzm ponovio da je kriv sto je procenio da ce se sve ispeglati, umesto da sece sta mora.

ajde da se ne zajebavamo...mozda je to pomenuo ali fokus konferencije je ipak bilo alibi izlaganje i polivanje govnima oznacenih krivaca

Link to comment

Ajde da se ne zajebavamo...Svako normalan se i tada pitao zasto ih Zelimir nije sve najurio ili nasamarao - svakako je imao autoritet za to.. nije nista uradio i kriv je..tačka.

Link to comment
9 hours ago, goofs said:

Ali mislim da ga to sve ne čini katastrofalnim selektorom, a pogotovo ne mislim da je on zakopao našu košarku na 5 godina.

pa kako nije, prvo sto je ocajno vodio te dve godine, drugo sto su naruseni odnosi igracaprema reprezentaciji za vreme njegovog mandata cemu je on prilicno i doprineo konfliktima sa nekim igracima i iznosnjem prljvaog vesa u javnost, a i samim rezultatima. te dve godine su potpuno ubile energiju oko reprezentacije, i ko zna koliko bi to trajalo da duda nije napravio nerealan uspeh sa klincima. a odstranjivanje pedje stojakovica, mvp kandidata u tom trenutku, iz reprezentacije je verovatno najgora odluka koju je bilo koji selektor nase zemlje ikad doneo. samo da to nije uradio, nikakav problem ne bismo imali. 

 

mislim, mozda malo preterujem, svakako mu priznajem rad do 98. i to svetsko koje jeste njegova minijatura. ali sve ono posle toga, ne mozes nikako da dokazes da nije radio los posao. tim pre sto je on trenerska velicina a ne neki moka slavnic koji ne zna ni sam kako se nasao u poziciji da bude trener reprezentacije. narocito ne mozes da uporedis sa onim sto su radili duda, kari i djordjevic(koji naravno nije pola trenera koji je obradovic) i kazes da je bio dobar selektor. 

Link to comment
8 minutes ago, Joe D said:

pa kako nije, prvo sto je ocajno vodio te dve godine, drugo sto su naruseni odnosi igracaprema reprezentaciji za vreme njegovog mandata cemu je on prilicno i doprineo konfliktima sa nekim igracima i iznosnjem prljvaog vesa u javnost, a i samim rezultatima. te dve godine su potpuno ubile energiju oko reprezentacije, i ko zna koliko bi to trajalo da duda nije napravio nerealan uspeh sa klincima. a odstranjivanje pedje stojakovica, mvp kandidata u tom trenutku, iz reprezentacije je verovatno najgora odluka koju je bilo koji selektor nase zemlje ikad doneo. samo da to nije uradio, nikakav problem ne bismo imali. 

 

mislim, mozda malo preterujem, svakako mu priznajem rad do 98. i to svetsko koje jeste njegova minijatura. ali sve ono posle toga, ne mozes nikako da dokazes da nije radio los posao. tim pre sto je on trenerska velicina a ne neki moka slavnic koji ne zna ni sam kako se nasao u poziciji da bude trener reprezentacije. narocito ne mozes da uporedis sa onim sto su radili duda, kari i djordjevic(koji naravno nije pola trenera koji je obradovic) i kazes da je bio dobar selektor. 

 

ta reprezentacija je morala kad tad da se raspadne, nemoguće je održavati dominaciju preko deset godina ako nisi amerika jbg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...