Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

Pesic isao za parama, smesno ga je i pominjati posle tog SP.

 

Slazem se sa Pejsijem Miloguzom. Niko ne može da porekne da je trener kriv za ponasanje igraca. I sam je to rekao i priznao krivicu. Zato je i otišao.

Link to comment
10 hours ago, pacey defender said:

Ali sve što si napisao u prvom pasusu, to je Obradović potvrdio na the konferenciji. On to ne negira. On priznaje da je bio u fazonu, karajte ribe i izlazite, verujem da ćete se dozvati pameti kada to bude bilo potrebno. To je ozbiljan fail na trenerskom nivou. Samo kažem da je dobro nastupio nakon što je napravio epohalni propust. Kao što rekoh, mislim da je poruka sa konferencije mogla da bude korisna onima koji su dovoljno pametni da je čuju. 

Sve te stvari koje je on izneo na konferenciji svaki trener moze da natovari svojoj ekipi. Par njih izlaze, dvojica ne pricaju, jedan ne moze da zapamti akciju na treningu(btw, ne znam koja je vaspitna svrha obavstevanja javnosti da imas glupe igrace u timu), jedan rekao da je sudija indijanac, ne verujem da postoji kosarkaski kolektiv bez istih problema. Takve se stvari ne rade, nije njegova odgovornost samo da nacrta akciju. I to njegovo "kriv sam sto sam i verovao" nije nikakvo priznavanje odgovornosti. Covek se pravo izblamirao na ta dva takmicenja i stitio je svoju reputaciju na taj nacin. 

 

Link to comment
10 minutes ago, ToniAdams said:

Jbt još će ispasti robijina konfa gotivna i afirmativna  

polako idemo ka tome.. vidis da se kreira kriticna masa

Link to comment

obradovićeva konfa je bila dno dna,kao sve sam im dao a oni me izdali a znao sam kakvi su.pa kad si znao što nisi tako i postupio?

ali ima u tim neuspesima i nešto što se zove ciklus.oni naši igrači iz sfrjot su bila malo i nazalasku ili bar potrošeni što se tiče reprezentacije, ovi novi nisu bili prave zamene što se videlo i po njihovim karijerama.neki su bili i povređeni..

evo primer.

kićina generacija u framcuskoj,pa onda isto evropsko u nemačkoj.novi igrači se pomaljaju ali nedovoljno je to.tek na sveckom dolazi još jedna generacija i bronza 87.

i to se isto desilo obradoviću i reprezentaciji..posle onih silnih uspeha nije bilo više naboja kao pre..pa je posle moke i šakote došao duda ali i malo sveže krvi i krenulo se na bolje..

Link to comment

imali su ti igraci sasvim dovoljno dobre karijere da se ne brukaju na terenu. a isluzene nije morao da vodi, a jos manje da ih koristi na utakmicama, 

 

i stoti put da ponovim - najboljeg je oterao. ne bi ni spanija poosvajala trofeje da su oterali gasola jer nije mogao da stigne na vreme na pripreme.

Edited by Joe D
Link to comment
4 hours ago, Milogled Bluff said:

Pa ja ne znam kako to moze da se protumaci kao odricanje od odgovornosti i svaljivanje krivice na igrace. Svako poluinteligentan zna da je selektor odgovoran za ponasanje igraca. To se uopste ne dovodi u pitanje, a Robija svakako nije tolko glup da misli da se moze osloboditi krivice za onakvu blamazu. Taman da su igraci bili u karantinu i da ih je zakljucavao u sobe u 9, i da smo uprkos tome doziveli onakav debakl, opet bi on bio kriv. I toga je on odlicno svestan, kao i svi ostali. Tako da potpisujem Pejsijevljev post - ta konferencija niie bila pranje ruku, nego upozorenje narednim ekipama i selektorima. E sad, sto smo mi na sledeca dva takmicenja imali jos gore budale za igrace i selektore, i sto je trebalo da posle svega toga dodje covek sa autoritetom koji nece pozivati maloumne degenerike u ekipu, to je druga stvar i nije Robijina krivica.

tu je veliki problem bio... pa da kazem sticaj okolnosti. mogo je robija da ne zove degenerike, ali to su bili degenerici iz nba. ako ih zoves najebo si, ako ih ne zoves najebo si. ovaj ih je pozvao i pokusao da dovede u red, nije mu uspelo (posto su, jelte, degenerici), a onda se i sam pogubio. ima njegove krivice svakako, ali mi stvarno nikad nismo imali toliko budala na okupu ko u toj generaciji.

Link to comment
pa sa tim istim igracima je pesic uzeo dve zlatne medalje
razlika je u ovom sto joe kaze jbg
 
Pa dobro, nije Bodiroga iz 01/02 isti igrač kao i 2005. Što reče Pešić za Argentice, oni imaju sistem i mi imamo sistem, ali mi imamo Bodirogu i zato je naš sistem bolji od njihovog sistema. :)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Link to comment

Pejsi, ti kao da nisi poslušao celo obradovićevo izlaganje. Jeste prvo rekao da je odgovornost na njemu, a onda je igrače polio govnima navodeći mnoštvo primera koji pokazuju da ih je bilo nemoguće uterati u red i da on tu u stvari ništa nije mogao. Cela konfa je bila u stilu da jeste on fejlovao ali da se pita od govana ne pravi makar se kuvar zvao Željko Obradović, pa onda deo o tome šta je on sve dao našoj košarci i onda tako u krug.

Link to comment
3 minutes ago, Djolle said:

Pa dobro, nije Bodiroga iz 01/02 isti igrač kao i 2005. Što reče Pešić za Argentice, oni imaju sistem i mi imamo sistem, ali mi imamo Bodirogu i zato je naš sistem bolji od njihovog sistema. :)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 

pešić kraljina!!

meni on najveći u zadnjih trijes godina

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...