Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

7 minutes ago, booyaka said:

To i jeste ozbiljan fail, s obzirom da smo u tu utakmicu ušli kao favoriti, u velikom delu utakmice Kokoškov igrao bez svoja dva najbolja igrača i uspeo da pobedi. Sa Prepeličom, Vidmarom, Dimecom, Zagorcem, Murićem.

 

 

Pa sta, mi bili bez Ljudine :fantom:

 

Sumnjam da je Bajern otpustio Saleta bez da vec znaju koga dovode. Bice zanimljivo ako je to stvarno Radonja. Iznenadjujuca odluka svakako, po meni pogresna.

 

 

Link to comment

sta god da je razlog ove neocekivane smene, to mu je vec drugi klupski fijasko u dve godine, a ni pre toga se nije proslavio. bice zanimljivo videti ko ce sledeci da ga angazuje nakon ovoga

Edited by Nikodije
Link to comment
13 minutes ago, Venom said:

Mani me se budalo. Nemam vise sta da ti kazem.

 

ne pada mi na pamet dok ne vidim koliko uvreda možeš da napišeš za sat vremena, uobraženi napuhanko aj ta ti nije neka, budalo je očekivano, govno u lobanji isto nije nešto, možeš bolje. evo mene često prozivaju da sam sa šipke, da ti pomognem da probaš sa "napuši se kurca majmunčino retardirana, jebem te usta debilna, post ti je bio govno golo, to što ti vređaš nekog kad ti kaže da si napisao glupost govori kakav si magarac u stvari. i ti ćeš da učitavaš nekom da ne razume suprotni stav debilčino". samo predlog, ne moraš da ga usvojiš. 

Link to comment
4 minutes ago, theanswer said:

 

ne pada mi na pamet dok ne vidim koliko uvreda možeš da napišeš za sat vremena, uobraženi napuhanko aj ta ti nije neka, budalo je očekivano, govno u lobanji isto nije nešto, možeš bolje. evo mene često prozivaju da sam sa šipke, da ti pomognem da probaš sa "napuši se kurca majmunčino retardirana, jebem te usta debilna, post ti je bio govno golo, to što ti vređaš nekog kad ti kaže da si napisao glupost govori kakav si magarac u stvari. i ti ćeš da učitavaš nekom da ne razume suprotni stav debilčino". samo predlog, ne moraš da ga usvojiš. 

 

Ti bi prvo trebalo da pocnes da citas sta ljudi pisu, a ne mahinalno da odgovaras da branis ono sto mislis da je neko ugrozio, a za sta si sam sebe postavio kao branioca. Evo da ti pomognem: otpustanje Djordjevica je izuzetno glup potez; moj post nije imao nikakve veze s tim sto mislim o njemu kao treneru (a mislim da je odlican trener).

 

Pokusaj sad ispocetka, mada sumnjam da cemo se pomeriti s mrtve tacke. 

Link to comment

Pa sad, tesko je reci koliko je to do trenera i koliko ovaj otkaz ima smisla za Bavarce i sta su oni zamislili da ovaj tim moze?

 

Posto Sale zna da bude ostar, mozda se pokacio sa ovim novim direktorom koga su ukrali Bambergu (neki Italija valjda) pa da se sada dovede Trankijeri?

 

Prdnulu Henesu da stvori KK (jebi ga on se meri sa Real, Barsom, Zvedom, lol) i misli da se to postaje u roku od 4-5 godina. Pobednicki mentalitet kao i ceo klub u 90% slucaja prolazi ovo. Bio je Bauman, Pesic, Sale, sve vise neko dobri treneri, ali nisu jos stigli tamo gde zele a i pitanje je i dali ce uopste...  

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...