Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

On 4/2/2018 at 4:16 PM, Miralem said:

duda imao kiks 2011? sa onom ekipom i onim zrebom?

nismo otisli na OI, tekmu protiv Rusa odigrali najgore, naravno da je kiks. 

 

inace, za Obradovica sto mu se spocitava da nije zvao Stojakovica... to uopste nije istina. Stojakovic je odbio da dodje na pripreme. i nije hteo da kasni par dana zbog nekih obaveza, vec je covek trazio da dodje na par dana pred prvenstvo, jer je ulazio u poslednju godinu ugovora i nije zeleo da se povredi. naravno da ga je odjebao za takve uslove. 

ali to nije nista cudno. postoje fiksacije nad pojedinim igracima, pa smo tako citali ovde da je Duda picka jer ne zove Micova, da je Sale morao da saceka Marjanovica ali je ubacivao svoje igrace i trenirao strogocu nad Marjanovicem... pa smo videli da je zapravo Micov picka, da Djordjevic nije zlopamtilo niti forsira neke igrace, itd, itd... 

konferencija za stampu je Obradovicu najniza tacka karijere. i nakenjao se nenormalno jer nije sredio stvari, a morao je. i Djordjevic i Danilovic nije pricali pa su uzeli ligu Evrope i to sa njim kao trenerom. znaci znao je sta treba da uradi, ali nije, pa se posle izvlacio... van toga, sve sto je uradio sa repkom, pun naklon, pogotovo za '98 i '99

Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

49 minutes ago, freakns said:

nismo otisli na OI, tekmu protiv Rusa odigrali najgore, naravno da je kiks. 

 

Ajde to nego mi trebali posle pobedimo raspale Grke da udjemo u lagane kvalifikacije i mi prvu cetvrtinu izgubimo 34-8. Tu utakmicu tesko cu zaboraviti ikad. Ne kritikujem, kapa dole Dudi sveukupno sta je uradio, ali mislim da je to najgora cetvrtina reprezentacije koju sam video. Sto je najgore jos smo mogli da ih stignemo posle toga.

Link to comment
2 hours ago, freakns said:

 

ali to nije nista cudno. postoje fiksacije nad pojedinim igracima, pa smo tako citali ovde da je Duda picka jer ne zove Micova, da je Sale morao da saceka Marjanovica ali je ubacivao svoje igrace i trenirao strogocu nad Marjanovicem... pa smo videli da je zapravo Micov picka, da Djordjevic nije zlopamtilo niti forsira neke igrace, itd, itd... 

 

e dobro kad si uspeo da uporedis pedju stojakovica i jebenog micova.

Link to comment

a dobro je da ste vas dvojica bas onako uhvatili poentu.

 

a ona je, nije Obradovic odbio da pozove Stojakovica, vec je odbio da ga ceka do par dana pred prvenstvo(gde se opet vrlo verovatno ne bi pojavio, jer su njih dvojica imali probleme jos od Sidneja, ali nema veze...). Obradovic je zasrao na prvenstvu, napravio sranje na konferenciji za novinare nakon toga, i to je to. nije ni unistio ni unazadio reprezentaciju. 

 

Link to comment

pa jbg, kukalo se ovde kako u tom trenutku nismo vise imali toliko asova kao ranije

ako je tako tek onda obradovic nije imao luksuz da bude u losim odnosima sa nasim najboljim igracem

a izmedju tog sidneja i atine, stojakovic je igrao 2 puta kod pesica i...

Link to comment
11 minutes ago, freakns said:

a dobro je da ste vas dvojica bas onako uhvatili poentu.

ako poente nije bilo u citiranom delu posta, onda se izvinjavam. mada ne znam kako bih ja mogao da pretpostavim da je tvoj post proizvod slobodnog toka misli a ne neke smislene misaone celine u kome se drugi pasus nadovezuje na prvi.

Link to comment
 
Jel ejakuliras sto je Djordjevic dobio otkaz ili imas samo tvrdu erekciju?
Pravo da ti kažem ne, mada kad pišam setim se njegove situacije.
Link to comment

Bravo za tebe. Nego, neko neupucen bi mogao pomisliti da ga mrzis ili, ne daj boze, vuces neke traume od njega.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...