Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

37 minutes ago, nemoderisani said:

A odakle ti najmanja ideja koji je Radonji bio plan?

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk
 

Kapiram da bi tako zab'o masniji ugovor, po savetu menadzera...

Link to comment
2 hours ago, booyaka said:

Videćemo koji će sledeći klub angažovati našeg vrlog selektora i kada. To će puno reći.

 

Sve i da ga niko nikad ne angažuje, za sve što je uradio u reprezentaciji - kapa dole.

Link to comment
Kapiram da bi tako zab'o masniji ugovor, po savetu menadzera...
To sto ti kapiras je jedno a drugo je tvrdnja da je njemu propao nekakav plan. Ja sam ga sreo jednom zimus, smorio ga za fotku, pitao sta je plan dalje, bio je u fazonu odmaram, ne zurim nigde. Za nrkog ko toliko dugo radi tako stresan posao i u bg i u pg, potpuno razumljivo da odmori godinu pa i duze. Ponuda ce biti pa ce biti

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

Link to comment
10 minutes ago, nemoderisani said:

To sto ti kapiras je jedno a drugo je tvrdnja da je njemu propao nekakav plan. Ja sam ga sreo jednom zimus, smorio ga za fotku, pitao sta je plan dalje, bio je u fazonu odmaram, ne zurim nigde. Za nrkog ko toliko dugo radi tako stresan posao i u bg i u pg, potpuno razumljivo da odmori godinu pa i duze. Ponuda ce biti pa ce biti

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk
 

šta si očekivao da ti kaže?da je dobio pedalu od čovića jer se primio da je idol navijača i da može da da priča šta mu je volja a btw je uvek bio ćutko..

koji to trener u njegovom dobu posle uspešne sezone traži pauzu?znam za obradovića da je tražio pauzu posle odlaska iz grčke..

imao je radonjić prošle sezone ponudu uniksa a radović solnoka..

što kažu @djole i kojot za đorđevića to je to. hvala njemu za reprezentaciju a posebno za ovo poslednje evropsko.

Link to comment
9 hours ago, 1n54jd3r said:

pa tesko mi je da tvrdim da je dobar kada u klubovima ne moze da sastavi vise od sezone...

 

ajde da stavimo na stranu to sto je imao odlicnu seoznu u klubu (btw, jesi pratio bajern ove seozne, jel znas da su vezali 20 pobeda u prenstvu i da imaju samo dva poraza, da ima se povredio macvan ko im je jedan od najvaznijih igraca, da su osvojili kup...?). nisi pratio njegov masterclass u reprezentaciji? sve ovo ti nije dovoljno da kazes da je dobar trener ( understatement ako mene pitas)? svaka cast na tako visokim standardima, to se zaista retko vidja. 

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

kao sto je robija kao najveci klupski trener u istoriji evropske kosarke bio je uglavnom kardinalan selektor reprezentacije, tako i djordjevic, svakako u rangu najboljih selektora koje je ova zemlja imala, nije nikakav u vodjenju kluba. ne cini ga to losim trenerom, samo mu takav posao manje odgovara. 

Link to comment

robija loš selektor? to ne stoji.imao je pehova ali reći da je bio kardinalno loš selektor je preterano

đorđević je imao odličnu sezonu u bajernu a sad što je dobio otkaz ne znam.ako su mislili u klubu da će lako dobiti darušafaku onda su se prevarili.

 

 

Link to comment
9 minutes ago, Joe D said:

kao sto je robija kao najveci klupski trener u istoriji evropske kosarke bio je uglavnom kardinalan selektor reprezentacije, tako i djordjevic, svakako u rangu najboljih selektora koje je ova zemlja imala, nije nikakav u vodjenju kluba. ne cini ga to losim trenerom, samo mu takav posao manje odgovara. 

 

Jedno evropsko, jedno svetsko zlato, srebro na OI protiv DT2 i bronza na Eurobasketu? Kardinalan™ je samo tvoj post.

 

Link to comment
šta si očekivao da ti kaže?da je dobio pedalu od čovića jer se primio da je idol navijača i da može da da priča šta mu je volja a btw je uvek bio ćutko..
koji to trener u njegovom dobu posle uspešne sezone traži pauzu?znam za obradovića da je tražio pauzu posle odlaska iz grčke..
imao je radonjić prošle sezone ponudu uniksa a radović solnoka..
što kažu@djole i kojot za đorđevića to je to. hvala njemu za reprezentaciju a posebno za ovo poslednje evropsko.
Pa odbijao je dobre ponude iz Turske i Spanije, ako se vec bavimo insajderisanjem. Ali sta je njegov plan ne mozemo da znamo pa ne znam odakle da mu je propao.

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

Link to comment
14 minutes ago, bradilko said:

robija loš selektor? to ne stoji.imao je pehova ali reći da je bio kardinalno loš selektor je preterano

đorđević je imao odličnu sezonu u bajernu a sad što je dobio otkaz ne znam.ako su mislili u klubu da će lako dobiti darušafaku onda su se prevarili.

 

 

nije robija imao pehova, robija je zakopao reprezentaciju 3 metra ipod zemlje. imao je uspeha sa ostacima tima koji mu je duda ostavio u amanet, dok su trajali. ono ostalo su najgore katastrofe nase reprezentativne kosarke koje su je zamlo ubile trajno, dok je nije matori golubar izvadio iz mrtvih.

Link to comment
1 minute ago, nemoderisani said:

Pa odbijao je dobre ponude iz Turske i Spanije, ako se vec bavimo insajderisanjem. Ali sta je njegov plan ne mozemo da znamo pa ne znam odakle da mu je propao.

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk
 

ajde ako ti kažeš da je imao još ponuda a i super su mu planovi da posle najbolje sezone u životu pauzira godinu i nešto.skroman plan..

Link to comment
ajde ako ti kažeš da je imao još ponuda a i super su mu planovi da posle najbolje sezone u životu pauzira godinu i nešto.skroman plan..
Čovek je Crnogorac, oće dodmori malo :Jova:

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

Link to comment

odlican je selektor bio obradovic, naravno uz neke kiksove koje je imao, ali jebi ga, takav je posao. isto tako je sale bio odlican klupski trener ove sezone, bajern je sabijao. na sve to, , sale je digo reprezentaciju  na visi nivo kada je preuzeo. 

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...