Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Pa to nije tačno - ako si pravi ljubitelj košarke ti znaš da je košarka timska igra - navija se za timove, a ne za zvezde. Džabe ti što neko tamo dostiže svoj igrački limit u timu za koji te realno baš briga.

I drugo, ko kaže da mora da se gleda samo "najkvalitetniji basket", ne mora - ljudi idu pa gledaju beogradsku zonu i slično, ne mora da se gleda samo najbolje. Ja više volim da gledam ABA ligu nego Evroligu i ako je Evroliga  kvalitetnije takmičenje, a Zvezda igra u obe lige, dakle ni to nema veze. Draže mi je da gledam fiskulturnu salu iz Novog Mesta, nego Blau Granu.

 

znači u nba nije košarka timska igra? igra se samo za zvezde?

Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

Cela ova rasprava bi imala smisla samo ukoliko bi neko smatrao da je dobro to sto nam na EP nece igrati Jokic i Teo. Posto niko nije izneo takvo misljenje, ne vidim oko cega se sporimo. Niko ne kaze da NBA treba ukinuti, niti da igracima treba zabraniti da idu tamo gde se igra najbolja kosarka na svetu za najvece pare na svetu. Ljudi samo konstatuju ociglednu cinjenicu da zbog odlazaka evropskih igraca u NBA reprezentativna takmicenja, kako evropska tako i globalna, gube na kvalitetu, i nisu presrecni sto ce im reprezentacija za koju navijaju biti znacajno oslabljena. Nikakve to veze sa ljubljenjem™ kosarke ili preferiranjem ovog ili onog takmicenja nema.

 

Nije cinjenica, nego misljenje. Jokic je igrao prosle godine i bas se pitam da li bi bio bolji igrac da je ostao u Evropi. Igrace u buducnosti (ako bude hteo) i bice bolji igrac nego da nije otisao tamo. Toliko o znacajnom oslabljenju.`

Link to comment

Sta je sad NBA kriv i sto Teo ne moze da zaleci tu nogu vise od 6 meseci? U interesu kosarke je da se vuce povredjen igrac od 30 godina na takmicenje?

 

Ma daj, dobro znas da je i ranijih godina igrao uprkos sitnijim povredama. Zalecio bi se on i te kako, makar do osmine finala, da nije bilo konsultacija™ sa lekarima Klipersa.

Link to comment

Ma daj, dobro znas da je i ranijih godina igrao uprkos sitnijim povredama. Zalecio bi se on i te kako, makar do osmine finala, da nije bilo konsultacija™ sa lekarima Klipersa.

Ne moze to da bude sitna povreda ako ne mozes da je saniras toliko dugo. Zbog iste povrede je propustio evropsko pre 4 godine, a sad vec ulazi u ozbiljnije kosarkaske godine. Valja razmisliti i o tome da treba da potraje jos neko vreme, a ne samo o prvom sledecem takmicenju.

Link to comment

Nije cinjenica, nego misljenje. Jokic je igrao prosle godine i bas se pitam da li bi bio bolji igrac da je ostao u Evropi. Igrace u buducnosti (ako bude hteo) i bice bolji igrac nego da nije otisao tamo. Toliko o znacajnom oslabljenju.`

 

Dobro, to jeste argument. Naravno da ce postati bolji igrac u NBA i da ce repstacija od toga imati koristi. Pod uslovom da bude igrao za istu. Samo sto ja nesto nisam ubedjen da hoce.

 

S druge strane, to se ne moze primeniti recimo na Tea ove i Bobija prosle godine. Njihov izostanak je direktna posledica potpisivanja ugovora sa NBA klubovima. Nema tu nicije krivice ni za sta, samo objektivna uzrocno-posledicna veza.

Link to comment

Dobro, to jeste argument. Naravno da ce postati bolji igrac u NBA i da ce repstacija od toga imati koristi. Pod uslovom da bude igrao za istu. Samo sto ja nesto nisam ubedjen da hoce.

 

S druge strane, to se ne moze primeniti recimo na Tea ove i Bobija prosle godine. Njihov izostanak je direktna posledica potpisivanja ugovora sa NBA klubovima. Nema tu nicije krivice ni za sta, samo objektivna uzrocno-posledicna veza.

 

Otpisao si Teovu povredu kao minornu pre zato sto si unapred zakljucio da je to zbog Clippersa nego zato sto je stvarno minorna.

Link to comment

ne treba da idu da se usavrsavaju kako ne bi slabili represtaciju.

volim ovaj forum!

 

Volim i ja tebe, ali platonski, a ne onako kako bi it zeleo. Ako repstacija od tog njihovog usavrsavanja nema nikakve koristi, onda me, sa stanovista navijaca reprezentacije, zabole da li ce se usavrsavati ili ne. Na kraju krajeva, tog Tea sam gledao ili mogao da gledam svakih pet dana prosle sezone, a sledece ga verovatno necu gledati nijednom. To je sto se ljubljenja™ same igre tice, bez navijanja za bilo koga.

Link to comment

Otpisao si Teovu povredu kao minornu pre zato sto si unapred zakljucio da je to zbog Clippersa nego zato sto je stvarno minorna.

 

O tome i ti i ja mozemo samo da spekulisemo. Ti imas jedno misljenje, ja drugo, i verovatno nikad necemo saznati ko je bio u pravu.

Link to comment

Volim i ja tebe, ali platonski, a ne onako kako bi it zeleo. Ako repstacija od tog njihovog usavrsavanja nema nikakve koristi, onda me, sa stanovista navijaca reprezentacije, zabole da li ce se usavrsavati ili ne. Na kraju krajeva, tog Tea sam gledao ili mogao da gledam svakih pet dana prosle sezone, a sledece ga verovatno necu gledati nijednom. To je sto se ljubljenja™ same igre tice, bez navijanja za bilo koga.

ljubavi, opet zaboravljas da samo i jedino on odlucuje o tome, i da drugi nba igraci igraju u znacajnom broju. plus, sto bi reko onaj smeker, nemas dokaze, ali imas jak osecaj™ u pogledu ozbiljnosti povrede. 

na kraju krajeva, njihova stvar, ne kapiram otkud takva sebicnost kod pojedinih forumasa. 

ako nece da igraju, ne moraju, to mi je potpuno ok. necu ih zbog toga naravno hejtovati, kao sto cu naravno obozavati sve one koji igraju.

(podrska vucicu je pak mnogo ozbiljniji greh)

Link to comment

@Milogled

 

Tacno, samo sto ti iz svoje spekulacije izvlacis nedvosmislene zakljucke.

 

Inace, ni za Bobija nisi u pravu. Prosle godine nije igrao jer je cekao da potpise za nekog i onda sam otkazao. Tj. mozda je hteo da dodje kasnije, a Djordjevic to odbio, ne secam se.

Edited by Venom
Link to comment

@Milogled

 

Tacno, samo sto ti iz svoje spekulacije izvlacis nedvosmislene zakljucke.

 

Inace, ni za Bobija nisi u pravu. Prosle godine nije igrao jer je cekao da potpise za nekog i onda sam otkazao. Tj. mozda je hteo da dodje kasnije, a Djordjevic to odbio, ne secam se.

 

Tako nesto je bilo. Obojica su se izglupirali, Bobi sa svojim hocu-necu-hocu, a Salo sa svojim rigidnim stavom. Kako god, svega toga ne bi bilo da nije isao u NBA :fantom:

Link to comment

Sale, taj celavi monstrum, se zestoko izglupiro, jedva smo srebro osvojili.

 

Ali kakvih ovde staviva ima, mora da se uradi nesto da igraci ne idu u NBA. Ne sekirajte se, dugo se radi na tome, sve ce redje ici.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...