Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Moderno gladijatorstvo ionako više veze nema sa sportom. Ne znam šta se koji moj i ložimo više na repku, neka igra kome se digne patka i gotovo.  :fantom:

Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

Koliko kuraca u 1 postu! :o

Izvinjavam se zbog vulgarnosti. Iznerviralo mi besomucno ponavljanje iste priče kad neko uz bilo kog razloga otpadne sa spiska.

Link to comment

Kako se kurcite bez pokrica. Pa krenite od sebe koji radite za 500-1000e i sta sve radite od onog sto sef kaze.

 

Kako je lako kurciti se iz fotelje i reci da nema pravo sef da naredjuje i kad placa milione. Pa i kad formalno nema pravo, opet se njegova uvazava.

 

Ne pricam uopste za Tea, pojma nemamo sta se tu dogadjalo. Samo mi ude na kurac to mlacenje gloginja tudjim urcem. I jos ovaj istice da to treba besomucno ponavljati. Dok se valjda ne smore svi i prihvate taj stav, sta li.

Dominiras.

Link to comment

ima i 1 urac, ne znam da li da to brojimo ili ne.

 

ne brojimo dok ne dobijemo pojašnjenje, nisam bio siguran o čemu se tu radi (mlacenje gloginja tudjim urcem)

Link to comment

Pa kad si našao besmisleno poređenje da ilustruješ svoj stav.  i još disklejmer na kraju kako nemaš pojma šta se dešavalo oko Tea. Što se tiče tudjeg urca, rado bih mlatio gloginje umesto Tea, ali ne ide ...  :fantom:

Link to comment

Bilo bi interesantno čuti šta je svako od nas razmišljavo sa dvadeset i nekom godinom i koliko je realno znao šta su mu prioriteti u životu. Čuj balavac od 20 godina vodi računa o prioritetima. Važi.

 

Balavac od 20 godina koji je usao u nezamislivo veliku lovu potrosi leto na rad na svom telu umesto da keksuje i radi sve sto vole mladi. Zaista ne vodi racuna o prioritetima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...