Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

jadni. evo ja npr mogu da uzmem 24 dana godisnje odmor i radim na slobodnim bacanjima, a njima je to uskraceno :(

 

A propustio si da kazes da si preostali 341 dan godisnje na bolovanju.

Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

Neko je Bobi, neko je Teo/Jokic

 

I to kad je srpskom narodu bilo najteze! :fantom:

osobito sada, kada nas i Đoković, Španovićka i vaterpolisti prodali...

znači, dominacije bez i ove godine.  :mellow:

Link to comment

Balavac od 20 godina koji je usao u nezamislivo veliku lovu potrosi leto na rad na svom telu umesto da keksuje i radi sve sto vole mladi. Zaista ne vodi racuna o prioritetima.

 

Ne, nego Jokić i igrači sličnih godina slušaju šta im kažu klub i menadžer i nemaju ni najmanju pretenziju da sami o tome odlučuju. Sve odlučuju, Denveri, Miškeci i drugi "koji se pitaju".

Link to comment

pričamo o jokiću koji ima 22 godine, nema 15

 

užasno je počela da smara priča o tim spoljašnjim uticajima mame tate babe menadžera nba-a poslodavca isusa hrista.. na kraju je igrač taj koji treba da odluči i da uzme u obzir sve to.. koga će on da pusti da mu pomogne™ u toj odluci, ko će da ostvari uticaj na njega dal menadžer ili sale đorđević recimo to je na njemu.. jokiću realno više ne treba niko, sutra da da otkaz menadžeru, ne daj bože da slomi nogu, on će opet dobiti jebeni max kad na to dođe red i to je to, kraj priče.. meni je od svih njegova odluka najproblematičnija, problematičnija i od bobijeve. ali to je njegova odluka ko što ja imam pravo da mi to bude problematično tako je i njegovo da kaže neću da igram i boli me tuki. ali daj da prekinemo više sa tim ovi vrše uticaj, naše bi dete igralo samo da nije tih zlih uticaja sa strane.. 

Link to comment

pričamo o jokiću koji ima 22 godine, nema 15

 

užasno je počela da smara priča o tim spoljašnjim uticajima mame tate babe menadžera nba-a poslodavca isusa hrista.. na kraju je igrač taj koji treba da odluči i da uzme u obzir sve to.. koga će on da pusti da mu pomogne™ u toj odluci, ko će da ostvari uticaj na njega dal menadžer ili sale đorđević recimo to je na njemu.. jokiću realno više ne treba niko, sutra da da otkaz menadžeru, ne daj bože da slomi nogu, on će opet dobiti jebeni max kad na to dođe red i to je to, kraj priče.. meni je od svih njegova odluka najproblematičnija, problematičnija i od bobijeve. ali to je njegova odluka ko što ja imam pravo da mi to bude problematično tako je i njegovo da kaže neću da igram i boli me tuki. ali daj da prekinemo više sa tim ovi vrše uticaj, naše bi dete igralo samo da nije tih zlih uticaja sa strane.. 

Jokic je zeleo da radi na snazi. Zna sta mu fali i odlucio je da provede leto to ispravljajuci. Potpuno legitimna odluka koja moze visestruko da mu(a i nama) pomogne u buducnosti. A max ce da dobije samo ako ponovi ili poboljsa prethodnu sezonu. Ako ne odigra sezonu na nivou, nece dobiti max, jer nisu ni ovi mutavi da daju 20+M godisnje za prosek... 

Link to comment

pričamo o jokiću koji ima 22 godine, nema 15

 

užasno je počela da smara priča o tim spoljašnjim uticajima mame tate babe menadžera nba-a poslodavca isusa hrista.. na kraju je igrač taj koji treba da odluči i da uzme u obzir sve to.. koga će on da pusti da mu pomogne™ u toj odluci, ko će da ostvari uticaj na njega dal menadžer ili sale đorđević recimo to je na njemu.. jokiću realno više ne treba niko, sutra da da otkaz menadžeru, ne daj bože da slomi nogu, on će opet dobiti jebeni max kad na to dođe red i to je to, kraj priče.. meni je od svih njegova odluka najproblematičnija, problematičnija i od bobijeve. ali to je njegova odluka ko što ja imam pravo da mi to bude problematično tako je i njegovo da kaže neću da igram i boli me tuki. ali daj da prekinemo više sa tim ovi vrše uticaj, naše bi dete igralo samo da nije tih zlih uticaja sa strane.. 

 

A ja mislim da je užasno počela da smara priča o maxovima i nabijanjima snage za sledeću sezonu. Kao da se košarka uopšte nikada ovde nije igrala za pare i kao da ovde igrači nisu profesionalci koji treba da budu spremni za vrhunski basket. Ja uopšte i nemam pretenzija prema Jokiću sve i da je sam doneo odluku (a nije), nego se čudim kratkovidosti ljudi koji ne mogu da gledaju koju godinu unapred. U ovom trenutku naša košarka je Zvezdin top 9, a to je prilično tužan nivo za ljude koji gledaju košarku ovde i navikli su da se osvajaju medalje i velika takmičenja. Jedino što to može da promeni je reprezentacija, a "objektivne okolnosti" su dovele do toga da igramo bez gotovo čitave prve petorke. To je naša realnost u ovom trenutku i žao mi je što to moram da crtam - tu realnost moramo da menjamo odmah, jer za koju godinu, sasvim iznenada, probudićemo se bez košarke.

Link to comment

Ne, nego Jokić i igrači sličnih godina slušaju šta im kažu klub i menadžer i nemaju ni najmanju pretenziju da sami o tome odlučuju. Sve odlučuju, Denveri, Miškeci i drugi "koji se pitaju".

 

 

Nisi ni svestan koliko si promašio u ovom konkretnom slučaju.

Link to comment

 

- Jokić je izvanredan igrač, lično mislim da mu je igranje u reprezentaciji pomoglo. Moje viđenje je da je igranje za državu najveća čast u karijeri. Vidim da svi pokušavaju da nađu opravdanje za Jokića i njegov nedolazak, a ono što meni najviše smeta je kada mi pričaju priču kako on treba da radi individualno na sebi. Po programu trenera iz Denvera. Verovatno smo mi svi ovde indijanci.

 

- Završio je u aprilu, do jula ima dosta vremena i da se odmori. Da se razumemo, on je izvanredan dečko, dobro dete.

 

- Naravno da je reprezentacija s njim drugačija. Ali, što nikada nije bilo bitno Teodosiću da uzme pauzu? On ima pravo da kaže to, godinama je tu. Ili Stefan Marković.

 

Poenta...

 

- Hoćeš specijalan program, radi ga pre podne, a popodne sa reprezentacijom. Sve to može kad igrač hoće. On dečko verovatno razmišlja na drugačiji način ili ga neko savetuje. Ja to poštujem, ali imam pravo na svoje mišljenje.

 

Zoc

Link to comment

Sve lepo receno.

 

I nije bas da su godine presudne. Evo bojan bogdanocic godinama igra i nba i za repku, al ajde ako je on malo stariji, dario saric je kao ruki rekao da je za njega repka br 1 i tu je. A nije bas mnogo stariji od jokica... Ima primera i mladih igraca koji znaju sta hoce i klubovi to postuju.

Ne kazem da je jokiceva odluka za osudu, ali jasno je da mu je reprezentacija pod b. Mozda ce dogodine da bude pod a, ali odnos koji je imao teo ili bogdan (gle jos jedan ruki) je drugaciji od jokicevog i prosro zaslizuje vise postovanja zbog odnosa prema dresu. Mozda ce jokic biti bolji igrac od ove dvojice, ali ce oni uvek imari vece postovanje navijaca naze reprezentacije...

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...