Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Е хвала свима, специјално @Дарлинг и @Иву,:) одох купити љешњаке па ћу то да скоцкам данас.

@арам не користим гоогле као претраживач никада:)

Link to comment

Pre sat i nešto

 

Matorci rešili da obeleže godišnjicu braka. Ne rade to svaki put. Sad su otišli u neku novotvorenu kafanu u blizini, sa super imenom: Kafanica kod dede.

Ja sam došao direktno iz Kliničkog centra, gde započinjem uvek super zabavnu turneju po šalterima....

 

Kod Dede smo došli zato što u meniju ima crevca.

Crevca!

Jbt, nisam ih jeo više od petnaest godina.

I ova su bila odlična. Sve kako treba da bude. I sočnost i hrskavost gde treba, i miris dima i ukus roštilja.

Potpuno sam zadovoljan.

 

3iRKgAU.jpg

 

Deda u ponudi ima i škembiće. Sasvim korektni, možda nedovoljno začinjeni. No, nije im zameriti, moraju se nadmetati sa najboljim škembićima u poznatom univerzumu, a to su oni koje sprema moja keva. Vrlo retko ih sprema u poslednje vreme.

Enivejz, +1 za škembiće.

 

gxIdqlf.jpg

 

 

 

 

Keva je jela pljeskavicu koja je velika i više nego korektna. 

+1 i za pljesku

 

iAZ8HAk.jpg

 

 

Sva jela su bila po ceni od 460 din. Pivo je 150 din a rakija negde oko 100.

Hleb, koji sami peku te stiže vruć i luk salatu nam nisu obračunali

 

Nakrkasmo se

 

:piggy:

 

 

 

Link to comment

Pre sat i nešto

 

Matorci rešili da obeleže godišnjicu braka. Ne rade to svaki put. Sad su otišli u neku novotvorenu kafanu u blizini, sa super imenom: Kafanica kod dede.

Ja sam došao direktno iz Kliničkog centra, gde započinjem uvek super zabavnu turneju po šalterima....

 

Kod Dede smo došli zato što u meniju ima crevca.

Crevca!

Jbt, nisam ih jeo više od petnaest godina.

I ova su bila odlična. Sve kako treba da bude. I sočnost i hrskavost gde treba, i miris dima i ukus roštilja.

Potpuno sam zadovoljan.

 

3iRKgAU.jpg

 

Deda u ponudi ima i škembiće. Sasvim korektni, možda nedovoljno začinjeni. No, nije im zameriti, moraju se nadmetati sa najboljim škembićima u poznatom univerzumu, a to su oni koje sprema moja keva. Vrlo retko ih sprema u poslednje vreme.

Enivejz, +1 za škembiće.

 

gxIdqlf.jpg

 

 

 

 

Keva je jela pljeskavicu koja je velika i više nego korektna. 

+1 i za pljesku

 

iAZ8HAk.jpg

 

 

Sva jela su bila po ceni od 460 din. Pivo je 150 din a rakija negde oko 100.

Hleb, koji sami peku te stiže vruć i luk salatu nam nisu obračunali

 

Nakrkasmo se

 

:piggy:

e ovo je moj tip kafane.  :)

Link to comment

e ovo je moj tip kafane.  :)

 

Jedimo mi smeta ovaj novi fenseraj sa sluzenjem na daskama...Pogotovi sto su te daske obicno "knap" pa kad krenes da uzimas ono leti na sve strane...

Link to comment

Super je kafana. I što je dobro, pride, mala je, svega pet, možda šest stolova unutra.

Imaju i nekoliko stolova ispred a ulica nije prometna.

 

Ovo što kaže Frenk, za pladanj (ili je samo daska), šta znam, meni nije smetalo, ništa se nije prosipalo niti je bilo knap. Volim drvo pa mi se svidelo.

Bilo bi kul, bez obzira na hipsterluk, da stalno jedem iz drvenog posudja.

Link to comment

Jedimo mi smeta ovaj novi fenseraj sa sluzenjem na daskama...Pogotovi sto su te daske obicno "knap" pa kad krenes da uzimas ono leti na sve strane...

nisam ni primetio tu dasku. sta znam, meni ne smeta al nisam dosad naisao na dasku koja nema dovoljno manevarskog prostora. ono sto ne trpim kad dele drvene kasike (kao kratke kutlace) za supu. to mi je odvratno. insistiram da dobijem normalnu kasiku. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...