Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

da, razumem, al koji ce ti cips, bolje uzmi bananu.koliko sam gledala, cini mi se da u cips od banane trpaju secer. 

jedi neku crnu cokoladu. lint 90 ima malo malecno secera, jestiva je, meni cak i ukusna. 

 

 

moj teretanski guru je savetovao kad ti se jede slatko, pojedi kasiku slatke pavlake. navodno to amortizuje krejving.  

Link to comment

da, razumem, al koji ce ti cips, bolje uzmi bananu.koliko sam gledala, cini mi se da u cips od banane trpaju secer. 

jedi neku crnu cokoladu. lint 90 ima malo malecno secera, jestiva je, meni cak i ukusna. 

 

 

moj teretanski guru je savetovao kad ti se jede slatko, pojedi kasiku slatke pavlake. navodno to amortizuje krejving.  

naravno da trpaju shecer, ocheg bi inache bile tako lepe :cry:

 

jedi kakao kashichicom. umesto te chokolade :lolol:

Link to comment

 

 

jedi kakao kashichicom. umesto te chokolade :lolol:

 

 

ne mora da jede kakao kasiciom,jel hoces da se udavi?

 

moze da pomesa kakao sa istopljenim kokosovim uljem i napravi svoju cokoladu,u to npr doda malinu,malo soka od narandze,ruma,vanile,cega hoce..   :fantom:

 

:fantom:  

Link to comment

naravno da trpaju shecer, ocheg bi inache bile tako lepe :cry:

 

jedi kakao kashichicom. umesto te chokolade :lolol:

 

jes, pa da mu ulazi u nos. i ostale telesne supljine :D

 

ti si danas u kasika fazonu  :lolol:

Link to comment

ne mora da jede kakao kasiciom,jel hoces da se udavi?

 

moze da pomesa kakao sa istopljenim kokosovim uljem i napravi svoju cokoladu,u to npr doda malinu,malo soka od narandze,ruma,vanile,cega hoce..   :fantom:

 

:fantom:  

eto. neka pomesha stim zejtinom -_-

 

te andrmolje sokici, to je za zene.

 

 

 

@darling. ja sam danas izvan svih fazona. neka jede kashikom i polako :lolol:

 

@ivy. asad bez zezanja. kakao u kokosov zejtin i to je to? poshto moram junioru da uvalim neki organski kakao, a taj bi se zbilja zadavio :lolol:. nije ideja da bude lepo nego da se izeda kashika dnevno <_<

Edited by gospa buba
Link to comment

pa moze da,kakao u kokosovo ulje ili u maslac ali za juniora bi morao neki med,jer se secer ne topi bas u tome, da ide tu jer je gorko

 

a mozes mozda i da mu kuvas topli napitak sa mlekom ili vodom?

Link to comment

pa moze da,kakao u kokosovo ulje ili u maslac ali za juniora bi morao neki med,jer se secer ne topi bas u tome, da ide tu jer je gorko

 

a mozes mozda i da mu kuvas topli napitak sa mlekom ili vodom?

kad treba nekog terapijski da redovno progonish, onda sve pomaze i nishta ne pomaze :D

 

ce dobije med i zejtin.

Link to comment

to mozes sipati u one silikonske kalupice za praline ili u obicne papirne korpice ili izliti u nesto pa kad se ohladi bude tvrdo kao prava cokolada

 

a mozes mu mozda i umuljati neke kuglice sa urmama,nekim orasima i tim kakaom

Link to comment

to mozes sipati u one silikonske kalupice za praline ili u obicne papirne korpice ili izliti u nesto pa kad se ohladi bude tvrdo kao prava cokolada

 

a mozes mu mozda i umuljati neke kuglice sa urmama,nekim orasima i tim kakaom

to je vec precerano :D

 

a reci mi, poznavalice, tu ide prijesan kakao, nishta termichki?

Edited by gospa buba
Link to comment

Њопамо свјеже мале ракове, јутрос купљени директно са брода, уз то мајонеза, аиоли сос и хљеб. Мало је посла док их ољуштиш, али вриједи труда:)

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...