Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Doradio neko punjenje za papucaki što je žena pravila juče. Dodao prženu slaninu pasulj iz konzerve i sir. Pojeo to na tostu. ~8000 kalorija. Inače oni narezani hlebovi u kesama što ima po radnjama. Ima neki što se zove carski. To kad se istostira je stvarno carska stvar.

Link to comment

potaž od bundeve. 

 

otprilike kilogram bundeve i krompir od 300gr ubačeni u 1.5l vode na kuvanje oko 20 minuta. ubacio krupno sečeni crni luk i pola paradajza. začine dodao nakon 20 minuta   - origano, so, biljni začin (DM ima super varijantu), maslinovo ulje. Onda tretirao štapnim mikserom  i ostavio još par minuta da krčka. 

Link to comment

Spagete sa spanacem pre spavanja ????

Proprzio na brzinu malo slaninice i bluka,posuo sa malo brasna i zalio mlekom da dobijem sos.....Posle toga malo aleve paprike pa sitno seckani spanac i puter preko toga.Preko svega spagete al dente da se malo ukuva....na kraju kisela pavlaka i hrpa pekorina....Fantazija u 7 ujutru ????????????

#nocnasmena

 

Vaping Chihuahua

Edited by detabo
Link to comment

potaž od bundeve. 

 

otprilike kilogram bundeve i krompir od 300gr ubačeni u 1.5l vode na kuvanje oko 20 minuta. ubacio krupno sečeni crni luk i pola paradajza. začine dodao nakon 20 minuta   - origano, so, biljni začin (DM ima super varijantu), maslinovo ulje. Onda tretirao štapnim mikserom  i ostavio još par minuta da krčka. 

 

Predložio bih ti da umesto krompira koristiš jednu veliku krušku i smanjiš količinu bundeve. Potaž će i dalje imati laku osnovu od bundeve, a kruška će doneti svežinu i verovatno preuzeti glavnu ulogu.  

Edited by Ras
Link to comment

Pa jepse, na poslu sam, moram ponesto i da uradim tu i tamo :lol:

 

Sad, kako da ti kazem, jeo sam i gore svinjske, mnogo gore. Al ove fakat nisu bile nimalo losije od odlicnih tzv. normalnih. Ima nesto verovatno i u tome sto ih je moj kum pravio bas za nas dolazak, te se potrudio :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...