Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

boshoku, ne mogu da verujem da imamo nesto zajednicko: i ja jedem jaja i pasulja! i belog sira i pecene paprike. ne fali nista. 

jaja i pasulja je sasvim legalna kombinacija -_-

 

 

on. sarma. zamalo da je zaboravim. mada sa ubedjena da ovo sveto jelo ima nekvarljivo telo -_-

Edited by gospa buba
Link to comment

Jaaoj, što sam skuv'o supu... žutu, masnu, sa griz knedlama, od domaće matore koke...

 

A onda onaj podvarak gazza style, rolovana plećka i krompir sa kimom pečen u masti

 

I par boca dobrih vina... a od sutra opet detox :(

Link to comment

uf kakvu sam slaninicu donela od mojih!!!pa ono je spektakl..debela,bela,malo prosarana trakicama mesa,70-30 u korist belog..topi se u ustima!!

bas sam se uzelela

 

 

now,i u buduce nekoliko dana,eating-slaninice i kiselog kupusa

Link to comment

ljuuudiiii, meni uspeo pita bread. moguce da vama sto mesite to nije nikakav problem, al ja ne znam s kvascem, probala malu meru da ne bacam previse. prvog sam probusila, drugi ispao ko da sam arapska baba. jedino me brine je li ovo kao ona zaba sto peva i igra samo pred svojim vlasnikom, hocu l moci da ponovim ovaj kulinarski triumf kad pozelim da impresioniram.

20jpnpe.jpgt84z01.jpg2z7k3gz.jpg30da51j.jpg

Link to comment

 

jedino me brine je li ovo kao ona zaba sto peva i igra samo pred svojim vlasnikom, hocu l moci da ponovim ovaj kulinarski triumf kad pozelim da impresioniram.

 

ne znam, morao bih da probam.

 

nekoliko puta, da budem siguran :fantom:

Link to comment

ljuuudiiii, meni uspeo pita bread. moguce da vama sto mesite to nije nikakav problem, al ja ne znam s kvascem, probala malu meru da ne bacam previse. prvog sam probusila, drugi ispao ko da sam arapska baba. jedino me brine je li ovo kao ona zaba sto peva i igra samo pred svojim vlasnikom, hocu l moci da ponovim ovaj kulinarski triumf kad pozelim da impresioniram.

20jpnpe.jpgt84z01.jpg2z7k3gz.jpg30da51j.jpg

Wow!

 

Piši: odnos brašno - kvasac - i šta još? Koliko narastalo, koliko puta premešeno?

 

Moji pokušaji su završavali katastrofom

Edited by banatjanin
Link to comment

Moji pokušaji su završavali katastrofom

jel? evo link, slusala muziku pa nisam bas dobro cula uputstvo, nisam shvatila da ne treba da raste prvi put. tako je moje naraslo jednom, onda ih razvaljala i ostavila da danu, pekla 20 minuta kasnije. bilo je toliko jednostavno da mi nije bilo jasno otkud fama. pocetnicka sreca, nema drugog objasnjenja. samo gledaj da ne probusis dok pritiskas spatulom.

 

@aram 

vezbaj :D

Edited by cmrlj
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...