Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Đe Taj recept gospa bube za patlidžan?
ja sad uopshte vec ne znam da je bio recept, vishe ono kao diskurs i narativ [emoji38]ol:

naravno da ne umem da nadjem :s_w:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

Link to comment
On 6.10.2022. at 21:04, gospa buba said:

na kolutove malo jache od pola cm, namazat uljem sa obe strabe, sol papar doobro sa obe strane, moze dimlljena paprika i suv bosiljak. na papir i na lepu temperaturu u rermu, 200+ svakako. po potrebi okrenuti.dobar soja sos moze malo da se ispoliva. posle moze sirce pa kao salatu, ali kod nas ne stigne u tu fazu, pozdere se iz rerne.
 

 

eo ga :)

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
6 minutes ago, maheem said:

Ramstek iz Lidla, upakovan komad od pola kile.

Pretpostavio sam da je ramstek, ali nisam mogao da budem siguran. Danas sam pazario komad, pa dumam na koji način da pripremim.

Ovaj tvoj je super ispao!

Link to comment

Stalno ga isto pravim, ovaj je bio deblji nego inače pa sam ga malo duže pekao nego. Izvadim ga iz frižidera otprilike sat vremena ranije, so, biber i ulje pa ga ostavim da se ugreje na sobnoj pa u tiganj, par minuta s jedne strane pa ga okrenem i stavim malo maslaca odgore da se topi, još jednom ga okrenem da bih stavio maslac i sa druge strane, malo okrenem i na bočne strane da se zatvori. Pošto je ovaj bio deblji komad ostavio sam ga i poklopljenog par minuta u tiganju bez brige da će se prepeći u sredini.

Nemam iskustvo sa svežim vrganjima pa sam ih iskombinovao sa malo suvih i malo se brinuo kakav će ukus ispasti al ispalo je super. 

Edited by maheem
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...