Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

3.60 na Green Bay u Meridianu. Znam da su male sanse, ali je kvota prevelika.  Vec sam ih igrao u kombinaciji sa Kanzas Sitijem, al posto od Chiefsa nema leba, moracu da ponovim. Verovatno povezem sa raspalim rodjacima iz Nashvilla cisto da mi bude zanmljivije.

Edited by Nesh
Link to comment

Fudbal 2/3, NHL 1/2, prodje Tottenham 5+, prateci 3+ dabl, te fudbalski fiks tiket(uz 3 kvote 1 na vinerima i finalnu kvotu nesto preko 4). Tottenham i Man City odigrase kako sam ocekivao. Potonji se i nisu trudili previse, mada je i vreme bilo prilicno lose. Revija promasaja na Colo Colo-Union Espanola, nije bilo 3. gola. Torino i Napoli prodjose rutinski, no plasio sam se da singliram i to. NHL je sigurno mogao bolje. Dosta iznenadjenja, srecom te odigrah samo dve stvari. Washington je odigrao neocekivano los mec. U regularnom delu sezone je svaki bod bitan i mada igraju protiv Rangersa danas, valjda je lakse dobiti slabijeg protivnika, tja. Dallas jos jedan lagani over. Dobro je sto NBA odigrah sitno, inace bih bacio pare sigurno(Golden State i Portland odigrase lose, kako u odbrani, tako i u napadu). Korektan dan, mada sam se ponadao da ce proci sve na kombo tiketu, ali me sreca ne sluzi ove nedelje.

 

 

Fudbal

 

Real Madrid-Gijon 3+

Barcelona-A. Bilbao 3+

 

Feyenoord-PSV 3+

 

U. Catolica-Iquique 3+

 

Antofagasta-U. de Chile 3+

 

Kvote, 1.61, 1.70, 1.55, 1.66.

Real Madrid i Barcelona, kao standardna igra. Holandjani igraju derbi, pa probah i tu golove. Cileanci stanje redovno, U. de chile i U. Catolica.

 

Prateci tiket, Valencia 3+, Arsenal 3+. Kvota 3.32.

 

 

Tenis

 

Djokovic 3-0

Federer 3-0

Serena fix

Dimitrov fix

 

Kvota 1.51.

 

Propratni tiket, Goffin fix, Nishikori fix, Kvitova fix, Cilic fix, Vesely fix, Bencic fix, Bouchard fix, Sharapova fix, Tsonga fix. Kvota 2.55.

 

NHL tiket, Pittsburgh w1, Tampa 5+. Kvota 2.54. Strelci, Tavares, Stamkos, Ovechkin; sistem 2/3.

 

NBA tiket, Oklahoma >197.5, Houston >201.5. Kvota 2.56.

 

Link to comment

Rodjaci dobise, ali GB izgubi u produzetku iako su imali lepe sanse da dobiju utakmicu. Danas 2.15 na Seattle (navijam da prodje Carolina, ali verovatno cu igrati na Seattle) i 3.50 na Steelerse. Steelersi prilicno oslabljeni i pitanje je koliko je spreman Big Ben, ali svakako cu probati na nekom olimpijskom tiketu.

Sta mislite?

Edited by Nesh
Link to comment

odigracu singl na afflala over 13.5 dok mu jos nisu podigli granicu na 14 ili 15. carmelo je out dok je porzingis p.

 

 

ne bih se zaletao na azarenku. juce je serena rekla da se oseca bolje nego ikada i kad je tako mislim da nema niko realne sanse protiv nje.

 

11 poena. 9 u prvom poluvremenu i onda samo jednom sutnuo u celom drugom poluvremenu...

 

10/5

Link to comment

Ja placem. Vidim krenuo Real, pojurimd aigram prvo golove, kad nestase kvote. I pade gol. Resim da bez obzira igram opet. Ali dyaba, golovi ko na traci... Jebo me posao i nedeljom nisam stigao nista da pogeldam.. a sinoc me prodadose cileanci u 93em... A igrao sam i ja na GB po 3.5. Jbga... 

Link to comment

Osta na 1. Zao mi i mene i Liverpula. Mini plus, a da su ga dali bilo bi fenomenalno. Dodao sam jos na Novaka da uzima sva 4 GS turnira. Kvota malo pala, oko 19 sad. A igrao sam i sisteme 2/4 i 3/4. Pa ako uzme 3 bicu u plusu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...