Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Nocas Estudiantes - Racing (ARGENTINA Torneos De Verano), prijateljska utakmica,. Golovi: 3+ je u Maxbetu 2.85, 2+ 1.60, GG 2.35. Jes da su Argentinci, al kvote odlicne i ja volim da probam. Kombinovacu sa ovih par ostalih prijateljskih utakmica koje se igraju.GENTINA Torneos De Verano[/size]

Link to comment

Glupirao se juce i danas pa morao da overim Zvezdu malo jace, red je bio da ispostuju...

 

bM4lljx.jpg

 

:Hail:

 

Nocna zajebancija:

 

4phwdRj.jpg

 

Opet nisam skontao kvotu na Memfis keca ali nisam singlirao jer mi se ne prati do kasno. 

Link to comment

Nocas Estudiantes - Racing (ARGENTINA Torneos De Verano), prijateljska utakmica,. Golovi: 3+ je u Maxbetu 2.85, 2+ 1.60, GG 2.35. Jes da su Argentinci, al kvote odlicne i ja volim da probam. Kombinovacu sa ovih par ostalih prijateljskih utakmica koje se igraju.GENTINA Torneos De Verano[/size]

 

Prepisao bez nekog udubljivanja na sitno. I vec na HT uslo 2+, 3+, GG3+, GG, prvo GG... A kvote izuvaju.. SVaka ti cast :D Mali problem je sto planet nije dao singlove pa sam morao da dodam jos 2. Pa sam dodao Nacional-Montevideo i sutra Borusiju sa nekim levim po 2+. Pa cu sad da strepim za te male kvote. Urugvajci na HT 1:0. Verovatno cu malo da branim da nece pasti drugi. Grota se baci ova Neshova minijatura :D

Link to comment

Sta mi napravi Simona... Koliko brejk lopti, koliko 30-30 na servis Kuznjecove i nista. Kao falican robot, zabaguje cim je bitno. Naravno, nisam mogao da branim jer gospoda iz Mocarta odlucila da se u lajvu moze igrati celendzer iz Picke Materine, ali ne i polufinale Sidneja. Moracu da se prebacim na neku drugu za igranje lajva, samo da prvo vidim koja je pouzdana. Jos je u prvom setu imala tri brejk lopte dok je kvota na SA bila 2.5, rekoh aj valjda ce uzeti jednu da mogu da iskoristim kvotu mirnije duse - naravno, nije uzela, a onda sam odigrao na Sparse na bednih 1.6.

Link to comment

NHL 1/2, NBA 1/2, uzeh nesto i na jednom sistemu sa NHL strelcima(2 pogotka). Na Washingtonu sam imao puno srece. Peti gol(EN) je pao na manje od dve sekunde pre kraja meca. Zato na drugom paru, nije bilo sanse za prolaz, samo 1-1 u regularnih 60 minuta. NBA je bio blizu kompletnog prolaza, no nije se desilo. Chicago je imao zaostatak od dvadesetak poena, vratise se; cak su imali i 3 poena prednosti u zavrsna 2 minuta meca, i kada sam ocekivao da se odlepe preko hendikepa, utakmica odlazi u OT. Golden State rutinski lomi protivnika u drugom poluvremenu; nisam ni sumnjao. Manji minus, nista epohalno, no nervira pomalo ova trodnevna serija glupih rezultata. Ne ocekujem da uvek budem u plusu, ali preko 50% pogodjenih stvari, na dnevnom nivou, je neophodnost.

 

 

Fudbal

 

Club Universitario-Real Potosi 3+

 

Kvota 1.57.

Pa da krenemo. Bolivia i Chile startuju veceras. Odabrah jedan par iz prvopomenute lige, posto za Chile i dalje vazi trojstvo, Colo Colo, U. de Chile, U. Catolica.

 

 

NHL

 

Tampa-Pittsburgh 5+

 

Toronto-Chicago w2

 

Kvote, 1.77, 1.58.

Pingvini nisu efikasni kao ranijih godina, no tu je Tampa kao garant zanimljive utalmice. Pregrst kvalitetnih ofanzivaca u oba sastava. Chicago je u prepoznatljivoj seriji pobeda(9, 7 u regularnom toku) i ne bi trebao imati mnogo problema protiv Toronta, koji je jos uvek u formiranju.

 

Prateci tiket, Boston w2, Dallas 5+. Kvota 2.61.

 

Strelci, Stamkos, Parise, P. Kane. Sistem 2/3.

 

 

NBA

 

Oklahoma-Minnesota >203.5

 

Houston-Cleveland >200.5

 

Kvote, 1.60, 1.60.

Probah veceras dva najverovatnija over meca. Minnesota ima neocekivanih problema u napadu, no protiv Oklahome bi trebali dati dovoljno za prolaz overa. Moji Rocketsi ne pridaju veliku vaznost odbrani, te ocekujem mec gde ce oba tima dati dosta poena.

 

Miks tiket, Salzburg 5+, Fribourg 5+, Bern 5+, Celtic 2+, Sporting 2+, O` Higgins 2+, Efes w1, Olympiakos w1. Kvota 4.89.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...