Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

I naravno Gsw bas danas nasao dizgubi.

+1

 

U kojo kladionici moze da se veze igra na tekmu i igrac sa te tekme? Konfuzno ovo zvuci :D Npr. Teo vise poena i CSKA 2

Link to comment

Fudbal 1/3, NHL 0/1, NBA 1/3, prodje i 5+ na Arsenalu. Fudbal je sigurno mogao bolje. Liverpool i Arsenal nisu skoro odigrali ovako dobar mec, steta sto nije bilo 7. gola, to bi cak i plus donelo, posto je kvota bila oko 40. City i Tottenham razocarase, golmani su na zalost imali vece na obe tekme. NHL sam lose spojio. Minus u Torontu i lagani over na Calgary-Florida. Zato ja preferiram singlove. NBA je mogao bolje. Golden State bez problema do plusa, Dallas me ponovo obara. Dabl je prosao, kao i na hokeju; pogodak i promasaj, odnosno nikako. Ruzan dan. Treba preziveti do aprila, ne svidja mi se ovaj toplo-hladno trend.

 

 

NHL

 

Washington-Vancouver 5+

 

San Jose-Edmonton 5+

 

Kvote, 1.65, 1.55.

Capitalsi i Canucksi imaju dug trend overa, u medjusobnim duelima, te to probah i veceras. Sharksi su u finoj plus seriji(9/10), a igraju protiv jedne od losijih defanzivnih ekipa.

 

Prateci tiket, NY Islanders 5+, St. Louis 5+. Kvota 2.83.

 

Strelci, Tavares, Nash, Kuznetcov I P. Kane, Tarasenko, Pavelski i Pacioretty, Neal, Duchene. Tri sistema 2/3 i spojen tiket.

 

 

NBA

 

Philadelphia-Chicago H2(-4.5)

 

Golden State-LA Lakers H1(-14.5)

 

Kvote, 1.65, 1.65.

Nije sigurno ko ce igrati za Bullse, a ko ne danas, no Philadelphia deluje preslabo, te sam morao probati goste na ovako mali hendikep. Golden State je jasna stvar.

 

Miks tiket, Stavanger 5+, Manglerud 5+, Panathinaikos P/K1, A. Madrid P/K1, CSKA w1. Kvota 2.74.

 

Probah sitno i jedan tiket AO kvalifikacija, vreme je za zagrevanje pred glavni deo.

Link to comment

Probao ja Barsu, iako je palo sa 4.24 na 3.21, valjda jer ovaj ne igra. Meni bi bilo draze da je igrao i da je veca kvota, naravno, ali samo neka dobiju, necu se buniti. Imam i vezano sa dvojkom na Zvezdu, to bi tek bila bombica :D

Link to comment

Dodao sam Fner po 3 i po 4. Pa uhvatio Loko po 2.6. Sad plus svakako, a ako dobije Fener poprilican... Na sitnije sam imao Zvezdu po 4.2 u prvoj 1/4. Posle uhvatio Pao po 2.3, pa i tu plus sta god bude, ali mali. Samo da imam vremena da pratim cesce, kosarka je idealna za ova hvatanja kvota.

Edited by Timmy
Link to comment

Sad vidim na planetwinu da mi je tiket sa kvotom 3 na Fenera dva puta odigran. Pa sam ih dodatno nenamerno jos malo prcnuo :D Isto mi se desilo pre 2-3 dana takodje kod njih i isto mi usao tiket. Moram to pripaziti sta se desava. Verovatno meni daje da nije prihvacen tiket, a u stvari jeste, samo ga ja ne vidim u prvom trenutku, pa mora da se malo saceka. A kad jurim uzivo kvote to su sekunde, pa se verovatno zajebem i ponovim istu opkladu. Meridian tu ima zastitu pa izbaci da je identican tiket vec odigran. Pa sam se opustio, ali kod ovih moram paziti. Do sada me kenjalo da dupliram dobitne tikete, ali caskom moze se obrne :)

 

Inace, pre 10tak dana sam otvorio nalog na planetwin365. Pokazi li mi se poslednjih nedelja cesto bolji od Meridiana za moje igre na golove, pa iako su mi najblizi resih da otvorim nalog jer imaju debilne stampace, pa 1 tiket izlazi po 30 sekundi. A ja cesto uletim u 3 minuta do pocetka, pa mi se desilo da zakasnim. Zato lepo nalog, pa se vi jebite sa krs stampacima.

Edited by Timmy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...