Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Jebo me Oly :kralj:

 

Evo jedan jutarnji za početak:

 

vaterpolo Španija - Malta  Malta under 2,5 @1,85

fudbal Western Sydney - Sydney  over 1,5  @1,30

hokej Avto Ekaterinburg - Tjumenskij Legion over 5,5 @1,55

tenis Troicki - Dimitrov 2 @1,40

 

total:5,22

Link to comment

Fudbal kvota 1, NHL 2/2, NBA 1/2, prodje i prateci NHL tiket. Na fudbalu nikom nista, posto je Real Potosi( a i ostatak kola) pomeren za naredni vikend. NHL je dosao idealno. Chicago lagano iskontrolisao protivnika. Lep mec u Tampi, uz pregrst golova. Boston okrenuo u 3. trecini, uz rutinski plus na Starsima, kada je o pratecem tiketu rec. NBA je mogao bolje. Na Oklahomi je over jedva dosao. Sta reci za mec u Houstonu. Onoliko "cigli" nije skoro vidjeno(posle je nekom cudno, sto ja vise volim da gledam NHL i MLB). Nije prosao kombo tiket, ali sam zadovoljan bilansom. Jedan promasaj uvek znaci siguran plus.

 

 

Fudbal

 

Colo Colo-Union Espanola 3+

 

Tottenham-Sunderland 3+

 

Man City-Crystal Palace 3+

 

Kvote, 1.56, 1.70, 1.59.

Tri za mene najverovatnija meca za golove danas. Tottenham i City bi trebali da razbucaju danasnje protivnike, nakon losih izdanja pre par dana. Colo Colo otvara sezonu kod kuce; ocekujem festu, na prvom mecu na Monumentalu, po osvajanju titule.

 

Prateci tiketi(par njih), Torino 3+ Napoli 3+(kvota 2.69) i Peterborough ggI, ggII, Sheffield Utd ggI, ggII, Rangers 3+, East Stirling 3+.

 

 

NHL

 

Buffalo-Washington w2

 

San Jose-Dallas 5+

 

Kvote, 1.49, 1.47.

Washington se ne sali ove sezone. Holtby je odlican na golu, Imaju kvalitet u svim linijama i ocekujem da ce produziti trenutnu seriju od 5 pobeda. Dallas i 5+ overi, to je vec postao standard ove sezone.

 

Propratni tiket, Los Angeles w1, Calgary 5+. Kvota 2.17.

 

Strelci, Nash, Ovechkin, Tarasenko. Sistem 2/3.

 

Miks tiket, New England w1(NFL), Golden State w2, Portland w2. Kvota 2.88.

 

 

Link to comment

odigracu singl na afflala over 13.5 dok mu jos nisu podigli granicu na 14 ili 15. carmelo je out dok je porzingis p.

 

 

ne bih se zaletao na azarenku. juce je serena rekla da se oseca bolje nego ikada i kad je tako mislim da nema niko realne sanse protiv nje.

Link to comment

Da li jos nekome ne otvara nista u Mocartu od drugih sportova, samo prokleti usrani supertipsuperparsupertipsuperpar?

 

Probao sam u oba brauzera i na telefonu i nista ne izlazi, nema ni onog obavestenja da se pokusa kasnije.

Link to comment

Sta sve promasise na Colo Colo-Union Espanola, bar deset cistih sansi. Ja da sam na mestu gostiju, sutnuo bih trenutnog centarfora u dupe i ubacio nekog klinca, ne moze biti gori; 5 kontri, na 0-0, u prvih pola sata meca, dva puta pogadja precku, uz 3 velika promasaja pride.

Na pratecem prodjose Torino i Napoli po 3+, a na putu je i fiks tiket, gde cu izgleda imati cak 4 kvote 1. :lolol:

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...