Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 2/4, tenis 1/1, prodjose Real i Barsa po 5+. Fudbal je sigurno mogao bolje. Holandjani su mi bili los izbor, mada Feyenoord sigurno nije mogao losije odigrati. Real i Barcelona se ocekivano raspucase. Steta sto nije bilo 7. gola, na ovim mecevima, to bi mi narocito na Barsi, donelo fin plus. Catolica je licila na pad, a onda kanonada u zavrsnici meca. Moj U. de Chile je ponovo neubedljivo otvorio sezonu. Jedan sumnjiv gol, dovoljno samo za 1-1. AO bas i nije poceo kako treba, no bar razdvojih bitno od nebitnog. Glavni tiket je prosao bez problema. Nije bilo sanse da spojim prateci, previse iznenadjenja. Ocekivao sam vise od jucerasnjeg dana, ovako je ispalo nesto na samoj granici rentabilnosti.

 

 

Fudbal

 

Helmond-Ajax II 3+

Sparta Rotterdam-RKC 3+

 

Kvota 2.08.

Holandija 2 igra vanredno kolo, pa probah dva meca koji mi deluju zanimljivo. Tu je naravno i 5+, 7+, kombinacija, za sicu.

 

 

Tenis

 

Raonic fix

Murray 3-0

Halep fix

Azarenka 2-0

 

Kvota 1.64.

Prateci tiket, Muguruza fix, Nadal fix, Isner 10+ 1.set, Monfils fix, Ivanovic 9- 1. set, Kerber 9- 1. set. Kvota 2.89.

 

 

NBA

 

New York-Philadelphia H1(-5.5)

 

LA Clippers-Houston >203.5

 

Kvote, 1.65, 1.60.

Philadelphia je vezala dva dobra meca, treci bi im vec bio previse. Clippersi i Rocketsi igraju tradicionalno efikasne utakmice, te i veceras ocekujem jedno lepo raspucavanje.

 

Propratni tiket, Toronto H1(-8.5), Golden State >201.5. Kvota 2.64.

 

NHL tiket, Florida w1, St. Louis 5+, Winnipeg 5+, San Jose w1. Kvota 5.32.

Edited by Miljenko
Link to comment

Udje Belinda lagano. A usla mi i dva tiketa sa 4 i 6 meceva na favorite na kvote 1.7 i 2. A pao duzi sa kvotom 4 zbog Pavlicenkove. Omasio i Benetoa, poslusao Glija na sitnije.

Link to comment

Ja sam sinoc izgubio oko 5000din, singl 3000 na Benetoa (koji se borio ali sam znao da je gotovo kad nije iskoristio sansu za ribrejk u trecem, nije imao snage vise) i ostalo neke tikete po 500-1000, slagao kao zicere a to ne dolazi vec godinama, uvek neko zasere... a onda sam singlirao Delbonisa protiv Karlovica od stotinu ljeta po 4.9 a posle jutros iz kreveta napravio 7500 na lajvu, hvatao Lajovica i jos neke velike kvote, tako sam jos i super prosao. Sad cu da vijam jednu bombicu za veceras i eventualno jedan tiket sa malim kvotama, cisto ako se potrefi vece gde ce dobiti favoriti, mada sumnjam.

Link to comment

Svedova vs Pironkova over 2.5 seta (2.25)

Muguruza pobedjuje sa 2-0, Garcia fix i Julia Goergers fix.

Ostalo nista nisam igrao,nije mi interesantno.

 

Prekosutra ce biti dobrih WTA meceva,moze li slatka Genie da pobedi Agu ima odlicnu kvotu.

Link to comment

Po vasem pisanju sam razumeo da Knicksi znaju nesto. Izgleda da su standardno kilavi, igraju OT protiv najgoreg tima u ligi. :isuse:

Bar je fudbal prosao, no nervira me sto nikako ne moze sve doci kako treba.

Link to comment

Pa jebem ti Karmelo mater da ti  jebem govno jedno! Pa jedno bacanje ne mozes da das za prolaz tiketa!AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ej bre 6 razlike 6.5 granica i on masi dva bacanja 4 sekunde pre kraja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...