Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Evo izjednacenja, cini mi se iz ofsajda. U. de Chile je za klasu jaci tim, no treba uklopiti sve ove igrace. Bitno je da se Canales oporavio od povrede.

Link to comment

Timmy, da li Ostende pratis stalno?

Belgijance retko igram, pa da znam da ih ubacim na moju listu.

Nijedan tim ne pratim stalno. I mislim da je u tome poenta. Gledam od utakmice do utakmice. Zavisi od protivnika, trenutne forme, manje igram kad je gost favorit... A Belgijance vredi igrati golove. Dobar odnos kvota i padanja golova. Mozda i ponajbolji od svih liga. Na Ostendu su danas bile ogromne kvote, prvo3+ preko 6, prvo4+ 16. 5+ oko 5... Bas ih pocenjuju, a cesto se pune. 

Link to comment

Kome je jako dosadno a ima neke pare na racunu, neka proba za onoliko koliko moze da prezali na pobedu Benetoa protiv Almagra. Ja sam to hteo i za 100e da igram po kvoti 4.35 ali sam odigrao samo 3000din jer se Beneto ipak pauzirao od marta prosle godine do skoro, igrao je samo 3 meca u januaru i to je to. Sve ostalo mi je ukazivalo na njegovu pobedu, Almagro isto u kanalu vec dugo, isto bio povredjen do pre par meseci a i taj drugi deo sezone je odigrao do mojega, plus medjusobni skor 3-1 za Francuza, od cega na betonu 2-1, i jedini mec na GS turnirima je bio na US Openu 2013. kad je Beneto pregazio 3:0 meni gotivnog Spanca. Uz to, nije neki borac i obicno se predaje kad ga krene lose a i beton mu je slaba tacka, ipak mu je sljaka omiljena podloga. Da nije te duge pauze Benetoa, ovde bi islo sigurno jace od ovog uloga ali posto sam to jutros napravio na lajvu, svakako imam cistih 100 evra ako nekako prodje.

 

Imam i brdo tiketa sa uglavnom malim kvotama i singl na Delbonisa ali to je sve manje bitno, samo da prodje ovaj glavni singl i nista drugo ne treba :D

Link to comment

Ajde samo neka sad preda ovo djubre italijansko luzersko, bas kad ja imam kvotu 6.5 na dugoprstu gospodjicu Margaritu Gasparijan, pa neces ga majci, rugobo patuljasta

 

:lala:

 

Hvala budali koja postavlja kvote

Edited by Malvo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...