Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Kako je trebalo kucu staviti na Eibar, 1.7 u Mozzartu sto automatski znaci jos vecu kvotu u drugim kladzama.

I Krotone mi ide, ali pusim Mec i Votford (nadao sam se da mogu do pobede, jaka kvota)

Link to comment

Holandjani prodjose odlicno. Osnovni tiket, Helmond 5+, Sparta Rotterdam 5+ i 7+. Bilo bi jos bolje da je i nesretni New York dosao.

Izgleda da je vreme da batalim hendikepe i igram samo vinere, kada ni ovi ziceri ne dolaze.

Edited by Miljenko
Link to comment

Jebite me ako Lucic-Flipkens ne ode u tri seta, a kvota u Mocartu velikih 2.4. Garsija-Stricova bi isto mogao over nekog tipa, recimo 10+ Is. Pregledacu jos malo sta ima, mada na oci ne vidim.

Link to comment

gublis - chardy over 38.5

muller - fognini 2

lopez - evans I set over 9.5

janowicz - isner I set over 10.5

bedene - johnson 1

ito - stepanek over 37.5

 

 

cisto da ispratim. nisam smeo igrati na gulbisa i ita, pa sam stavio overe...

Link to comment

Mocart sklonio preostale tenis meceve sa AO iz ponude. Potpuni carevi.

Lučič i Flipkens lagano u tri seta. Izvuko si me inace bi potpuno potonuo. Dobices 1 pivo

Edited by Cash
Link to comment

Fudbal 1/1, tenis 0/1, NBA 1/2, prateci NBA tiket prosao, Helmond dodje i 5+, Sparta Rotterdam 5+ i 7+. Fudbal je tesko mogao doci bolje. Osnovni tiket je prosao na poluvremenu, uz fin bonus do kraja. Nekada je broj iznenadjenja, u prva dva kola GS turnira bio minimalan, ovo je sada postalo skoro nemoguce pogoditi. Halep je uspela da izgubi, od poprilicno nepoznate protivnice. Prateci tiket bolje da ne komentarisem. NBA korektno. New York je neprijatno iznenadio odlaskom u OT. Toronto okrece u 4. cetvrtini. Golden State i Houston, lagani overi. Zahvaljujuci fudbalu, zavrsih u plusu. Lose je sto ovi osnovni tiketi retko prolaze preko 50%.

 

 

NHL

 

Columbus-Washington 5+

 

Tampa-Edmonton 5+

 

Kvote, 1.55, 1.65.

Prilicno je verovatno da ce Holtby odmarati veceras, pa se moze desiti i da Capitalsi prime neki gol vise. Columbus i daje i prima, te su golovi izgledni. Napad Tampe se probudio, dok Oilersi nemaju problema sa davanjem golova, a odbrana im nije jaca strana.

 

 

Tenis

 

Sharapova 2-0

Serena 2-0

Federer fix

Djokovic 3-0

Kvitova fix

 

Kvota 1.93

Prateci tiket, Nishikori 3-0, Cilic fix, Bencic fix, Berdych 3-0, Dimitrov 3-0. Kvota 3.77.

 

 

NBA

 

Denver-Oklahoma >206.5

 

Kvota 1.60.

Mozda je bolje da se drzim poena. Oklahoma je odigrala par undera u poslednje vreme(4 vezana na obicnoj granici i 3/4 na smanjenoj), te ocekujem promenu tog trenda, protiv probudjenog Denvera.

 

Fudbalski tiket, Forfar 3+, Celtic 3+. Kvota 2.38.

Edited by Miljenko
Link to comment

Lučič i Flipkens lagano u tri seta. Izvuko si me inace bi potpuno potonuo. Dobices 1 pivo

Bio sam potpuno ubedjen da dolazi i to i GS, ali posto sam sisa kakva jesam, stavim GS u hendikepu, a dodam Stricova-Garsija 9+Is. Na 2:2 i prednost Stricove branim sa 6:2, kvota bila 7.5, aj pokrijem nekako dobitak, mada ne skroz.

 

Nastavim sa kladjenjem, onako na brzaka i bez detaljne analize i konkretne ideje, i puknem na svi tri dubla po jedan mec. Bar da sam ubo jedan dobitni par, bio bih u sitnom plusu.

 

Ne valja igrati nocne tikete nocu. Odigrati ih u toku dana, pa sta bude, bude.

Edited by Malvo
Link to comment

Nocas 0/3 na tenisu. Sjebase me Nadal i Halep, sto zajedno sto naizmenicno. Ne znam koji moj sam igrao toliko tepih tiketa, kad uvek neko proda (mada sam prvu noc pogodio, pa me povuklo nabijem ih sve)


Vracam se singlovima sa normalnim igrama i vecim kvotama, dosta sa ovim 1.05 

 

Bautista Agut - Lajovic 3:0 po 1.84. Koji kurac Lajovic, zategao sam lepo ovo.


Tim-Almagro 3:0 po 2.83 na srednje i dodao sitno 3:1 po 3.88 da izvucem uplatu, ako ovaj uzme set slucajno.


Kirgios - Kuevas 3:0 po 1.88, i bas sitno da izvucem ni pola uloga 3:1 po 4.10


Belinda Bencic - Timea Babos 2:0 malo jace po 1.74. Opet su potcenili Belindu.


I odigracu verovatno sad sve ovo i u sistemima nekim sitnijim.

Edited by Timmy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...