Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Sporting gubi od ubedljivo poslednje Tondele 1:0 i ima igraca manje. Poluvreme je, kvota na keca 3.10 u Maxbetu. Samo glasno razmisljam, ne znam ni ja da li da odigram. Proslu su gubili od Brage 2:0 i preokrenuli. 

Edited by Nesh
Link to comment

Vuce me dvojka na Klivlend, kompletni su, a spram sebe imaju Hjuston sa nekoliko uzastopnih pobeda, ali protiv osrednjih i losih timova. Igrali sinoc protiv Sparsa, nisu svezi, ali izgubili su, pa verujem da ce hteti da isprave to. Moze i Lebronara preko 26.5, ni on sinoc nije bio nesto efikasan, a igrace protiv Brade i verovatno biti motivisan da pokaze ko je gazda.

 

Osim toga, nekako mi 2:0 na ludu Dzini protiv Korne cist value, ali nakon propasti sa Halep sam izgubio samopouzdanje.

Link to comment

Ja merkam da zategnem zesce na Harisona i Busard, kvote 1.6 i 1.5, sasvim ok kad se pomnozi. Rajan je dosta ozbiljniji igrac od Kazahstanca a Busard je u finoj formi opet i ne vidim razlog sto ne bi dobila i omalenu Francuskinju, koja nije losa igracica ali nadmena Kanadjanka klinka je ipak kvalitetnija i prilicno lako je dosla do ovog finala, iako je imala tezi raspored od protivnice. Cenim da oba meca idu po 2:0.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...