Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Trebl @1,86

Keys

Wawrinka -1,5 set

Raonic

 

 

Koju kvotu si igrao na Raonica? Kod mene 1.18, prosto mi je to neverovatno. Kapiram da je lud na ovoj podlozi i sve to ali jebenih 1.18, kao protiv mene da igra... Ja cu tu verovatno prvi set h2+1.5, moze to Felisiano opusteno odvuci u tajbrejk a kvota je finih 1.80.

Link to comment

i ja nasao na koga da igram over. caldwell-pope :isuse:

 

 

 

 

nisi jedini

 

šutirao 2 puta za 20 minuta. kakav majstor. ja nikog više od bekova nisam imao u ponudi, koji je tvoj izgovor? :D a dalas sam uhvatio over konačno.

 

inače veče overa, klipersi i finiks idu preko, toronto i detroit takođe na poluvremenu, dalas prošao već na poluvremenu, minesota i atlanta takođe a ja izabrao da igram čikago  :isuse:

 

edit da li si video šta je degenerik sad promašio? pa ne mogu da verujem. prvo slobodno pa 2 na 1 maši polaganje sam ko duh

Edited by theanswer
Link to comment

nisi jedini

 

šutirao 2 puta za 20 minuta. kakav majstor. ja nikog više od bekova nisam imao u ponudi, koji je tvoj izgovor? :D a dalas sam uhvatio over konačno.

 

inače veče overa, klipersi i finiks idu preko, toronto i detroit takođe na poluvremenu, dalas prošao već na poluvremenu, minesota i atlanta takođe a ja izabrao da igram čikago  :isuse:

 

edit da li si video šta je degenerik sad promašio? pa ne mogu da verujem. prvo slobodno pa 2 na 1 maši polaganje sam ko duh

 

ne gledam. 

 

sad vidim da se ispromasuje. pa odlucio sam se na njega jer sam ocekivao da ce bar nesto pogoditi bez jenningsa. umesto da odigram pametno na monroea.

 

ja igrao dallas 2&over a muceni rondo na kraju proda loptu kod poslednjeg napada za pobedu. 

 

u svakom slucaju dobre su ove kvote 1 i 2&over a i nije tesko pogoditi.

Edited by 189-
Link to comment

bolje što ne gledaš, imao je jedan dobar and 1 kad je naskočio ko čovek na penal i pogodio, ali je promašio slobodno. ovo ostalo je tuga golema, šutevi za 3 su mu cigle a floateri što baca preko valančijunasa su uvreda za nazvati floaterom

 

i što je najgore da je pogodio to polupolaganje poluzakucavanje i to dodatno slobodno, došao bi u over

Edited by theanswer
Link to comment

nema, pašću za pola koša

 

ladno im igra trojku u napadu  :frust:

 

dok je igrao dvojku bar je učestvovao u napadu, imao je loptu, sad je primi svaki peti minut, nije ni čudo što se bavi građevinom

Edited by theanswer
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...